Towar dnia
5 988,87 zł z VAT
5 104,88 zł
4 869,00 zł netto
Social
Producent
Waluta
Corel VideoStudio Pro X9 ENG Win – licencja Classroom 15+1 dla instytucji EDU
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Corel
Kod producenta: LCCVSPRX9MLCRA
Forma: Produkt z licencją bezterminową (wieczystą) – wersja elektroniczna
Cechy produktu
Segment rynku:Edukacyjny
Typ licencji:Wieczysta
Język:Angielski
Opcja zakupu:Nowa licencja
Dostępność:
licencja 1-2 dni
realizacja w dni robocze
Cena:
1 230,27 zł z VAT
1 000,22 zł netto
Koszt przesyłki od: - zł
Licencja dla szkół podstawowych, średnich i gimnazjów.

Corel VideoStudio Pro X9

Nie musisz posiadać zaawansowanych umiejętności edytorskich by sprawić że Twoje materiały wideo będą wyglądać jak profesjonalne. Corel VideoStudio Pro X9 umożliwia tworzenie filmów zarówno w prosty i szybki, jak i profesjonalny sposób. Twórz filmy dosłownie w kilka minut dzięki funkcjom takim jak FastFlick czy Instant Projects. Możesz także przełączyć się w tryb zaawansowany i edytować materiał w widoku linii czasu. Możesz użyć widoku z 4 kamer, co sprawi że film będzie bardziej atrakcyjny, a dzwięk zostanie automatycznie zsynchronizowany w czasie edycji. Automatyzacja obejmuje równiez rozwiązywanie najczęściej pojawiających się problemów, a biblioteka 1500 efektów sprawi że dosłownie każdy materiał wideo można w krótkim czasie przerobić na profesjonalnie wyglądający film. Inteligentne narzędzia dziękowe automatycznie regulują balans głosu i utrzymują dialogi nieskazitelnie czyste. Chcesz się podzielić tym co stworzyłeś? Nagraj materiał na płytę DVD, wyślij do popularnych serwisów społecznościowych lub na urządzenia przenośne. Twórz wideo z wielu ujęć dzięki obsłudze edycji z wielu kamer. Oprogramowanie w pełni wspiera Windows 10.

Porównaj wersje PRO i ULTIMATE

Poniżej przedstawiamy kilka nowych oraz ulepszonych funkcji oferowanych w najnowszej wersji programu VideoStudio Pro X9:

Edycja obrazu z wielu kamer

Opowiedz swoja historię z kilku ujęć dzięki obsłudze wielu kamer. Kadruj, synchronizuj i edytuj wideo używając synchronizacji Audio, Markerów, wstawiania daty i czasu.

Tworzenie szablonów FastFlick

Możesz tworzyć własne szablony FastFlick do używania zarówno w VideoStudio jak i FastFlick.

Optymalizacja pod procesory 6 generacji

Ciesz się wiekszą prędkością dzięki zoptymalizowaiu oprogramowania pod najnowsze technologie procesorów.

Obsługa HEVC

Rozszerzona kompatybilność dzięki obsłudze importu/eksportu formatu HEVC (H.265) oferującego większa kompresję i lepsza jakość przy jednoczesnej mniejszej wadze pliku.

Czysty dzwięk

Balans ścieżek dialogowych, narracji z tłem dla profesjonalnej jakości dzwięku. Z funkcją Audio Ducking, VideoStudio Pro X8 wykrywa dzwięk lub narrację i automatycznie obniża głośność tła. Możesz dowolnie ustawiać czułość funkcji Audio Ducking.

XAVC S

Oprogramowanie wspiera system XAVC S, nowy standard dla kamer wideo opartych o MP4-AVC/H.264 i obsługuje rozdzielczości do 4K 3840x2160.

Więcej kreatywnych możliwości

Ciesz się szerokim wachlarzem kreatywnych efektów takich jak ustawienia wtapiania się nałożonych warstw w tło, tworzenie półprzezroczystych efektów czy używanie masek by ukryć lub pokazać poszczególne partie obrazu.

Stopklatka

Czy to piękny uśmiech, czy to sportowy sukces dziecka - czasem chcesz dodać do filmu efekt stopklatki dla podkreślenia ważnego dla siebie lub innych wydarzenia. Teraz możesz zastosować nową funkcję Freeze Frame (stopklatka), która sprawi że wzrok wszystkich skupi się dokładnie na tym, co jest dla Ciebie ważne.

Nowy pakiet NewBlue FX Video Essentials II

Stórz niesamowite efekty specjalne z niesamowitym dodatkowym pakietem od lidera branży - NewBlue. Video Essentials II oferuje ponad 100 gotowych ustawień w 10 kategoriach by tworzyć niesamowite efekty, dodawać winietę, rozszerzać i dostosowywać kolory i wiele innych.

Inteligentne funkcje

Funkcja śledzenia klipów uzytych do stworzenia filmu. Miniaturki w przeglądarce biblioteki posiadają specjalne oznaczenia na plikach, które zostały użyte do projektu, dzięki czemu już nigdy nie użyjesz przez przypadek dwa razy tego samego materiału. Przeglądarka zarządzająca projektem i biblioteką została rozbudowana o wiele wygodnych funkcji.

ScoreFitter - idealny soundtrack

Żaden film nie jest kompletny bez soundtracku. Dodaj muzykę z darmowej bazy dzwięków Scorefitter, którą możesz użyć do projektów zarówno domowych jak i komercyjnych. Materiały dzwiękowe potrafią automatycznie dostosować się do długości filmu.

Przechwytywanie ekranu

Funkcja nagrywania ekranu bezpośrednio z Twojego ekranu to znakomity sposób na tworzenie własnych materiałów, prezentacji, filmów demonstracyjnych czy poradnikowych. Z rozszerzonymi możliwościami przechwytywania ekranu możesz łatwo zapisać ścieżkę dzwiękową aktualnie grającą na komputerze razem z dzwiękiem z mikrofonu. Snap View Capture działa w systemie Windows 8 i 10 tak byś miał możliwość zapisywania działania poszczególnych aplikacji.

Galeria
Produkty z tej samej kategorii
Corel VideoStudio Pro X9 ENG Win
246,05 zł z VAT
200,04 zł netto
Corel VideoStudio Ultimate X9 ENG Win
304,89 zł z VAT
247,88 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store