Towar dnia
1 159,00 zł z VAT
942,28 zł netto
Social
Producent
Waluta
Autodesk AutoCAD LT 2017 Mac ENG – Wynajem 1 licencji na 24 miesiące
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Autodesk
Platforma: Mac OS
Forma: Nowa Subskrypcja na 24 miesiące
Cechy produktu
Segment rynku:Komercyjny
Typ licencji:Subskrypcja
Język:Angielski
Opcja zakupu:Nowa licencja
Platforma:Mac
Dostępność:
24-48h
realizacja w dni robocze
Cena:
3 450,13 zł z VAT
2 804,98 zł netto
Koszt przesyłki od: - zł

Uwaga!
Zmiana zasad licencjonowania.


Od 1 lutego zakup indywidualnych programów firmy Autodesk będzie możliwy jedynie w formie subskrypcji, czyli wynajmu licencji na określony czas. Wszystkie dotychczasowe licencje wieczyste zachowują ważność i pełne wsparcie techniczne zgodnie z wcześniej zawartą umową. Jeśli produkt jest objęty Maintenance Subscription, klienci zachowają też korzyści wynikające z tej subskrypcji.

Więcej informacji na stronie producenta.

Autodesk AutoCAD LT 2017 Mac ENG – Wynajem 1 licencji na 24 miesiące

Szybsze tworzenie dokumentacji w oprogramowaniu CAD 2D
Twórz rysunki CAD 2D za pomocą oprogramowania AutoCAD LT®. Program AutoCAD LT oferuje bogatszy kontekst projektu i bardziej dopracowane narzędzia, umożliwiające wyjątkowe wrażenia wizualne, inteligentne wymiarowanie i udoskonaloną obsługę plików PDF. Subskrypcja Desktop Subscription zapewnia dostęp do najnowszych wersji oprogramowania do rysowania 2D, indywidualnego wsparcia technicznego, priorytetowej pomocy na forach oraz elastycznego licencjonowania.
 

Wyjątkowe wrażenia wizualne

Oprogramowanie pozwala dokładnie przyjrzeć się elementom projektu dzięki ulepszeniom w zakresie wyświetlania, na przykład w narzędziu Przygaszanie linii. Dzięki zastosowaniu krzywych rzeczywistych zamiast segmentów linii została poprawiona czytelność. Można ograniczyć konieczność cofania operacji poprzez używanie Podglądu poleceń, co pozwala zobaczyć wyniki polecenia przed jego wykonaniem. Przenoszenie i kopiowanie dużych zbiorów wskazań zostało uproszczone.

Ulepszone pliki PDF

Dzięki dopracowanym, wydajniejszym plikom o mniejszych rozmiarach tworzenie dokumentów przebiega szybciej. Aby zapewnić lepszą wydajność, istnieje możliwość wyszukiwania tekstu, a pliki PDF można załączać do rysunków.

Inteligentne wymiarowanie

Automatycznie twórz odpowiednie pomiary w oparciu o zawartość rysunków. Umieść kursor nad wybranym obiektem, aby zobaczyć podgląd wymiarów przed rozpoczęciem jego faktycznego tworzenia.

Monitor zmiennych systemowych

Zapobiegaj wprowadzaniu niepożądanych zmian w ustawieniach systemowych. Funkcja ta wyświetla ostrzeżenie o wprowadzeniu zmian do ustawień preferencji, które mogą mieć wpływ na pracę z rysunkiem.

Źródła danych projektu

Korzystaj ze źródeł danych projektu w intranecie, w Internecie lub łącząc się z chmurą. Projektowanie i komentowanie odbywają się w tym samym miejscu. Podczas wysyłania końcowego rysunku można zdecydować, czy komentarze powinny być załączone. Wbudowane narzędzia w procesach roboczych eTransmit i Zapisywanie pliku mogą usunąć komentarze po zakończeniu projektu i współpracy, przed dostarczeniem go do zamawiającego.

Uproszczony interfejs

Interfejs został zmodernizowany i usprawnia proces projektowania. Ciemniejsze tło sprawia, że bardzo cienkie linie, przyciski i tekst są lepiej widoczne i mniej męczą wzrok.


Chmurka wersji (ulepszona)

Twórz komentarze w chmurce z większą elastycznością i modyfikuj je bez problemów. Wstawiaj etykiety z opisem nowych zmian w rysunku i szybko identyfikuj wprowadzone zmiany. Nieważne, czy chmurka wersji ma kształt prostokąta, wieloboku, czy jest narysowana odręcznie — łatwiej jest edytować jej rozmiar i kształt za pomocą uchwytów.

Strona Nowa karta

Szybko otwieraj nowe i istniejące rysunki oraz korzystaj z szerokiej gamy elementów projektowych, które pomagają rozpocząć pracę nad projektem. Strona Nowa karta służy do otwierania szablonów, aktualizacji ze źródeł danych lub danych projektu zlokalizowanych w aplikacji w chmurze Autodesk 360.

Galerie wstążki

Oszczędzaj czas i wykonuj mniej kliknięć dzięki dostępowi do zawartości rysunku bezpośrednio ze wstążki. Jeśli na przykład chcesz dodać blok do projektu, ustaw kursor na wstążce. W Galerii bloku można wyświetlić miniatury wszystkich bloków i wstawić elementy bez konieczności przesuwania rysunku do okna dialogowego. Jest to działanie intuicyjne, wizualne i szybkie.

Podgląd poleceń

Wyłapywanie błędów przed ich wystąpieniem pozwala ograniczyć konieczność cofania operacji. Przed zastosowaniem takich poleceń jak odsuń, zaokrąglij i utnij można zobaczyć podgląd wyników.

Technologia TrustedDWG

Technologia TrustedDWG™ (angielski) umożliwia udostępnianie plików CAD z zachowaniem poufności.. Technologia TrustedDWG pomaga zapewnić, że wszystkie elementy w rysunkach i zależności między nimi zostaną zachowane w nienaruszonym stanie. Wszystkie produkty AutoCAD wykorzystują tę technologię do przechowywania oraz współdzielenia plików projektów i dokumentacji.


Galeria
Produkty z tej samej kategorii
ZWCAD 2017 Professional
2 570,70 zł z VAT
2 090,00 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store