Polecane produkty
859,00 zł z VAT
730,89 zł netto
698,37 zł netto
Producent
Social
BESTSELLER
Autodesk AutoCAD LT 2018 Win PL/ENG – Wynajem 1 licencji na 12 miesięcy
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Autodesk
Platforma: Windows
Nośnik: Nowa Subskrypcja na 12 miesięcy
Dostępność:
realizacja 24-48h
realizacja w dni robocze
Cena:
1 992,24 zł z VAT
1 619,71 zł netto
Koszt przesyłki od: - zł

Licencjonowanie: Wynajem 1 licencji na 12 miesięcy

AutoCAD LT 2018: Proste oprogramowanie do tworzenia rysunków 2D

Za pomocą oprogramowania AutoCAD LT 2018 możesz tworzyć rysunki 2D szybciej i z większą dokładnością. Obejmuje aplikację Mobilny AutoCAD.

  • Tworzenie dokumentacji 2D i rysunków za pomocą wszechstronnego zestawu narzędzi do rysowania, edytowania oraz opisywania
  • Wygodne interfejs: kontekstowe karty wstążki, uchwyty wielofunkcyjne, niestandardowe palety narzędzi oraz inteligentny wiersz poleceń
  • Uzyskaj najnowsze technologie, w tym obsługę monitorów o wysokiej rozdzielczości, narzędzia migracji, technologię TrustedDWG™
  • Udostępnianie i używanie danych z plików PDF i DGN, usługi Bing Maps oraz aplikacji Mobilny AutoCAD

Nowości i udoskonalenia w AutoCAD LT 2018

Obsługa monitorów o wysokiej rozdzielczości

Najlepsza jakość wyświetlania — nawet na ekranach o rozdzielczości 4K lub wyższej.

Import plików PDF

Importowanie geometrii, w tym plików czcionek SHX, wypełnień, obrazów rastrowych i tekstu TrueType do rysunku z pliku PDF.

Odnośniki do plików zewnętrznych

Oszczędzaj czas i swoje nerwy, korzystając z prostych narzędzi do naprawiania przerwanych ścieżek plików z odnośnikami zewnętrznymi.


Wybór obiektu

Wybrane obiekty pozostają w zbiorze wskazań nawet w przypadku przesunięcia lub pomniejszenia widoku.

Konwersja tekstu na tekst wielowierszowy

Konwertuj kombinację obiektów tekstowych i obiektów tekstu wielowierszowego na pojedynczy obiekt tekstu wielowierszowego.

Udostępniaj widoki projektów

Program publikuje widoki projektu z bieżącego rysunku w bezpiecznym miejscu w celu wyświetlania i udostępniania ich w przeglądarce internetowej.

Wybrane, najważniejsze cechy produktu

Inteligentne wymiarowanie

Automatycznie twórz odpowiednie pomiary w oparciu o zawartość rysunków. Umieść kursor nad wybranym obiektem, aby zobaczyć podgląd wymiarów przed rozpoczęciem jego faktycznego tworzenia.

Technologia TrustedDWG™

Udostępnianie plików CAD z zachowaniem poufności dzięki technologii TrustedDWLG: Technologia ta pomaga zapewnić, że wszystkie elementy w rysunkach i zależności między nimi zostaną zachowane. Wszystkie produkty AutoCAD wykorzystują tę technologię do przechowywania oraz współdzielenia projektu i plików dokumentacji.


Wyjątkowe wrażenia wizualne

Popraw wyrazistość szczegółów na rysunkach za pomocą narzędzi wizualnych, takich jak Przygaszanie linii. Dzięki zastosowaniu krzywych rzeczywistych zamiast segmentów linii została poprawiona czytelność. Można ograniczyć konieczność cofania operacji poprzez używanie Podglądu poleceń, co pozwala zobaczyć wyniki polecenia przed ich wykonaniem. Łatwiejsze przenoszenie i kopiowanie dużych zbiorów wskazań.

Ulepszone pliki PDF

Szybsze tworzenie dokumentów dzięki bardziej dopracowanym i wydajniejszym plikom o mniejszych rozmiarach. Aby zapewnić lepszą wydajność, istnieje możliwość wyszukiwania tekstu, a pliki PDF można załączać do rysunków.


Monitor zmiennych systemowych

Zapobiegaj wprowadzaniu niepożądanych zmian w ustawieniach systemowych. Funkcja ta wyświetla ostrzeżenie o wprowadzeniu zmian w ustawieniach preferencji, które mogą mieć wpływ na pracę z rysunkiem.

Źródła danych projektu

Korzystaj ze źródeł danych projektu w intranecie, w Internecie lub łącząc się z chmurą. Projektowanie i komentowanie odbywają się w tym samym miejscu. Podczas wysyłania końcowego rysunku można zdecydować, czy komentarze powinny być załączone. Wbudowane narzędzia w procesach roboczych eTransmit i zapisywanie pliku mogą w razie konieczności usunąć komentarze.


Poprawiony interfejs

Interfejs został zmodernizowany i usprawnia proces projektowania. Ciemniejsze tło sprawia, że bardzo cienkie linie, przyciski i tekst są lepiej widoczne i mniej męczą wzrok.

Udoskonalenia narzędzi migracji

Przenoszenie ustawień niestandardowych i plików z poprzednich wersji nigdy nie było łatwiejsze. Ustawienia niestandardowe są wykrywane, dzięki czemu możesz wybrać, które chcesz przenieść.


Przegląd nowości AutoCad LT 2018

Galeria
Produkty z tej samej kategorii

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store