Polecane produkty
5 557,31 zł z VAT
5 200,13 zł netto
4 518,14 zł netto
Producent
Social
NOWOŚĆ!
V-Ray 3 dla Cinema 4D + 5 DR nodes ENG Win
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
ChaosGroup
Kod producenta: pLLVRC4Dcowms
Nośnik: Produkt z licencją bezterminową (wieczystą) – wersja elektroniczna
Dostępność:
1-3 dni
realizacja w dni robocze
Opcja zakupu:
Cena:
4 360,99 zł z VAT
3 545,52 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł

Typ licencji Komercyjna
System operacyjny Windows XP SP2 (32/64bit) lub nowszy / MacOS 10.5 lub nowszy
Zawartość pakietu - 1 licencja V-Ray 3 dla Cinema 4D
- 5 stanowisk DR
Wersja językowa Angielska
Liczba użytkowników 1
Liczba stanowisk DR 5
Kompatybilny z Cinema4D R11 lub nowszy
Wsparcie GPU Tak
Okres ważności licencji Bezterminowa

V-Ray 3: profesjonalny rendering dla architektów i projektantów

Silnik renderujący V-Ray stworzony firmę LAUBlab, pracujący jako rozszerzenie do programu Cinema 4D pozwala na generowanie najwyższej jakości wizualizacji o niesamowitym stopniu realizmu. V-ray dla Cinema 4D oferuje użytkownikom szereg funkcji, których można oczekiwać od najwyższej jakości rendera. Dzięki szybkiemu, wielowątkowemu silnikowi, w pełni wykorzystuje wszystkie procesory obsługiwane przez Twój komputer. To co stanowi o wyjątkowości VRAYforC4D, to niespotykany obraz, oświetlenie i jakość materiałów, przy nieporównywalnej szybkości renderowania. Jeśli lubisz Cinema 4D, pokochasz V-Ray. Żaden inny silnik renderujący dostępny na rynku nie zapewni zbliżonych rezultatów przy tej prędkości, dodatkowo zapewniając artystyczną swobodę w dopasowaniu parametrów. V-Ray łączy w sobie fizyczną poprawność za sprawą kalkulacji BRDF, w połączeniu z wysoką prędkością renderowania i elastycznością. Jest w stanie zapewnić tę samą osteteczną jakość dla obrazów czy animacji, co czyni z niego pierwszy wybór dla wielu pracowni.

Wielowarstwowe materiały BRDF

Nawet najlepszy silnik renderujący będzie bezwartościowy jeśli materiał nie będzie podlegał naturalnym załamaniom tworzonym przez światło. Do fizycznej kalkulacji potrzebny jest prawdziwie fizyczny materiał (=BRDF). W V-Ray, materiał BRDF nie jest jedynie dodanym efektem, a sercem programu, doskonale zbalansowanym aby idealnie współpracować z Oświetleniem Globalnym (GI), a także wszystkimi innymi aspektami odbić świetlnych, absorpcji oraz rozproszeń.

Moc i prędkość

Będziesz zdumiony szybkością z jaką renderuje V-Ray. Pod względem prędkości i wysokiej jakości renderingu świata rzeczywistego, nic nie może się równać z V-Ray’em. Błyszczące odbicia, obliczanie wieloboków, GI, duża liczba oświetlonych powierzchni, animacje, renderowanie przestrzeni zamkniętych i otwartych, a to wszystko w prędkości kilkakrotnie wyższej, z użyciem wysokiej jakości materiałów, oświetleniem oraz idealną jakością obrazu. V-Ray to najszybszy dostępny silnik, z pełnym zestawem funkcji.

Standard w przemyśle projektowym

V-Ray jest dziś dostęny dla wszystkich głównych platform, jak Maya, Max I C4D, w ciągu kilku ostatnich lat, zdążył stać się standardem stosowanym w produkcjach takich jak hollywoodzki Avatar. V-Ray stawia sobie za zadanie przesuwanie granic technologicznych, umożliwiając osiąganie wyników pracy, jakie jeszcze niedługi czas temu były nieosiągalne. Większość dostępnych na rynku silników renderujących wzoruje się na V-Ray i próbuje rozwijać się w podobnym kierunku. V-Ray pozostaje liderem na rynku, wyprzedając konkurencję i zapewniając satysfakcję z inwestycji na długi czas. Artyści, którzy mieli okazję korzystać z możliwości innych wersji V-Ray, będą mogli bez problemu rozpocząć użytkowanie każdej wersji V-Ray. Wszystkie wersje zapewniają identyczną jakość I prędkość renderowania.


Poradnik V-Ray 3 dla Cinema 4D

Galeria

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store