Polecane produkty
Producent
Social
Adobe Photoshop CC for Teams (2017) MULTI Win/Mac.
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Adobe
Kod producenta: 65270823BA01A12
Platforma: Windows, Mac, urządzenia mobilne
Typ: (COM) subskrypcja komercyjna
Forma: wersja elektroniczna
Język: (MULTI) wielojęzyczna w tym polska
Dostępność:
realizacja 12-24h
realizacja w dni robocze
Czas trwania subskrypcji:
Cena:
1 785,76 zł z VAT
1 451,84 zł netto
Koszt przesyłki od: - zł
Adobe Photoshop CC

Dostępne wersje: CS6 13.0
  CC 14.0
  CC (2014) 15.0
  CC (2015) 16.x
  CC (2015.x) 17.x
  CC (2017) 18.0
Dołączone aplikacje:
Adobe Edge Code CC (podgląd)
Adobe Edge Inspect CC
Adobe Edge Reflow CC (podgląd)
Adobe Bridge CC
Adobe Scout CC

Zrealizuj każdy swój pomysł. Gdziekolwiek jesteś.

Najlepsza na świecie aplikacja do projektowania i obróbki zdjęć oferuje teraz więcej twórczych możliwości dzięki nowym narzędziom dla projektantów i fotografików, łącząc Twoje aplikacje na komputery i urządzenia przenośne ze wszystkimi dostępnymi zasobami i umożliwiając w ten sposób tworzenie rewelacyjnych materiałów na dowolnym urządzeniu.

Całkowicie nowa jakość w cyfrowej obróbce.

Twórz projekty i inne obrazy w doskonałej jakości nie tylko na komputerach, ale i na urządzeniach mobilnych. Bezpośrednio w programie Photoshop możesz korzystać ze wszystkich zasobów, w tym grafik z usługi Adobe Stock. Dowiedz się, jak najnowsza wersja programu pozwala błyskawicznie zamienić inspirujące pomysły na znakomite prace za sprawą nowych funkcji do projektowania graficznego, druku, tworzenia stron i aplikacji oraz obróbki zdjęć.

Photoshop jest dostępny wyłącznie w ramach usługi Creative Cloud.

Usługa Creative Cloud dla zespołów to platforma do pracy twórczej zapewniająca użytkownikom dostęp do tworzonych materiałów, aplikacji, usług, sprzętu, materiałów edukacyjnych oraz innych członków społeczności. Oferuje ona małym i średnim firmom narzędzia oraz usługi do pracy twórczej, niezbędne funkcje współpracy oraz ułatwienia w zakresie tworzenia doskonałych prac. Gwarantuje przy tym łatwe, szybkie i elastyczne zarządzanie oprogramowaniem.

 

Nowości w Adobe Photoshop CC (2017)

Wyszukiwanie w aplikacji

Z poziomu programu Photoshop można szybko wyszukać jego narzędzia, panele, menu, zasoby usługi Adobe Stock, zawartość pomocy i samouczki, korzystając z nowego, łatwo dostępnego panelu wyszukiwania.

Ściślejsza integracja z programem Adobe Experience Design

Teraz można kopiować elementy SVG do schowka i łatwo wklejać zasoby projektowe programu Photoshop do programu Adobe Experience Design.

Szybsze rozpoczynanie pracy

Łatwy dostęp do ustawień predefiniowanych oraz bezpłatnych szablonów usługi Adobe Stock bezpośrednio po wybraniu polecenia Plik > Nowy usprawnia wykonywanie pierwszych kroków z projektami.

Szablony usługi Stock, obiekty 3D i wyszukiwanie

Giełda Adobe Stock obejmuje teraz szablony i obiekty 3D. Wyniki wyszukiwania w usłudze Stock można przeciągać z panelu Biblioteka i upuszczać bezpośrednio do obszaru roboczego, aby od razu z nich korzystać. Kliknięcie prawym przyciskiem myszy obrazu stockowego pozwala w sposób wizualny wyszukiwać podobne obrazy.

Ulepszony panel Właściwości

W panelu Właściwości są teraz wyświetlane informacje o typowych rodzajach warstw i o dokumencie, co ułatwia precyzyjne wykonywanie korekt.

Obsługa kolorowych czcionek SVG

Z menu Czcionki programu Photoshop można uzyskać dostęp do dowolnej czcionki SVG zainstalowanej w systemie. Czcionki SVG obsługują wiele kolorów i gradientów, i mogą mieć postać rastrową lub wektorową. Idealne sprawdzają się przy projektowaniu zawartości aktywnej.

Nowe funkcje Bibliotek Creative Cloud

Biblioteki programu Photoshop obsługują teraz szablony usługi Adobe Stock. Dodatkowo zaktualizowana została funkcja wysyłania łączy, dzięki czemu można udostępniać bibliotekę publiczną w trybie tylko do odczytu. Podczas korzystania z zasobów biblioteki pojawia się ona w panelu Biblioteka i jest automatycznie aktualizowana.

Ulepszenia w usłudze Creative Cloud Assets

Oprogramowanie pozwala archiwizować i przywracać wszystkie zasoby przechowywane w usłudze Creative Cloud, a także przeglądać ich historię wersji. Dotyczy to między innymi plików z Bibliotek Creative Cloud, zasobów utworzonych za pomocą aplikacji CC na komputery i projektów dla urządzeń przenośnych.

Przedstawiamy giełdę Typekit

Teraz można kupować czcionki najważniejszych dostawców i stosować je w projektach programu Photoshop. Usługa Typekit stosuje mechanizm synchronizacji czcionek i technologie internetowe w celu dostarczania czcionek z giełdy, gdy tylko są one potrzebne.

Wyższa wydajność

Program Photoshop działa teraz z większą wydajnością dzięki ulepszeniom takim jak szybsze narzędzie Formowanie.

Najważniejsze funkcje

 • Aktualizacja zmian we wszystkich miejscach dzięki zasobom połączonym. Zasoby z Bibliotek Creative Cloud można teraz łączyć ze sobą. Po zmianie któregoś z nich członkowie zespołu mają możliwość zaktualizowania jego stanu w każdym projekcie programu Photoshop, Illustrator lub InDesign, w którym został on użyty.
 • Wydajne projektowanie dzięki obszarowi kompozycji. Obszar kompozycji to idealne narzędzie do tworzenia responsywnych, wieloekranowych projektów. Za jego pomocą można tworzyć wiele układów w różnych rozmiarach, rozmieszczać je w obrębie jednego dokumentu i przeglądać wszystkie jednocześnie. Narzędzie pozwala kopiować i współużytkować materiały między innymi obszarami kompozycji oraz eksportować je osobno lub w grupie.
 • Szybkie znajdowanie idealnych obrazów i grafik. Nowa giełda Adobe Stock pozwala wyszukiwać i licencjonować darmowe zdjęcia i filmy oraz zarządzać nimi bezpośrednio w obrębie programu Photoshop CC. Wybieraj spośród 40 milionów zasobów, zapisuj je w swoich Bibliotekach Creative Cloud, a następnie przeciągaj do własnych projektów.
 • Uproszczony i zoptymalizowany sposób obsługi dla projektantów. Nowy, efektowny moduł Design Space (podgląd) w programie Photoshop CC oferuje specjalny tryb przeznaczony do nowych interakcji oraz funkcji uwzględniających etapy procesu projektowania. Ogranicza on liczbę kliknięć, ruchów myszy oraz uciążliwych czynności podczas tworzenia aplikacji mobilnych i witryn internetowych.
 • Szybsze i łatwiejsze eksportowanie obrazów. Przeprojektowany mechanizm eksportowania pozwala jednym kliknięciem wyeksportować pojedynczą warstwę, obszar kompozycji albo cały dokument. Dodatkowo poprawiona została funkcja kompresowania, dodano zaawansowane opcje podglądu (w tym dotyczące rozmiaru obszaru roboczego) oraz wyodrębnianie zasobów. To nowy sposób zapisywania plików na potrzeby witryn internetowych.
 • Dodatkowe style warstw — większa kontrola nad wyglądem treści. Proste dodawanie aż do 10 wystąpień wybranych stylów warstw, np. cienia, gradientu, koloru, cienia wewnętrznego czy obrysu. Style można stosować z warstwami pojedynczymi lub ich grupami, a następnie edytować w dowolnym momencie. Koniec z rasteryzowaniem efektów i stosami pogrupowanych warstw.
 • Odpowiedni wygląd projektów programu Photoshop na urządzeniach z systemem iOS. Precyzyjny, kontekstowy podgląd aplikacji mobilnej albo projektu witryny responsywnej w czasie rzeczywistym na urządzeniach z systemem iOS. Adobe Preview CCto aplikacja towarzysząca dla systemów iOS, która umożliwia połączenie urządzeń z programem Photoshop poprzez port USB albo sieć Wi-Fi, i pozwala przyglądać się projektom w pracy nad nimi.
 • Realistyczne rozmycia dzięki funkcji szumu addytywnego. Dodaj szum monochromatyczny albo kolorowy do swoich efektów w galerii rozmyć, aby lepiej pasował do pierwotnego obrazu. Zmniejszy to również efekt pasków na obrazie lub wydruku.
 • Korygowanie obrazów i nakładanie łatek szybsze niż kiedykolwiek. Narzędzia pędzla korygującego, punktowego pędzla korygującego oraz nakładania łatek zostały poddane gruntownym zmianom dzięki ulepszeniom mechanizmu graficznego Mercury. Efekty pędzla korygującego widać teraz w czasie rzeczywistym, a funkcje punktowego pędzla korygującego i nakładania łatek są do 120 razy szybsze w porównaniu z wersją CS6.
 • Panel Glify ułatwiający dostęp do glifów we wszystkich projektach. Nowy panel glifów w programie Photoshop CC został oparty na panelach znanych z programów Illustrator CC i InDesign CC. Pozwala on na przeglądanie wszystkich dostępnych glifów danej czcionki, sprawdzanie wariantów aktualnie wybranych glifów i stosowanie glifów często używanych.
 • Bardziej precyzyjne przenoszenie i rozszerzanie obiektów. Usprawnienia funkcji przenoszenia i rozszerzania z uwzględnieniem zawartości pozwalają użytkownikowi korygować skalę i kąt obrotu przenoszonego obiektu bądź rozszerzanego obszaru. Funkcja przekształcania po upuszczeniu umożliwia precyzyjne rozmieszczenie obiektu docelowego w taki sposób, aby uwzględniał skalę i pozycję całego obrazu.
 • Lepsze panoramy dzięki wypełnianiu z uwzględnieniem zawartości. Wystarczy zaznaczyć jedno pole wyboru, a funkcja wypełniania z uwzględnieniem zawartości automatycznie wypełni krawędzie połączonych obrazów panoramy.
 • Lepsze wrażenia wizualne na wyświetlaczach o wysokiej rozdzielczości na platformie Windows. Program Photoshop CC dla systemu Windows od tej wersji obsługuje ekrany o wysokiej rozdzielczości. Oznacza to możliwość wykorzystania większej liczby pikseli i wyraźniejszych wyświetlaczy. Obsługa ekranów o wysokiej rozdzielczości, która wcześniej była zaprezentowana jedynie w celach demonstracyjnych, włącza się teraz automatycznie po wykryciu takiego ekranu przez aplikację.
 • Upraszczanie złożonych modeli 3D. W celu poprawy wydajności programu Photoshop istnieje możliwość zmniejszenia rozdzielczości modeli 3D. Umożliwia to stosowanie materiałów 3D o wysokiej jakości także na tabletach, smartfonach oraz innych urządzeniach.
 • Automatyczne generowanie map wypukłości na podstawie obrazów. Automatycznie twórz dokładniejsze mapy normalnych i wypukłości z tekstur widocznych na fotografiach. Z łatwością możesz kontrolować wysokość i głębokość płaskorzeźby stworzonej na podstawie map wypukłości lub normalnych, którą będziesz następnie nakładać na powierzchnię modeli 3D
 • Łatwe drukowanie materiałów 3D. Twórz gotowe do druku pliki 3D PDF i SVX i wysyłaj zadania drukowania na serwery druku 3D bezpośrednio z programu Photoshop CC. To łatwy i szybki sposób na korzystanie z usług dostawców drukowania 3D.
Galeria
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Produkty z tej samej kategorii

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store