Polecane produkty
5 937,42 zł z VAT
5 305,54 zł netto
4 827,17 zł netto
Najpopularniejsze produkty
614,99 zł z VAT
685,00 zł netto
499,99 zł netto

3 750,27 zł z VAT
3 049,00 zł netto

Producent
Social
Dynksy.pl - najlepsze dynksy w sieci!
Dynksy.pl - najlepsze dynksy w sieci!
Adobe Animate CC for Teams MULTI Win/Mac Back to School Promotion – Odnowienie subskrypcji – licencja na urządzenie dla instytucji EDU
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Adobe
Kod producenta: 65263325BB01A12
Platforma: Windows, Mac, urządzenia mobilne
Typ: (EDU) subskrypcja edukacyjna
Forma: wersja elektroniczna
Język: (MULTI) wielojęzyczna w tym polska
Cechy produktu
Segment rynku:Edukacyjny
Typ licencji:Subskrypcja
Język:Wielojęzyczny
Opcja zakupu:Odnowienie subskrypcji
Dostępność:
realizacja 12-24h
realizacja w dni robocze
Okres odnowienia subskrypcji:
Cena:
558,60 zł z VAT
454,15 zł netto
Koszt przesyłki od: - zł

— licencje na urządzenia

 • Licencje na poszczególne komputery, nie na użytkowników
 • Jedna instalacja na konkretny komputer
 • Brak dostępu do usług online 
  (Typekit, Digital Publising, PhoneGap, Kuler, Web Hosting, Cloud Storage)

— licencje na nazwiska użytkowników

 • Licencje dla poszczególnych użytkowników na komputerach instytucji
 • Dozwolone dwie instalacje
 • Zawiera pełen dostęp do usług online

Adobe Animate CC 
(poprzednio Flash Professional)

Dostępne wersje: CS6 12.0
  CC 13.0
  CC (2014) 14.0
  CC (2015) 15.x
Dołączone aplikacje:
Adobe Edge Code CC (podgląd)
Adobe Edge Inspect CC
Adobe Edge Reflow CC (podgląd)
Adobe Bridge CC
Adobe Scout CC

Program Flash Professional nosi teraz nazwę Adobe Animate CC. Obsługa wciąż nowych standardów internetowych staje się standardem.

Program pozwala projektować animacje interaktywne przy użyciu zaawansowanych narzędzi do rysowania oraz publikować je na wielu platformach — takich jak Flash/AIR, HTML5 Canvas, WebGL czy nawet platformy niestandardowe. Dzięki temu mogą z nich korzystać odbiorcy z praktycznie dowolnym komputerem lub urządzeniem mobilnym.

Zachwycające animacje

Przekonaj się, jak zestaw czołowych narzędzi do obróbki animacji wektorowej usprawnia pracę i ułatwia tworzenie materiałów — pozwalając uzyskać wspaniały wygląd zarówno na urządzeniach przenośnych, jak i na wyświetlaczach o najwyższej rozdzielczości. Oprogramowanie pozwala eksportować materiały w rozdzielczościach 4K i wyższych, co gwarantuje doskonały wygląd wideo na najnowszych telewizorach i monitorach Ultra HD. 

Dzięki wektorowym pędzlom kompozycji można modyfikować ścieżki pociągnięć po ich narysowaniu. Grafika jest skalowana do dowolnej rozdzielczości ze stałą jakością. Obróbka skomplikowanych animacji jest łatwiejsza dzięki Edytorowi ruchu, który zapewnia precyzyjną kontrolę nad właściwościami animacji ruchu.

Adobe Animate jest dostępny wyłącznie w ramach usługi Creative Cloud.

Usługa Creative Cloud dla zespołów to platforma do pracy twórczej zapewniająca użytkownikom dostęp do tworzonych materiałów, aplikacji, usług, sprzętu, materiałów edukacyjnych oraz innych członków społeczności. Oferuje ona małym i średnim firmom narzędzia oraz usługi do pracy twórczej, niezbędne funkcje współpracy oraz ułatwienia w zakresie tworzenia doskonałych prac. Gwarantuje przy tym łatwe, szybkie i elastyczne zarządzanie oprogramowaniem.

Nowości 2017

Zintegrowana kamera wirtualna.
Wbudowana kamera wirtualna pozwala panoramować i powiększać animacje tak, jakby była używana zwykła kamera wideo. Kamera wirtualna umożliwia też dodawanie tint i filtrów.

Składniki do wielokrotnego użytku.
Program pozwala łatwo i szybko dodawać typowe składniki, takie jak odtwarzacze wideo, przyciski czy okręgi interfejsu do dokumentów HTML5 Canvas oraz używać ich wielokrotnie.

Ulepszenia pędzli wektorowych. 
DOprogramowanie umożliwia tworzenie i udostępnianie własnych pędzli oraz konwertowanie pędzli opartych na wzorkach na standardowe pędzle kompozycji. Udoskonalona czułość dotyku i pochylenia zapewnia swobodę ekspresji.

Współpraca oparta na Bibliotekach Creative Cloud.
Nad animacjami można pracować jednocześnie, wspólnie z wieloma członkami zespołu. Biblioteki Creative Cloud pozwalają udostępniać i modyfikować animacje, klipy oraz symbole, a także używać ich wielokrotnie. Animacje mogą być wstawiane bezpośrednio w programach InDesign i Adobe Muse.

Łatwiejsze eksportowanie
Teraz można w prosty sposób udostępniać prototypy przez eksportowanie klipów lub fragmentów jako plików GIF, JPEG oraz PNG. Obsługiwane jest udostępnianie w serwisach społecznościowych, a także wiadomościach błyskawicznych, e-mail i tekstowych.

Ulepszenia w usłudze Creative Cloud Assets.
Oprogramowanie pozwala archiwizować, komentować i przywracać wszystkie zasoby przechowywane w usłudze Creative Cloud, a także przeglądać ich historię wersji. Dotyczy to między innymi plików z Bibliotek Creative Cloud, zasobów utworzonych za pomocą aplikacji CC na komputery i projektów dla urządzeń przenośnych.

Integracja giełdy Typekit.
Do użytku w projektach programu Animate można kupować czcionki najlepszych artystów w branży. Usługa Typekit stosuje mechanizm synchronizacji czcionek i technologie internetowe w celu dostarczania czcionek z giełdy, gdy tylko są one potrzebne.

Najważniejsze funkcje

 • Tworzenie żywych animacji za pomocą narzędzia Szkielet. Spraw, żeby Twoje postaci ożyły dzięki zastosowaniu funkcji zaawansowanej kinematyki. Łącz obiekty i zmieniaj je w czasie rzeczywistym, tworząc naturalne, dynamiczne efekty poruszania. Na prośbę wielu użytkowników narzędzie Szkielet powraca do programu.
 • Eksportowanie arkuszy stylów. Ogranicz liczbę plików używanych w projekcie. Eksportuj pliki bitmapowe z dokumentu HTML5 Canvas do osobnego arkusza stylów. Realizuj znakomite animacje reklamowe na potrzeby Internetu zgodne z wytycznymi stowarzyszenia Interactive Advertising Bureau (IAB).
 • Importowanie filmów na osi czasu. Importuj filmy w formacie H.264 bezpośrednio na osi czasu i używaj ich jako warstwy pomocnicze
 • Dzielenie plików dźwiękowych. Dziel pliki dźwiękowe z poziomu osi czasu, aby koordynować puste klatki podczas tworzenia animacji.
 • Pędzel w dowolnej skali. Powiększ lub zmniejsz wybrany obszar. Twój pędzel może teraz dostosowywać swój rozmiar do wymiarów sceny. Koniec z ogromnymi czy ledwo widocznymi pędzlami.
 • Błyskawiczne zapisywanie. Zapisywanie dużych plików nigdy nie było szybsze. Koniec czekania. Zapisz plik i wróć od razu do pracy.
 • Optymalizacja HTML5. Publikowanie projektów HTML5 bez marnowania miejsca. Koniec z nieużywanymi elementami z biblioteki, klatkami kluczowymi czy zasobami. Zauważysz ogromną poprawę w optymalizacji skończonych projektów.
 • Obsługa systemu iOS w wersji 64-bitowej. Korzystaj w pełni z zaawansowanych funkcji 64-bitowej architektury systemu iOS podczas tworzenia interaktywnych aplikacji.
Galeria
Produkty z tej samej kategorii

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store