Polecane produkty
1 826,14 zł z VAT
1 484,67 zł netto
Producent
Social
Pinnacle Studio 20.5 Ultimate PL Win – licencja Classroom 15+1 dla instytucji EDU
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Corel
Kod producenta: LCST20ULMLCRA
Forma: Produkt z licencją bezterminową (wieczystą) – wersja elektroniczna
Dostępność:
realizacja 12-24h
realizacja w dni robocze
Cena:
2 034,84 zł z VAT
1 654,34 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł

Kupując ten produkt Pinnacle Studio otrzymujesz dostęp do darmowej aktualizacji do wersji 20.5.0

Każdy klient, który zakupił oprogramowanie Pinnacle Studio 20, otrzymuje opcję darmowej aktualizacji do wersji 20.5.0. Po zainstalowaniu programu należy ściągnac patch 20.5.0 z oficjalnej strony Pinnacle Studio Updates. Patch wprowadza wiele ulepszeń w kwestii stabilności i nowej funkcjonalności np: dzielenie ekranu, zintegrowane kursy i wiele innych!

Ściągnij: patch aktualizujący do wersji 20.5.0Warunki licencjonowania EDU

Licencja dla szkół podstawowych, średnich i gimnazjów.
Licencja na salę: 15 stanowisk + 1 dla nauczyciela

Filmy doskonałe pod każdym względem!

Program Pinnacle Studio™ 20 Ultimate oferuje kreatywne opcje i funkcje kontroli pozwalające edytować materiały wideo w profesjonalny sposób. Możesz dokonywać precyzyjnej edycji nieograniczonej liczby ścieżek w jakości 4K, HD i 3D, a także dopracowywać dźwięk za pomocą zaawansowanych narzędzi audio. Twórz dynamiczne, ciekawe filmy wideo z wykorzystaniem profesjonalnej jakości narzędzi, między innymi nowej opcji animacji poklatkowej, nowych elementów sterowania do filmów wideo 360°, a także opcji edycji nagrań z kilku kamer i z 6 różnych perspektyw. Nowa opcja śledzenia ruchu pozwala dodać poruszający się tekst, grafikę lub rozmycie mozaikowe do wybranej osoby lub obiektu. Mając do dyspozycji ponad 2000 efektów, tytułów i przejść, a także nowe efekty NewBlue wysokiej jakości, możesz rozwijać swoją kreatywność bez ograniczeń. Gdy projekt będzie gotowy do udostępnienia, skorzystaj z ponad 100 nowych szablonów menu do przygotowywania płyt DVD. Z programem Pinnacle Studio 20 Ultimate zrealizujesz każdą swoją wizję.

Najważniejsze cechy Pinnacle Studio 20 Ultimate:

Nowość! Śledzenie ruchu obiektów z rozmyciem mozaikowym — tylko w wersji Ultimate!

Opcja śledzenia ruchu jest odpowiednim narzędziem, gdy chcesz wyróżnić wybrane osoby lub projekty w nagraniu wideo lub je ukryć. Możesz dodać tekst lub grafikę, które będą podążać za uczestnikami wydarzenia sportowego, lub zwrócić uwagę na konkretnych gości wydarzenia. Czy na Twoim filmie widoczne są twarz, logo, tablica rejestracyjna, które chcesz ukryć? Zastosuj rozmycie mozaikowe. Program Pinnacle
Studio 20 Ultimate obsługuje technologię śledzenia ruchu obiektów z wykorzystaniem wielu punktów, która pozwala śledzić kilka punktów obiektu w filmie wideo,
zwiększając precyzję operacji, gdy śledzony obiekt zbliża się do obiektywu lub gdy się
od niego oddala.

Nowość! Animacja poklatkowa

Twórz „kinowe” animacje i poklatkowe filmy wideo w jakości Full HD, korzystając z opcji opracowywania animacji poklatkowych. Podłącz aparat i wykorzystaj funkcje przetwarzania oraz właściwości obiektywu lustrzanki cyfrowej bezpośrednio w programie Pinnacle Studio 20, aby uchwycić każdą klatkę animowanej opowieści. Program umożliwia regulację ustawień aparatu, wyświetlanie nałożonych klatek, ustawianie odstępu oraz przechwytywanie klatek w sposób automatyczny lub ręczny. Udoskonalone elementy sterowania nałożonymi klatkami i odstępami, a także promieniste i złożone z krzywych prowadnice pozwalają uzyskać większą kontrolę i lepsze rezultaty.

Nowość! Zoptymalizowany pod kątem obsługi najnowszych technologii i formatów

Niezmiennie oferujący najnowsze formaty program Pinnacle Studio 20 Ultimate zapewnia obsługę opcji importu/eksportu nagrań w standardzie kompresji HEVC (H.265) do procesorów Intel szóstej generacji i niektórych kart NVIDIA. Program Pinnacle Studio 20 Ultimate obsługuje również inteligentne kodowanie formatów XAVC, MXF i 4K/HD i rozszerzone funkcje odtwarzania oraz wideo VFR, a także architekturę 64- bitową.

Nowość! Edytowanie wideo 360°

Program Pinnacle Studio 20 Ultimate pozwala na edytowanie filmów wideo 360° lub przekształcanie ich w standardowe wideo. Umożliwia też łatwe importowanie nagrań wideo z kamery 360° oraz pracę nad nimi na osi czasu. W prosty sposób można dodawać tytuły i oznaczenia do filmów, a także przycinać materiały do punktów początkowych i końcowych. Użytkownik ma możliwość eksportu filmów do odtwarzacza wideo 360° i oglądania obrazów pod różnymi kątami oraz konwersji nagrań wideo 360° na standardowe wideo i udostępniania ich na dużym ekranie przy wykorzystaniu klatek kluczowych do sterowania ścieżkami i widokami, które chce pokazać.

Nowość! Nieograniczone możliwości twórcze dzięki dodatkowym efektom od lidera w branży, firmy NewBlue — tylko w wersji Ultimate!

Program Pinnacle Studio 20 Ultimate oferuje 2000 efektów 2D/3D, animowane tytuły i przejścia, jest idealnym rozwiązaniem pozwalającym bez ograniczeń rozwijać kreatywne możliwości. Z kolekcją 175 ustawień wstępnych w 10 niestandardowych dodatkach, NewBlueFX Video Essentials III, szybko poprawisz i ulepszysz nagrania. Zintegrowany tok pracy w programie pomaga szybko i łatwo stosować efekt podzielonego ekranu, odwzorowywać materiały wideo na obiektach, wyróżniać interesujące obszary, zwiększać kontrast, kolorować, rozpraszać, wygładzać krawędzie i zarządzać rozmieszczeniem nakładek. Dodatkowo wersja Ultimate zawiera kilka innych pakietów efektów premium firmy NewBlue, co daje łącznie ponad 800 ustawień wstępnych i ponad 65 dodatków.

Ulepszenie! Edytowanie nagrań z wielu kamer

Nowy edytor nagrań z wielu kamer, z 6 perspektyw, umożliwia tworzenie filmów doskonałych pod każdym względem. Pozwala wyświetlać i edytować materiały, zmieniać kąty, wycinać i usuwać elementy, a także dodawać efekty przejścia, łącząc sekwencje w płynny sposób. Funkcja synchronizacji audio pozwala na automatyczne dopasowanie klipów, ale można też skorzystać ze znaczników, daty/godziny lub ręcznej synchronizacji. Aby film wywarł większe wrażenie, warto połączyć nagrania z wielu kamer z efektem obrazu w obrazie.

Edytowanie osi czasu na nieograniczonej liczbie ścieżek

Teraz stosowanie zaawansowanych efektów, które nadają filmom wideo profesjonalnego wyglądu w standardzie HD, 4K lub 3D, jest prostsze. Łatwa w obsłudze opcja ustawiania przezroczystości ścieżki pozwala regulować poziom przezroczystości ścieżek, aby obie były jednocześnie widoczne po nałożeniu. Bardziej płynny tok pracy daje możliwość stosowania efektu przesunięcia i powiększenia, wykonując mniej kroków, dzięki ustawieniom wstępnym. Można także edytować rozmiar i lokalizację wstawek typu obraz w obrazie bezpośrednio w oknie podglądu. Edycja nieograniczonej liczby ścieżek z dokładnością do jednej klatki oznacza, że użytkownik ma całkowitą kontrolę nad tym, co chce przekazać. Jednoczesne wyświetlanie klipów źródłowych i podglądu edycji na osi czasu zapewnia intuicyjny tok prac.

Wysokiej jakości dźwięk i muzyka

Obróbka dźwięku jest bardziej precyzyjna dzięki nowej, łatwej w obsłudze opcji klatkowania audio. W programie Pinnacle Studio 20 Ultimate dźwięk jest wyraźny i czysty, ponieważ funkcja wyciszania dźwięku tła wykrywa dźwięk lub narrację i automatycznie obniża natężenie odgłosów w tle. Dodatkową kontrolę zapewnia możliwość dostosowywania poziomu i czułości wyciszania. Biblioteka ScoreFitter
zawiera dźwięki i utwory do bezpłatnego wykorzystania, które automatycznie dopasowują się do długości filmu. Jeśli szukasz dodatkowych opcji, wypróbuj sklep Pinnacle Studio, gdzie z łatwością pobierzesz darmowe ścieżki muzyczne z serwisu
Triple Scoop Music oraz efekty dźwiękowe z platformy Muzerk.Porównanie wersji Pinnacle Studio 20

Informacje o oprogramowaniu Pinnacle

Produkty z rodziny Pinnacle zostały zaprojektowane w celu umożliwienia użytkownikom kreatywnej edycji materiałów wideo i uzyskiwania wyjątkowych rezultatów. W skład oferty produktów firmy Corel wchodzą wielokrotnie nagradzane wersje programów Pinnacle, takie jak: Pinnacle Studio™, Pinnacle Studio™ na tablety iPad oraz urządzenia Dazzle® do przechwytywania obrazu wideo. Firma Corel to jeden z wiodących producentów oprogramowania na świecie, dostarczający znane na rynku marki oprogramowania, takie jak Roxio®, Pinnacle™ i WinZip®.

Galeria
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Corel PaintShop Pro X9 ULTIMATE ENG Win
281,56 zł z VAT
228,91 zł
219,51 zł netto
Corel PaintShop Pro X9 ENG Win
218,99 zł z VAT
178,04 zł
162,59 zł netto
Produkty z tej samej kategorii
Pinnacle Studio 20.5 PL Win
189,11 zł z VAT
153,75 zł
150,41 zł netto
Pinnacle Studio 20.5 Plus PL Win
311,90 zł z VAT
253,58 zł netto
Pinnacle Studio 20.5 Ultimate PL Win – dla instytucji EDU
2-: 
193,05 zł z VAT
156,95 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store