Polecane produkty
3 743,75 zł z VAT
3 429,52 zł netto
3 043,70 zł netto
Producent
Social
NOWOŚĆ!
CorelDRAW Graphics Suite 2017 Student Edition PL/ENG Win – Subskrypcja Komercyjna (365 dni)
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Corel
Kod producenta: LCCDGSSUB11_STE
Platforma: Windows
Typ: licencja komercyjna, studencka, 1 rok
Forma: licencja elektroniczna
Język: Polski, Angielski
Dostępność:
realizacja 24-48h
realizacja w dni robocze
Cena:
365,00 zł z VAT
296,75 zł netto
Koszt przesyłki od: - zł

Student Edition

Pełna komercyjna wersja oprogramowania CorelDRAW Graphics Suite 2017. Subskrypcja na rok czasu.

Warunki licencjonowania

Licencję mogą kupić wyłącznie osoby pełnoletnie.

Studenci powinni przesłać kopię legitymacji studenckiej lub innego dokumentu potwierdzającego, że są studentami studiów dziennych, wieczorowych lub zaocznych.

Nauczyciele i pracownicy uczelni powinni przesłać kopię zaświadczenia o zatrudnieniu.

CorelDRAW Graphics Suite 2017: Ideał stał się jeszcze lepszy!

Cenione w branży narzęzia do projektowania graficznego

 • Innowacyjne narzędzie LiveSketch
 • Udoskonalona obsługa rysika i dotyku
 • Zaawansowane funkcje zarządzania czcionkami i ich filtrowania
 • Optymalizacja pod kątem obsługi systemu operacyjnego Windows 10
  i najnowszych urządzeń

Ideał stał się jeszcze lepszy — CorelDRAW Graphics Suite 2017 to nasz najnowszy i najbardziej innowacyjny pakiet oprogramowania do projektowania graficznego! Zawiera wszystkie cenione w branży narzędzia pakietu CorelDRAW Graphics Suite X8 i wiele więcej. Szkicowanie na papierze i skanowanie nie jest już konieczne — wystarczy skorzystać z nowego narzędzia LiveSketch™, aby momentalnie dać wyraz swojej kreatywności. Nasz pakiet oferuje wyjątkowe funkcje, dzięki którym można łatwo i pewnie przygotowywać piękne projekty, grafiki, zdjęcia oraz witryny internetowe.

CorelDRAW Graphics Suite 2017 zawiera:

Korzystaj z bogatego zestawu wszechstronnych aplikacji

Niezależnie od tego, jakie masz pasje, zdolności i zainteresowania projektanckie, dzięki siedmiu zaawansowanym aplikacjom pakietu CorelDRAW Graphic Suite 2017 dasz wyraz każdemu rodzajowi kreatywności. Zdziwisz się, jak wiele różnych typów projektów możesz opracować!

Postaw pierwszy krok

Rozpoczęcie pracy z pakietem CorelDRAW Graphics Suite 2017 jest równie łatwe dla początkujących użytkowników, jak i dla doświadczonych projektantów. Poznaj podstawy i sprawdź nowości w przewodniku startowym lub zacznij pracę z pakietem dzięki specjalnemu przewodnikowi dla użytkowników produktów Adobe. Błyskawicznie osiągnij większą wydajność dzięki obszarowi roboczemu dostosowanemu do własnego toku pracy oraz skorzystaj z wysokiej jakości materiałów oraz wszechstronnych zasobów edukacyjnych.

Twórz

Maksymalnie wykorzystaj umiejętności projektowania, używając zaawansowanych, a jednocześnie intuicyjnych funkcji naszego oprogramowania do projektowania graficznego. Dzięki opcji wyszukiwania i filtrowania czcionek możesz szybko znaleźć odpowiednią czcionkę do każdego projektu. Nowe narzędzie LiveSketch pozwala zaoszczędzić cenny czas, umożliwiając utrwalenie każdego pomysłu na urządzeniu obsługującym rysik w momencie przypływu weny. Szybszą pracę zapewnia nowa funkcja edycji węzłów, a opcje potrzebne do retuszowania zdjęć — narzędzie Klonowanie korygujące w programie Corel® PHOTO-PAINT® 2017.

Personalizuj

Korzystaj ze wszystkich ulubionych narzędzi w wygodny dla siebie sposób! Dostosuj obszar projektowania do swoich preferencji, korzystając z opcji niestandardowych rozmiarów ikon, kolorów pulpitu i obramowania okna. Wyszukuj czcionki do projektów i porządkuj je, używając popularnego programu Corel Font Manager™ 2017. Aby poszerzyć zbiór kreatywnych narzędzi i materiałów, bezpośrednio z poziomu programów możesz też pobrać aplikacje darmowe i w wersji premium, moduły dodatkowe, rozszerzenia oraz pakiety czcionek.

Zachwycaj

Twórz prace profesjonalnej jakości, które wywrą niezapomniane wrażenie: od niepowtarzalnych logotypów i oznakowań, po efektowne materiały marketingowe, grafiki do witryn internetowych i serwisów społecznościowych oraz billboardy! Dzięki zgodności z najpopularniejszymi formatami plików oraz zaawansowanym narzędziom do zarządzania kolorami pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2017 zapewnia elastyczność i precyzję odwzorowania kolorów wymagane w przypadku każdego rodzaju projektu. Odkryj tętniącą życiem społeczność użytkowników pakietu CorelDRAW, którzy inspirującymi pomysłami przyczynią się do poszerzenia Twojej kreatywności.

CorelDRAW Graphics Suite 2017

Najważniejsze nowe funkcje

Narzędzie LiveSketch

Szkicuj i projektuj na bieżąco! LiveSketch to rewolucyjne narzędzie, w którym wykorzystano najnowsze osiągnięcia z zakresu sztucznej inteligencji i z dziedziny Machine Learning. Dzięki niemu można zastąpić odręczne szkice precyzyjnymi krzywymi wektorowymi kreślonymi bezpośrednio na urządzeniu obsługującym dotyk.

Udoskonalone węzły, uchwyty i podgląd wektorowy

Edytuj obiekty i efekty łatwiej oraz skuteczniej, korzystając z ulepszonego podglądu oraz udoskonalonych węzłów i uchwytów, które nie znikną wśród kolorów tła projektu.

Wyraźne suwaki interakcyjne

Suwaki interakcyjne są teraz lepiej widoczne, co ułatwia pracę nad wypełnieniami obiektów, przezroczystością, metamorfozami, głębią, cieniami oraz obrysami.


Niestandardowe kształty węzłów

W programie CorelDRAW 2017 kształtowanie obiektów i krzywych staje się prostsze dzięki wprowadzeniu innego kształtu do każdego typu węzła. Ułatwia to rozpoznawanie gładkich, ostrych i symetrycznych węzłów. Użytkownik może także wybierać takie kształty węzłów, jakie najbardziej pasują do jego toku pracy.

Obsługiwany dotykiem interfejs użytkownika

Tryb tabletu ułatwia szybkie wprowadzanie korekt przy użyciu palca lub rysika. Nowy, „dotykowy” obszar roboczy umożliwia zmaksymalizowanie rozmiaru okna rysunku poprzez wyświetlanie jedynie najczęściej używanych narzędzi i poleceń. Oprócz tego można w nim przewijać i powiększać obraz jednym gestem.

Zaawansowane ulepszenia rysika

Uzyskaj bardziej naturalny efekt rysowania i pełne ekspresji obrazy, korzystając z zaawansowanej natywnej obsługi rysika oraz środowiska Microsoft Surface. Przeprojektowany interfejs użytkownika zapewnia natychmiastowy dostęp do istotnych elementów sterowania i możliwość szybkiego wybrania przydatnych właściwości rysika. Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2017 został tak ulepszony, aby umożliwić korzystanie z opcji nacisku, nachylenia i obracania rysika w celu sterowania różnorodnymi narzędziami i efektami.


Obsługa kontrolera Microsoft Surface

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2017 jest przygotowany do pracy z kontrolerem Microsoft Surface Dial w systemie Windows 10. Programy CorelDRAW i Corel PHOTO-PAINT dostępne w pakiecie oferują jeden z najbardziej niezwykłych sposobów tworzenia projektów poprzez interakcję z technologią.

Możliwość importowania obszarów roboczych z poprzednich wersji

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2017 umożliwia łatwe importowanie obszarów roboczych przygotowanych w wersjach X6, X7 oraz X8 programów CorelDRAW i Corel PHOTO-PAINT. Teraz możesz w wygodny sposób importować wybrane elementy obszaru roboczego, a także dodawać je do bieżącego obszaru roboczego lub tworzyć całkowicie nowe konfiguracje interfejsu użytkownika. Proces wybierania elementów obszaru roboczego do importowania lub eksportowania nigdy nie był tak szybki.

Wersja próbna

Przed decyzją o kupnie można przetestować wersję próbną oprogramowania CorelDRAW Graphics Suite 2017.

Windows (32/64bit)

Zostanie pobrana wersja demonstracyjna programu CorelDRAW Graphics Suite 2017. Wymagania techniczne są podane w zakładce "specyfikacja techniczna".

Porównanie produktów

Zapoznaj się z różnicami pomiędzy CorelDRAW Graphics Suite 2017
a starszymi wersjami oprogramowania Graphics Suite:

Porównanie wersji (dokument pdf w języku polskim)

CorelDRAW Graphics Suite 2017 zawiera:

 • CorelDRAW 2017
 • Corel PHOTO-PAINT® 2017
 • Corel Font Manager™ 2017
 • Corel CONNECT™ 2017
 • Corel CAPTURE™ 2017
 • Corel Website Creator™
 • Corel PowerTRACE™ 2017
Galeria
Produkty z tej samej kategorii
CorelDRAW Graphics Suite 2017 ENG Win
2 517,12 zł z VAT
2 046,44 zł netto
CorelDRAW Home & Student Suite X8 ENG Win
339,89 zł z VAT
276,33 zł netto
CorelDRAW Graphics Suite 2017 PL/ENG Win
2 595,68 zł z VAT
2 110,31 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store