Polecane produkty
1 834,96 zł z VAT
1 491,84 zł netto
Producent
Social
Manipulator 3DConnexion SpaceMouse Pro Wireless
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
3DConnexion
Kod producenta: 3DX-700049
Gwarancja: 36 miesięcy
Dedykowane akcesoria
94,37 zł z VAT
Dostępność:
1-3 dni
realizacja w dni robocze
Cena:
1 604,28 zł z VAT
1 304,29 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł

Manipulator 3DConnexion SpaceMouse Pro Wireless

Doskonała nawigacja 3D. Profesjonalna wydajność. Ergonomia światowej klasy. Dwumiesięczna żywotność baterii. Technologia bezprzewodowa.


Doskonała nawigacja 3D

Zarządzaj materiałami 3D na zupełnie innym poziomie. Stworzona dla profesjonalistów opatentowana nasadka kontrolera SpaceMouse Pro Wireless z sześcioma stopniami swobody ruchu (6DoF) zapewnia poczucie naturalnej nawigacji 3D.

Płynnie przesuwaj, przybliżaj i obracaj modele oraz kamery. Z łatwością manipuluj częściami, zespołami i projektami. Intuicyjnie badaj i analizuj projekty pod dowolnym kątem. Masz wrażenie, że niemal trzymasz model w rękach.

Standardowa mysz zaznacza, tworzy i edytuje, natomiast mysz 3D SpaceMouse Pro Wireless obsługuje nawigację 3D i rewolucjonizuje dwuręczny styl pracy preferowany przez najlepszych na świecie inżynierów, architektów i specjalistów 3D.


Nieograniczona swoboda dzięki technologii bezprzewodowej
Koniec z okablowaniem. Koniec z ograniczeniami. Stosowana w myszy 3D SpaceMouse Pro Wireless technologia łączności bezprzewodowej 3Dconnexion 2,4 GHz zapewnia dostęp do materiałów 3D w czasie rzeczywistym. Wystarczy podłączyć do komputera PC lub Mac odbiornik mikro-USB i korzystać ze sterowania bezprzewodowego o niezawodności równej rozwiązaniom przewodowym. Mysz 3D SpaceMouse Pro Wireless może działać przez dwa miesiące bez ładowania. A kiedy potrzebna jest energia, wystarczy podłączyć kabel mikro-USB i kontynuować pracę.

Profesjonalna wydajność w zasięgu ręki
Pracuj mądrzej, a nie ciężej. Mysz 3D SpaceMouse Pro Wireless automatycznie rozpoznaje środowisko aplikacji i przypisuje odpowiednie polecenia do czterech inteligentnych klawiszy funkcyjnych o dużej czułości.

Zdecydowany krok naprzód
Przypisz złożone z czterech sekcji menu radialne do dowolnych z 15 przycisków myszy SpaceMouse Pro Wireless i uzyskaj łatwy dostęp do licznych najczęściej używanych poleceń.

W kilka sekund można utworzyć własne menu lub wybrać zestawy ustawień zaprojektowane z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu możliwości myszy SpaceMouse Pro Wireless.

Skup uwagę na najważniejszych elementach
Menu ekranowe myszy 3D SpaceMouse Pro Wireless odzwierciedla polecenia przypisane do inteligentnych klawiszy funkcyjnych, dzięki czemu możesz skoncentrować się na projektowaniu, a nie na poszukiwaniu właściwych skrótów klawiszowych.

Wystarczy nacisnąć i przytrzymać dowolny z czterech inteligentnych klawiszy programowych myszy 3D SpaceMouse Pro Wireless by włączyć menu ekranowe.

Podgląd projektu pod dowolnym kątem
Nawigacja 6DoF i klawisze QuickView myszy 3D SpaceMouse Pro Wireless ułatwiają wykrywanie błędów i sprawdzanie alternatywnych pomysłów oraz umożliwiają bardziej efektywne prezentowanie podglądu projektu. Jedno dotknięcie przycisku wystarczy, aby wyłączyć osie obrotu i przejść do trybu szkicowania z możliwością przesuwania i przybliżania/oddalania widoku. Mysz 3D SpaceMouse Pro Wireless umożliwia podgląd całego obrazu pod dowolnym kątem.Bez zbędnych ruchów dłoni

Wygodnie umieszczone klawisze pomocnicze klawiatury zapewniają szybki i wygodny dostęp do funkcji Control, Shift, Alt i Esc, ograniczając czas poświęcany na przenoszenie dłoni z myszy na klawiaturę.

Ergonomia i jakość na najwyższym poziomie
Profesjonalni graficy 3D z całego świata korzystają z urządzeń firmy 3Dconnexion. A to oznacza, że ergonomia i jakość wykonania są zawsze na najwyższym poziomie. Pełnowymiarowa wyściełana podpórka pod nadgarstek myszy 3D SpaceMouse Pro Wireless zapewnia komfortową pracę. Każdy z 15 w pełni programowalnych klawiszy dotykowych został umieszczony tak, aby zapewnić maksymalną efektywność. Są one częścią precyzyjnej konstrukcji zbudowanej z komponentów o najwyższej jakości.

Elastyczne możliwości podłączenia
Odbiornik mikro-USB można podłączyć bezpośrednio do komputera lub użyć dwuportowego koncentratora USB (standardowo w zestawie). Dwa kable USB do wyboru ułatwiają podłączanie i ładowanie myszy 3D SpaceMouse Pro Wireless niezależnie od konfiguracji komputera.

Galeria
Produkty z tej samej kategorii
Manipulator SpaceMouse Enterprise Kit
2 097,10 zł z VAT
1 704,96 zł netto
Mysz 3DConnexion CadMouse
519,04 zł z VAT
421,98 zł
404,93 zł netto
Manipulator 3Dconnexion SpaceNavigator
571,46 zł z VAT
464,60 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store