Polecane produkty
410,06 zł z VAT
333,38 zł netto
Producent
Social
Corel PaintShop Pro X9 ENG Win – licencja Classroom 15+1 dla instytucji EDU
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Corel
Kod producenta: LCPSPX9MLCRA
Platforma: Windows
Forma: Produkt z licencją bezterminową (wieczystą) – wersja elektroniczna
Język: Multi European Languages
Dostępność:
1-3 dni
realizacja w dni robocze
Cena:
730,46 zł z VAT
593,87 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł

Warunki licencjonowania EDU

Licencja dla szkół podstawowych, średnich i gimnazjów.
Licencja na salę: 15 stanowisk + 1 dla nauczyciela

Dla zdjęć, które coś dla Was znaczą.

Inspirują, wyjaśniają, przekonują. Wasze zdjęcia potrafią tak wiele. Wykorzystajcie siłę Waszych fotografii za pomocą Corel PaintShop Pro X9 - łatwiejszego, wydajniejszego i bardziej kreatywnego programu do obróbki zdjęć. Dzięki prostym, szybko reagującym narzędziom oraz nowym wzorcom projektowym, narzędziom rozmywania barw i ustawieniom tekstowym, bez problemu osiągniecie zamierzone twórcze efekty. Dla poprawienia komunikacji skorzystajcie z nowych narzędzi do rejestrowania, opracowywania i komentowania screenshotów.

Najważniejsze nowe funkcje

Poniżej przedstawiamy kilka nowych oraz ulepszonych funkcji oferowanych w najnowszej wersji programu PaintShop Pro:

Zawijanie tekstu

Natychmiastowe wypełnianie dowolnego kształtu wektorowego lub zaznaczenia tekstem, który jest automatycznie zawijany wewnątrz kształtu. Wypróbuj tę opcję przy tworzeniu ciekawych elementów na plakaty, broszury, kolaże, do albumów z wycinkami czy witryn internetowych.

Magiczny ruch

Szybsza edycja dzięki temu narzędziu wyposażonemu w opcje analizy treści, które zastępuje tło po przeniesieniu przedmiotu lub osoby. Przeciągnij wybrany element do nowego położenia, a pusty obszar zostanie automatycznie zapełniony

Szybsze pędzle

Zwiększenie szybkości o 40–120% powoduje, że wiele pędzli działa i reaguje szybciej niż kiedykolwiek. Ponadto, większy pędzel w maksymalnym rozmiarze 3000 pikseli pozwala szybciej pokryć większy obszar.

Korekcja obiektywów

Automatyczna korekcja zniekształceń generowanych przez wszystkie obiektywy dostępne na rynku. Oprogramowanie likwiduje aberracje, winietowanie czy zniekształcenia podczas obróbki plików w formacie RAW.

Obsługa monitorów 4K

Dzięki pełnej obsłudze wysokich rozdzielczości oferowanych przez najnowsze monitory 4K UHD docenisz nową jakość swoich zdjęć i odkryjesz na nowo każdy, nawet najmniejszy detal. Dzięki nowym ikonom i dostosowanemu do wysokich rozdzielczości interfejsowi, praca z Corel PaintShop Pro jest wygodna i przyjemna.

Bardziej precyzyjne zaznaczanie

Precyzyjne zaznaczanie fragmentów zdjęcia to podstawowa funkcja każdego programu graficznego. PaintShop Pro X9 pozwala na zaawansowane definiowanie wielkości i dokładności zaznaczania. Precyzja w Corelu to podstawa.

Rozszerzone funkcje warstw

Przeznaczone do zaawansowanej obróbki zdjęć, kompozycji i oprawy graficznej, warstwy w PaintShop Pro są jeszcze łatwiejsze do użycia. Możliwe jest wyszukiwanie po nazwach warstw tak by szybko trafić na odpowiednią, można też łączyć zaznaczone warstwy i szybko rozwijać bądź zwijać te pogrupowane.

Wbudowane centrum nauki

Pracuj szybciej i bardziej rozsądnie wykorzystując nagradzany system Learning Center, który oferuja szybkie porady i podpowiedzi do każdego z narzędzi. Ta przydatna opcja oferuje porady w formie krok-po-kroku tak, by można było w pełni nauczyć się i wyciągnąć jak najwięcej z PaintShop Pro.

Grupy docelowe

Entuzjaści fotografii

Osoby fotografujące potrzebują do edycji swoich obrazów różnorodnych profesjonalnych narzędzi. Corel PaintShop Pro X9 oferuje wszystkie niezbędne narzędzia do osiągnięcia jak najlepszych zdjęć. Do tego należą między innymi precyzyjne narzędzia wyboru warstw, pędzli oraz narzędzia rozpoznawania obiektów. Poza tym program zawiera trzy dodatkowe, zaawansowane aplikacje do obróbki zarówno zdjęć jak i filmów oraz inne kreatywne funkcje.

Projektanci graficzni i kreatywni użytkownicy

Graficy używają PaintShop Pro do tworzenia kreatywnych prac, takich jak na przykład scrapbooków, plakatów czy grafik internetowych. Twórczy użytkownicy wymieniają się swoimi dziełami z przyjaciółmi i rodziną. Nowe szablony projektowania zdjęć, funkcje tekstowe oraz rozmywania kolorów, które zawiera PaintShop Pro, jak również dodatkowe twórcze narzędzia w bonusowym pakiecie rozszerzają kreatywne możliwości obu tych grup użytkowników.

Firmy

PaintShop Pro X9 stanowi cenny nabytek dla przedsiębiorstw każdej wielkości: można na przykład tworzyć grafiki do przeprowadzenia prezentacji, można również tworzyć i komentować screenshoty, co sprzyja jasnej komunikacji. Dzięki licencjom ilościowym, rabatom ilościowym oraz gotowości do pracy w sieci, PaintShop Pro stanowi doskonały wybór dla firm oraz instytucji z sektora edukacji. Za pomocą narzędzia Corel Live Screen Capture, dostępnego w bonusowym pakiecie, możliwe jest rejestrowanie materiałów bezpośrednio z ekranu monitora, w celu tworzenia tutoriali i innych zastosowań szkoleniowych.

Porównanie produktów

Zapoznaj się z różnicami pomiędzy różnymi wersjami Corel PaintShop Pro:
Porównanie wersji X9 Ultimate, X9, X8 Ultimate, X8, X7 Ultimate, X7 (dokument pdf w języku angielskim)

Galeria
Produkty z tej samej kategorii
Corel PaintShop Pro X9 ENG Win
245,23 zł z VAT
199,37 zł netto
Corel PaintShop Pro X9 ENG Win – dla instytucji EDU (5-50)
5-: 
135,66 zł z VAT
110,29 zł netto
Corel PaintShop Pro X9 ULTIMATE ENG Win
281,56 zł z VAT
228,91 zł
219,51 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store