Polecane produkty
597,99 zł z VAT
685,00 zł netto
486,17 zł netto
Producent
Social
EIZO ColorEdge CS230 + Papier ILFORD Satin 13x18 GRATIS!
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
EIZO
Kod producenta: CS230-BK
Typ: Monitor graficzny profesjonalny
Gwarancja: 5 lat door-to-door
Dodatkowe kable
49,00 zł z VAT
49,00 zł z VAT
49,00 zł z VAT
49,00 zł z VAT
Dedykowane akcesoria
898,99 zł z VAT
69,00 zł z VAT
Dostępność:
na magazynie, realizacja 24h
realizacja w dni robocze
Cena promocyjna:
2 269,21 zł z VAT
1 869,10 zł netto
1 844,89 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł

PROMOCJA: Papier fotograficzny ILFORD Studio Satin 13x18 GRATIS!

Tylko u nas, kupując monitor EIZO ColorEdge CS230 GRATIS otrzymasz
papier fotograficzny ILFORD Studio Satin 13x18!

ILFORD Studio Satin

ILFORD Studio łączy w sobie wysoki poziom materiałów marki ILFORD wraz z kompatybilnością z szeroką gamą drukarek oraz doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Możliwość stosowania w drukarkach pigmentowych ale również z prostszymi urządzeniami barwnikowymi i świetny stosunek jakości do ceny sprawia że jest to jeden z najlepszych papierów do drukarek biurkowych, czy popularnej serii Epson L800.

Estetyczne satynowe wykończenie sprawia, że jest to papier o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Satynowe wykończenie oznacza fakturę odrobinę delikatniejszą ni w standardowym papierze perłowym czy typu Luster. Atrakcyjna dla każdego fotografa bogata reprodukcja kolorów, łączy się tu z szerokim zastosowaniem papieru. Sprawdzi się w fotografii ślubnej, rodzinnej, jak i w prezentacji czy zastosowaniach artystycznych. Satynowa powłoka żywiczna papieru powoduje że jest on dość odporny na odbicia palców. Nawet drobne zadrapania będą słabo widoczne na papierze o takiej fakturze.

Więcej informacji: ILFORD / Studio / Satin / 13x18 / 250 gMonitor EIZO CS230-BK możesz zakupić taniej w ramach specjalnej oferty edukacyjnej.
Uprawnieni do zniżki edukacyjnej to uczniowie (szkoły średnie), studenci, nauczyciele, wykładowcy, pracownicy edukacyjni oraz placówki edukacyjne. Zobacz więcej.Monitor Eizo CS230 z licencją ColorNavigator do kalibracji sprzętowej.

Zobacz test monitora na naszym blogu
 
Monitor sRGB z precyzyjnym wyświetlaniem kolorów, który sprawi, że poczujesz się jak profesjonalista.
Eizo ColorEdge CS230 zaprojektowany z myślą początkujących i średnio zaawansowanych użytkownikach zajmujących się edycją foto i grafiką. Monitor CS230 oferuje profesjonalne narzędzia znane z innych serii ColorEdge, takie jak automatyczna regulacja kolorów z wykorzystaniem wbudowanego czujnika autokorekcji czy dostępne opcjonalnie oprogramowanie ColorNavigator.
 

kalibracja
Wbudowany w ColorEdge CS230 czujnik do autokorekcji
Do przeprowadzenia pierwszej kalibracji monitora konieczny jest zewnętrzny kalibrator, natomiast wbudowany w ColorEdge CS230  czujnik wraz z dostępnym opcjonalnie oprogramowaniem Eizo ColorNavigator lub ColorNavigator Elements czuwa nad tym, aby wybrane ustawienia zachowywane były na tym samym poziomie.
Czujnik ukryty jest w górnej części obudowy i wysuwa się tylko wtedy, gdy zgodnie z harmonogramem sporządzonym przez użytkownika, należy dokonać kontroli ustawień.
Nawet jeśli monitor jest wyłączony lub nie jest podłączony do komputera, czujnik wysunie się samoczynnie o czasie i dokona samokontroli.
 
Autorski układ ASIC EIZO
Wszystkie modele ColorEdge posiadają zaprojektowany przez EIZO układ ASIC (application specific integrated circuit), dostosowany do potrzeb rynku graficznego. Układ korzysta z własnych algorytmów do bardzo dokładnego przetwarzania kolorów, aby precyzyjnie reprodukować poszczególne odcienie.
 
Szybka stabilizacja obrazu
Zazwyczaj mija 30 minut od włączenia monitora, zanim ustabilizuje się jego jasność, nasycenie kolorów i charakterystyka tonalna. EIZO ograniczyło czas nagrzewania się monitora o ponad 75%, z 30 do około 7 minut. Niezależnie, czy sprawdzasz rezultaty sesji zdjęciowej w studiu fotograficznym, czy przenosisz go w dowolne miejsce, przystąpienie do pracy zajmie tylko chwilę.
 
Kontrola równomierności podświetlenia oraz koloru na całej powierzchni matrycy (DUE)
Uzyskanie równomiernego podświetlenia oraz jednorodnego koloru na całej powierzchni matrycy było dotychczas niemal niemożliwe w monitorach LCD. Rozwiązaniem tego problemu jest kolejna wersja opracowanego przez inżynierów EIZO układu ASIC (Application Specific Integrated Circuit) dokonująca w czasie rzeczywistym korekt wyświetlanego obrazu.
 
gamma
Krzywa gamma regulowana indywidualnie w fabryce
Dokładne odwzorowanie krzywej gamma każdej z barw podstawowych jest warunkiem poprawnego wyświetlania wszystkich kolorów. Monitor Eizo ColorEdge CS230  już podczas procesu produkcji ma precyzyjnie dobrane barwy składowe w całym zakresie od 0 do 255 odcienia. Dokonywane jest to poprzez pomiar wartości gamma dla każdego z kolorów podstawowych (Red, Green, Blue) oddzielnie, a następnie – przy wykorzystaniu zaszytej w elektronice 16-bitowej tabeli barw Look-Up Table (LUT), wybór najbardziej pasujących 256 odcieni.
 
 
Jednoczesne wyświetlanie kolorów z palety 10-bitowej
Przy podłączeniu poprzez DisplayPort przez złącze sygnałowe możliwe jest dostarczanie do monitora ColorEdge CS230 10-bitowej informacji o kolorze*. Monitor korzystając z 16-bitowej tablicy LUT, przetwarza informację o kolorze z 16-bitową precyzją, co pozwala na uzyskanie bardziej płynnych przejść tonalnych i zmniejszenia Delta-E pomiędzy poszczególnymi punktami. To 64 razy większa precyzja więcej niż w przypadku 16,7-milionowej palety barw, jaką oferuje sygnał 8-bitowy.
* Konieczna jest karta graficzna i oprogramowanie, obsługujące 10-bitowy sygnał.
 
Bogactwo złączy sygnałowych
Monitor ma złącza DVI-I, HDMI oraz DisplayPort umożliwiając podłączenie do różnego typu kart graficznych. Interfejs HDMI pozwala ponadto na bezpośrednie podłączenie cyfrowych aparatów fotograficznych. Dodatkowo, 2 porty hub USB typu (upstream) umożliwiają jednoczesne podłączenie 2 komputerów, więc nie będzie konieczne przepinanie kabla USB przy korzystaniu z ColorNavigatora i przełączania pomiędzy komputerami.
 
ColorEdge CS230 pozwala na płynne wyświetlanie obrazu wideo
Dla użytkowników zajmujących się edycją wideo czy postprodukcją istotny będzie układ overdrive, który skraca czas reakcji i zapewnia, że dynamiczne obrazy będą wyglądać ostro i wyraźnie, z jedynie minimalnym efektem smużenia.
 
Ergonomiczna stopka monitora Eizo ColorEdge CS230
Ergonomiczna stopka z regulacją odchylenia w płaszczyźnie poziomej i pionowej, zmianą wysokości i możliwością pracy w trybie portretowym pozwala na umieszczenie ekranu w najbardziej dogodnej pozycji.
 
 
Predefiniowane tryby do optymalnego wyświetlania obrazu
Elektronika monitora udostępnia sześć trybów pracy: Paper,  sRGB, Calibration oraz 3 tryby, które mogą być zdefiniowane przez użytkownika. Korzystając z dostarczanej wraz z monitorem aplikacji ScreenManager for LCD Pro (w wersji tylko dla systemów Windows) można przypisać tryb do danego programu tak, aby monitor przełączał się do niego z chwilą uruchomienia czy zmiany aplikacji.
 
5 lat gwarancji
Obecnie outsourcing produkcji jest popularnym procederem wśród producentów monitorów, jednak EIZO wytwarza swoje produkty w taki sam sposób, jak w ciągu swojej 40-letniej historii – za pomocą własnego personelu i we własnej fabryce. Pozwala to EIZO bardzo dokładnie kontrolować jakość produkcji i oferować klientom 5-letnią gwarancję. Obejmuje ona wszystkie elementy monitora. W Polsce dodatkowo dystrybutor oferuje specjalną obsługę serwisową EIZO Exclusive Service, a reklamacje realizowane są w trybie door-to-door.
 
Zobacz broszurę i porównanie nowych modeli EIZO ColorEdge
Zobacz broszurę informacyjną monitora Eizo CS230
 
Gwarancja Eizo Exclusive Service - 60 miesięcy.
Door-to-Door.
 
Galeria
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Produkty z tej samej kategorii
EIZO ColorEdge CG2420
6 396,00 zł z VAT
5 200,00 zł
4 633,33 zł netto
BenQ PG2401PT
3 495,00 zł z VAT
2 841,46 zł netto
EIZO ColorEdge CS2730 + Papier ILFORD Satin 13x18 GRATIS!
4 938,99 zł z VAT
4 015,44 zł
3 982,11 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store