Polecane produkty
5 881,04 zł z VAT
5 255,15 zł netto
4 781,33 zł netto
Producent
Social
Adobe Creative Cloud for Teams All Apps z usługą Adobe Stock (2017) MULTI Win/Mac. – licencja rządowa
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Adobe
Kod producenta: 65270604BC01A12
Platforma: Windows, Mac, urządzenia mobilne
Typ: (GOV) subskrypcja rządowa
Forma: wersja elektroniczna
Język: (MULTI) wielojęzyczna w tym polska
Cechy produktu
Segment rynku:Rządowy
Typ licencji:Subskrypcja
Język:Wielojęzyczny
Opcja zakupu:Nowa licencja
Dostępność:
realizacja 12-24h
realizacja w dni robocze
Czas trwania subskrypcji:
Cena:
6 081,19 zł z VAT
4 944,06 zł netto
Koszt przesyłki od: - zł
Adobe Creative Cloud
+ Abonament Adobe Stock obejmujący 10 obrazów miesięcznie.
Aplikacje komputerowe
Adobe Photoshop CC Adobe Muse CC Adobe Edge Inspect CC
Adobe Illustrator CC Adobe Lightroom Adobe Prelude Live Logger CC
Adobe Acrobat DC Pro Adobe Audition CC Adobe Edge Code CC
Adobe InDesign CC Adobe InCopy CC Adobe Edge Reflow CC
Adobe Dreamweaver CC Adobe Fireworks CS6 Adobe Flash Builder 4.7 Premium
Adobe Animate CC Adobe Bridge CC Adobe Prelude CC
Adobe Premiere Pro CC Adobe Scout CC Adobe SpeedGrade CC
Adobe After Effects CC Adobe Edge Animate CC Adobe Gaming SDK
Aplikacje dla urządzeń przenośnych
Adobe Composition CC Adobe Photoshop Mix Adobe Shape CC
Adobe Preview CC Adobe Lightroom mobile Adobe Illustrator Draw
Adobe Brush CC Adobe Voice Adobe Illustrator Line
Adobe Color CC Adobe Hue CC Adobe Photoshop Sketch
Adobe Premiere Clip Adobe Slate CC Behance

Inne narzędzia i usługi

Lightroom Adobe Digital Publishing Suite Adobe PhoneGap Build CC
Adobe Creative Cloud Files Bibloteki Creative Cloud Adobe Stock CC *
Adobe Typekit ProSite Adobe Media Encoder CC
Adobe Story CC Plus Behance    

Przedstawiamy wersję 2015 usługi Creative Cloud.

Usługa Creative Cloud zapewnia najlepsze na świecie narzędzia twórcze, zawsze w najnowszych wersjach. Wszystkie aplikacje i zasoby — w tym nowe obrazy Adobe Stock — są zawsze pod ręką, gdy ich potrzeba. Poszczególne elementy łączą się płynnie dzięki technologii Adobe CreativeSync, co ułatwia przekładanie najlepszych pomysłów na zaawansowane materiały na komputery i urządzenia przenośne. MAKE IT. CREATIVE CLOUD.

Wersja 2015 usługi Creative Cloud przekształca wszystkie ulubione aplikacje na komputery, aby ułatwić i przyspieszyć pracę. Program Adobe Photoshop oferuje nowatorskie obszary kompozycji, programy Adobe Illustrator i InDesign zapewniają podwyższoną wydajność, a wiele aplikacji pozwala korzystać z nowych funkcji dotykowych. Teraz zaawansowane opcje są dostępne również na urządzeniach przenośnych. Zintegrowane aplikacje pozwalają bez ograniczeń chwytać inspirację ze świata, aby uzyskać wyjątkowe wyniki. Jeśli nadal używasz pakietu Adobe Creative Suite, teraz jest najlepsza okazja do skorzystania z usługi Creative Cloud.

Wszystkie zasoby projektowe są dostępne z dowolnego miejsca dzięki technologii CreativeSync.

Technologia Adobe CreativeSync w sposób ciągły aktualizuje potrzebne materiały i udostępnia je na komputerach, w przeglądarkach oraz w aplikacjach na urządzenia przenośne. Pliki, czcionki, zdjęcia, zasoby projektowe, ustawienia, metadane, zasoby Adobe Stock i inne elementy są synchronizowane automatycznie. Rozwiązanie oferuje również natychmiastowy dostęp do ulubionych zasobów usługi Creative Cloud Libraries bezpośrednio w aplikacjach. Technologia CreativeSync pozwala rozpocząć projekt w dowolnej aplikacji na wybranym urządzeniu, a następnie kontynuować i ukończyć go w dowolnym miejscu.

Adobe Stock: Miliony obrazów o wysokiej jakości. Bezpośrednio w Twoich aplikacjach.

Znajdź idealne zdjęcie lub grafikę, by przyspieszyć realizację nowego projektu i nadać mu rewelacyjny wygląd. Nowa usługa Adobe Stock oferuje 40 milionów sprawdzonych zasobów bezpłatnych, dostępnych w aplikacjach Creative Cloud w kilku kliknięciach. Członkowie usługi Creative Cloud otrzymują specjalne ceny — nawet 40% rabatu na usługę Adobe Stock dodawaną do subskrypcji. To najlepsza oferta w branży.

Zalety usługi Adobe Stock:

 • Materiały światowej klasy.
  Potrzebujesz grafiki do kompozycji albo warstwy do obrazu kompozytowego? Znajdź idealne materiały do swojego projektu wśród 40 milionów światowej klasy obrazów i grafik w usłudze Adobe Stock.
 • Zintegrowana bezpośrednio z aplikacjami.
  Usługa Adobe Stock jest wbudowana w ulubione aplikacje na komputerze, dzięki czemu pozwala dodawać obrazy do usługi Creative Cloud Libraries. Technologia Adobe CreativeSync natychmiast udostępnia obrazy na urządzeniach przenośnych i komputerach, a także ułatwia ich udostępnianie w zespole.
 • Zakupy w aplikacji.
  Zacznij od wstawienia wersji ze znakami wodnymi, aby sprawdzić ich wygląd w swoich kompozycjach, a następnie kup pełne wersje o wysokiej rozdzielczości bezpośrednio w aplikacji. Koniec ciągłego przełączania między przeglądarką a aplikacją — wystarczy kilka kliknięć i gotowe.

Kupując ten produkt Adobe Creative Cloud, otrzymujesz abonament Adobe Stock na pakiet 10 obrazów miesięcznie,
jeśli jednak nie zostaną one użyte w tym czasie, zostaną automatycznie przeniesione na następny miesiąc (z pewnymi ograniczeniami). Dodatkowo możesz też płacić w miarę zapotrzebowania na kolejne materiały.

Stały dostęp do aktualnych danych u wszystkich użytkowników.

Kompletny zestaw aplikacji komputerowych, aplikacji na urządzenia przenośne i usług Creative Cloud ułatwia synchronizowanie działań członków zespołu. Wszyscy mogą korzystać z tych samych wersji aplikacji w odpowiednim planie — kompletnym lub pojedynczej aplikacji — jak również łatwo udostępniać pliki.

Oferta dostosowana do konkretnych potrzeb. Nawet najbardziej zmiennych.

Usługa Creative Cloud dla zespołów zawiera konsolę administracyjną (portal Admin Console), która pozwala w szybki, prosty, niedrogi sposób dodawać licencje i zmieniać ich przydziały oraz wdrażać oprogramowanie. Mechanizm umożliwia obsługę planów kompletnego i pojedynczej aplikacji — również jednocześnie. Rozwiązanie jest dzięki temu łatwo skalowane do obciążenia pracą, zapewniając wszystkim członkom zespołu spójne środowisko projektowania.

Projektowanie. Współpraca. Rozwój.

Członkowie zespołu mają stały dostęp do plików, czcionek i kolorów oraz ułatwione kontakty z członkami społeczności i współpracownikami z poziomu ulubionych aplikacji komputerowych, aplikacji na urządzenia przenośne i usług firmy Adobe. Aplikacje umożliwiają zapisywanie plików w chmurze. Można też przeciągać materiały do folderów usługi Creative Cloud z zachowaniem każdej warstwy. Oprogramowanie oferuje usprawnienia w zakresie edycji, gromadzenia opinii i współpracy.

Najważniejsze cechy produktu

Usługa Creative Cloud — idealne rozwiązanie dla firm.
Kompletny zestaw aplikacji komputerowych, aplikacji na urządzenia przenośne i usług Adobe Creative Cloud ułatwia synchronizowanie działań członków zespołu. Nowe funkcje i aktualizacje są dostępne natychmiast po ich opublikowaniu. Wszyscy pracują sprawniej — również z grupach — dzięki opcji udostępniania plików i gromadzenia opinii w jednym miejscu. Udoskonalona konsola administracyjna (portal Admin Console) upraszcza zarządzanie licencjami. Użytkownik i administratorzy mogą błyskawicznie dodawać, przydzielać i przenosić stanowiska, tak aby maksymalnie wykorzystać środki przeznaczone na zakupy informatyczne.

Plany można wybrać stosownie do potrzeb poszczególnych członków zespołu. Plan kompletny obejmuje wszystkie aplikacje i usługi Creative Cloud, a plan pojedynczej aplikacji pozwala korzystać z pojedynczego programu (takiego jak Adobe Photoshop CC lub Illustrator CC) oraz wybranych usług.

Plan kompletny usługi Creative Cloud dla zespołów zapewnia członkom zespołu następujące elementy:

 • Wszystkie ulubione aplikacje.
  W nowych wersjach. Przedstawiamy wersję 2014 usługi Creative Cloud, która obejmuje zupełnie nowe wersje 14 ulubionych aplikacji komputerowych, w tym programów Photoshop CC i Illustrator CC. Oprócz setek nowatorskich funkcji rozwiązanie oferuje członkom zespołu nowe metody komunikacji w dowolnym miejscu i czasie. Ulubione aplikacje komputerowe, aplikacje na urządzenia przenośne i usługi firmy Adobe zapewniają łatwy dostęp do plików, czcionek i kolorów oraz pomagają w kontaktowaniu się z członkami społeczności i współpracownikami. Aplikacje działają na komputerach członków zespołu — nie są oparte na przeglądarce ani chmurze.

 • Łatwość nawiązywania kontaktów i prezentowania efektów pracy.
  Usługa Creative Cloud jest teraz zintegrowana z serwisem Behance, dzięki czemu po raz pierwszy wprowadza do procesu twórczego elementy kontaktów ze społecznością. Taki dostęp ułatwia poszukiwanie inspiracji oraz pozwala — już w trakcie projektowania — publikować materiały z programu Photoshop, prosząc innych użytkowników serwisu o opinie.

 • Kompleksowe środowisko publikowania. W usłudze Creative Cloud dostępne są narzędzia i usługi, dzięki którym członkowie zespołu dotrą do setek, tysięcy, a nawet milionów odbiorców. Profil ProSite oferuje szybką, elastyczną metodę tworzenia i udostępniania portfolio. Zakres funkcji obejmuje tworzenie witryn internetowych, witryn i aplikacji dla urządzeń przenośnych oraz innych materiałów w dowolnych formatach dla szeregu urządzeń.

 • Łatwa nauka obsługi dowolnego formatu.
  Zespół otrzyma niespotykane dotąd możliwości eksperymentowania. Oferta obejmuje nie tylko dostęp do wszystkich narzędzi i usług kreatywnych firmy Adobe, lecz także stale poszerzaną bibliotekę samouczków wideo, dzięki którym można zapoznać się z nowymi narzędziami, błyskawicznie zacząć używać nowego formatu i skutecznie projektować witryny, aplikacje, filmy oraz inne materiały.

 • Masz pytania? Zajmą się nimi nasi najlepsi ludzie. Usługa Creative Cloud dla zespołów ułatwia realizację wszystkich zadań.
  Dowiedz się czegoś nowego. Pomoc jest dostępna na wyciągnięcie ręki. Poczujesz się, jakbyśmy byli w pokoju obok. W każdym roku każdy członek zespołu może skorzystać z dwóch sesji pomocy bezpośredniej, w ramach których kontaktuje się ze specjalistą firmy Adobe ds. obsługi danego produktu. Można zadać każde pytanie. Znamy odpowiedź. 
 

Najważniejsze powody dołączenia do usługi Adobe Creative Cloud Dla Zespołów

Dostęp do najlepszych na świecie aplikacji dla twórców
 • Czołowe w branży aplikacje komputerowe, nowa grupa aplikacji dla urządzeń przenośnych oraz nowoczesne usługi zapewniają ścisłą integrację oprogramowania i zasobów w zespole oraz ułatwiają współpracę ze społecznością. Rozwiązanie pozwala korzystać z nowych funkcji i aktualizacji natychmiast po ich wydaniu.
 • Oferta obejmuje najlepsze na świecie aplikacje do edycji zdjęć, montażu filmów, miksowania dźwięku i projektowania. Narzędzia i usługi Edge dla projektantów oraz programistów stron internetowych umożliwiają tworzenie atrakcyjnych materiałów na urządzenia przenośne i aplikacji przy użyciu technologii HTML, CSS oraz JavaScript. Korzystając z programu Adobe Muse CC, można tworzyć witryny bez pisania choć wiersza kodu.
 • Zestaw narzędzi pozwala tworzyć i publikować witryny przeznaczone dla komputerów i urządzeń przenośnych, aplikacje na urządzenia przenośne oraz inną zawartość — w dowolnym formacie dla każdego urządzenia. Członkowie zespołu otrzymują nawet indywidualne portfolio ProSite, które ułatwiają prezentowanie materiałów, gromadzenie opinii i uzyskanie globalnej widoczności dzięki integracji z serwisem Behance®.

Łatwe zarządzanie

 • Funkcjonalna konsola administracyjna (portal Admin Console) ułatwia i przyspiesza dodawanie oraz zmienianie przydziałów licencji. Użytkownik i wyznaczeni administratorzy mogą szybko dodawać, przydzielać oraz przenosić stanowiska, jak również śledzić użycie oprogramowania przez zespoły. Mechanizm pozwala obsługiwać plan kompletny, plan pojedynczej aplikacji oraz oba plany naraz.
 • Usługę Creative Cloud dla zespołów można wdrożyć centralnie. Można także pozwolić użytkownikom na samodzielną instalację programów. Aby uzyskać dostęp do oprogramowania, nie trzeba czekać na przetworzenie złożonego zamówienia. Program Creative Cloud Packager pozwala na centralne instalowanie wszystkich lub wybranych aplikacji w całej organizacji.

Przystępna cena

 • Przewidywalne koszty działalności (nie inwestycyjne) pozwalają na elastyczne obliczanie budżetu. Cały zestaw aplikacji usługi Creative Cloud lub pojedynczą aplikację można uzyskać za ułamek ceny zakupu licencji wieczystych. Rozwiązanie skaluje się z łatwością odpowiednio do rosnących potrzeb.

Prosta współpraca i łatwe udostępnianie plików

 • Plan kompletny obejmuje 100 GB przestrzeni dyskowej w chmurze na członka zespołu. W ramach planu pojedynczej aplikacji dostępne jest 20 GB. Członkowie zespołu samodzielnie określają, które pliki chcą udostępniać. W jednym miejscu można obsługiwać wszystkie działania związane z plikami — wysyłanie nowych wersji oraz publikowanie komentarzy i opinii.

Pomoc zawsze pod ręką

 • Plan kompletny usługi Creative Cloud dla zespołów obejmuje pomoc specjalistów w zakresie produktów firmy Adobe. Każdy członek zespołu ma dostęp do dwóch indywidualnych sesji rocznie. Jest to uzupełnienie darmowej pomocy oferowanej na początku pracy z usługą.

Galeria
Produkty z tej samej kategorii

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store