Polecane produkty
1 572,83 zł z VAT
1 695,37 zł netto
1 278,72 zł netto
Producent
Social
Komputer PRO GTX CUDA (2D, Wideo, 3D)
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
HyperCube
Kod producenta: pro-gtx-cuda
Gwarancja: 24 miesiące
Dostępność:
1-3 dni
realizacja w dni robocze
Cena:
8 630,91 zł z VAT
7 017,00 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł
Zestaw PRO GTX CUDA (2D, VIDEO, 3D)
Profesjonalna konfiguracja komputera dla grafików, rysowników i edycji video!
 
Kilka słów o HyperWorks PRO GTX CUDA 
Jest to wydajny komputer skonfigurowany do płynnej pracy z grafiką i edytowaniem plików video!
Procesor Intel Core i7 siódmej generacji został osadzony w płycie głównej zapewniającej szybką prace i maksymalne wykorzystanie wszystkich komponentów komputera. Pamięć RAM DDR4 16GB 2133Mhz w połączeniu z szybkim dyskiem SSD 250GB gwarantują szybką i wydajną pracę. Wydajna karta graficzna Nvidia GTX1070 8GB Strix (Adobe Mercury Engine) wspomaga prace w programach graficznych. Całość odpowiednio zasilona i schłodzona zmontowana jest w cichej, stabilnej obudowie o wygodnych wyprowadzeniach gniazd.


Potrzebujesz wydajnego komputera do grafiki?
Komputer HyperWorks PRO GTX CUDA to idealne rozwiązanie dla Ciebie. 
Po wybraniu systemu operacyjnego (Windows 10 Home lub Windows 10 Pro) otrzymujesz gotowy, zoptymalizowany komputer do pracy z zainstalowanym systemem, sterownikami, wszystkimi poprawkami do systemu, gotowy do instalacji Twoich ulubionych aplikacji. 2 lata gwarancji i dodatkowe wsparcie telefoniczne.
 
Do czego polecamy PRO GTX CUDA?
Komputer PRO GTX CUDA idealnie nadaje się do pracy z grafiką i edycją video dzięki układom Nvidia GTX.

 
Komputer HyperWorks Pro GTX CUDA jest montowany i konfigurowany specjalnie dla GRAFICZNE.pl przez naszego partnera, firmę HyperCube działającą na rynku profesjonalnej grafiki komputerowej. Specjalizuje się ona w dostarczaniu wysoce wydajnych stacji roboczo-graficznych dla aplikacji związanych z projektowaniem i animacją 3D (3DS Max, Maya, CAD, CAM, CAE, Catia, Solid Works, Solid Edge, Blender, SketchUp, V-Ray, Rhinoceros). 
 
UWAGI:
1. Istnieje możliwość zmiany konfiguracji wg sugestii klienta pod warunkiem zachowania kompatybilności wszystkich podzespołów.
2. Na komputerach instalowany jest system operacyjny w celu optymalizacji składników (BIOS, System, Sterowniki). System nie jest aktywowany. Klient otrzymuje oryginalnie zapakowany system z kluczami i sam dokonuje aktywacji.
3. Na cały komputer wystawiana jest pisemna gwarancja - 24 miesiące. Poszczególne podzespoły mogą posiadać dłuższy okres gwarancji. W takim wypadku po okresie 24 miesięcy pobierana jest opłata tylko za obsługę serwisową.
 
Jesteś zainteresowany otrzymaniem oferty na komputer o innej indywidualnej konfiguracji?
Napisz na adres: stacje@graficzne.pl

OCHRONA ASUS 5X
Wszechstronna ochrona zapewnia najwyższą jakość, niezawodność i wytrzymałośćy

Płyty główne firmy ASUS chronią komputer za pomocą 5X PROTECTION Stosujemy najlepsze komponenty, takie jak cyfrowy system DIGI+ VRM oferujący precyzyjne zasilanie procesora, moduły ESD poddawane surowym testom i eliminujące zakłócenia elektrostatyczne, jak również resetowalne bezpieczniki wokół gniazd DRAM, które zapobiegają uszkodzeniom w wyniku spięć i przetężeń. Wykorzystujemy też odporne na korozję osłony I/O. Są to przykłady tego, jak firma ASUS zapewnia najwyższa możliwą niezawodność i wytrzymałość produktów.

Galeria
Produkty z tej samej kategorii
Komputer MAX GTX CUDA (2D, Wideo, 3D)
11 627,19 zł z VAT
9 453,00 zł netto
Komputer EXTREME GTX CUDA (2D, Wideo, 3D)
20 699,67 zł z VAT
16 829,00 zł netto
Komputer m-ITX Wideo (2D, WIDEO, 3D)
7 575,57 zł z VAT
6 159,00 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store