Polecane produkty
Producent
Social
Adobe Acrobat DC Pro 2015 PL Win
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Adobe
Kod producenta: 65257494
Platforma: Windows
Typ: (COM) wieczysta licencja komercyjna
Forma: wersja pudełkowa
Język: (PL) polskojęzyczna
Dostępność:
1-3 dni
realizacja w dni robocze
Cena:
1 815,12 zł z VAT
1 475,71 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł
Kompleksowa obsługa plików PDF z dowolnego miejsca
 
Całkowicie nowy program Adobe Acrobat Pro DC z usługą Adobe Document Cloud oferuje kompletne rozwiązanie do przetwarzania plików PDF w mobilnym, zintegrowanym środowisku. Dzięki połączeniu oprogramowania Acrobat na komputery z nową aplikacją Acrobat DC na urządzenia przenośne i usługą Document Cloud są spełnione wszystkie potrzeby pracowników mobilnych, organizacja może definiować inteligentne obiegi pracy z dokumentami, a dane są zabezpieczone na każdym używanym urządzeniu. Oprogramowanie dostarcza firma Adobe, od ponad 20 lat lider w dziedzinie bezpieczeństwa dokumentów cyfrowych.
 
NOWOŚĆ Zeskanowane dokumenty papierowe można przekształcać w pliki PDF gotowe do edycji. Czcionki są automatycznie dopasowywane, co ułatwia wprowadzanie zmian.
NOWOŚĆ Mechanizm układania akapitów na całych stronach i łatwe modyfikowanie list punktowanych przyspieszają obróbkę plików PDF.
ULEPSZENIE Pliki PDF można eksportować do formatów Word, Excel i PowerPoint, korzystając z ulepszonej obsługi list punktowanych i formatowania tabel.
NOWOŚĆ Widok obok siebie ułatwia poprawianie błędów rozpoznawania tekstu.
NOWOŚĆ Funkcja automatycznego inteligentnego wypełniania pozwala wypełnić, podpisać i wysłać formularz z każdego miejsca.
NOWOŚĆ Ostatnio używane pliki można otwierać i udostępniać na komputerze lub urządzeniu przenośnym.
NOWOŚĆ Opcja automatycznego poprawiania zdjęć dokumentów pozwala usunąć tło i dostosować perspektywę.
NOWOŚĆ Moduł sprawdzania pisowni wykrywa i poprawia literówki w plikach PDF.
NOWOŚĆ Oprogramowanie redukuje użycie tuszu i tonera w systemie Windows.
NOWOŚĆ Podczas tworzenia plików PDF z programu Microsoft Word w systemie Mac OS są zachowywane łącza.
NOWOŚĆ Uproszczony interfejs zapewnia wysoką funkcjonalność na urządzeniach dotykowych.
 
Udostępnianie użytkownikom oczekiwanych rozwiązań mobilnych.
Program Acrobat Pro DC oferuje użytkownikom stałąłączność dzięki aplikacji Acrobat DC na urządzenia przenośne. Zapewnia ona natychmiastowy dostęp do ostatnio otwieranychplików PDF z komputera lub urządzenia przenośnego, ułatwia przeglądanie wielu plików, dodawanie komentarzy, wypełnianiei podpisywanie formularzy, jak również udostępnianie plików z dowolnego miejsca.
 
Niezrównane bezpieczeństwo.
Oprogramowanie zapobiega atakom opartym na plikach PDF. Oferuje szereg wbudowanych mechanizmów ochronnym i zaawansowane techniki zabezpieczające, w tym obszar izolowany.

Ochrona poufnych informacji w dokumentach.
Bezpieczeństwo informacji firmowych zapewniają domyślne zabezpieczenia dokumentów dla całej organizacji. Można także tworzyć zautomatyzowane operacje w celu zdefiniowania zestawu zadań zabezpieczających, które użytkownicy mogą łatwo stosować do swoich plików PDF. Wszystkie zabezpieczenia i mechanizmy ochronne działają na każdym urządzeniu.
 
Integracja z rozwiązaniami firmy Microsoft i rozszerzanie ich. Oferta jest opracowana pod kątem systemów Microsoft Windows 7 i 8. Użytkownicy mogą korzystać z funkcji programu Acrobat za pośrednictwem wstążki w pakiecie Microsoft Office. Obsługiwane jest otwieranie, edytowanie i zapisywanie plików PDF z pakietu Office 365 i bibliotek programu SharePoint.
 
Sprawniejsze wdrażanie.
Wdrażanie i aktualizowanie jest uproszczone dzięki obsłudze narzędzi Microsoft SCCM/SCUP i Apple Remote Desktop. Darmowe narzędzia firmy Adobe, takie jak Adobe Customization Wizard, przyspieszają instalację i konfigurowanie.
 
Natychmiastowe edytowanie zeskanowanych dokumentów.
Dokumenty papierowe można skanować do plików PDF gotowych do edycji. Automatyczne dopasowywanie czcionek umożliwia płynne wprowadzanie zmian.

Tworzenie chronionych plików PDF.
Do tworzenia plików PDF wysokiej jakości można używać programu Acrobat lub popularnych aplikacji pakietu Microsoft Office. Dostępne są ograniczenia zapobiegające kopiowaniu, edytowaniu lub drukowaniu poufnych informacji przez inne osoby.
 
Edytowanie tekstu i obrazów w plikach PDF.
Znajomy interfejs oparty na klikaniu umożliwia intuicyjną obróbkę dokumentów PDF w programie Acrobat.

Eksportowanie plików PDF do formatów pakietu.
Pliki PDF można konwertować na dokumenty programów Word, Excel i PowerPoint z zachowaniem czcionek, formatowania oraz układów.

Praca z dowolnego miejsca.
Ostatnio wyświetlane pliki PDF można otwierać i udostępniać na komputerze oraz urządzeniu przenośnym.

Podpisywanie dowolnych dokumentów.
Funkcja automatycznego inteligentnego wypełniania pozwala szybko wypełnić, podpisać i wysłać formularz z każdego miejsca. Usuwanie poufnych informacji. Oprogramowanie ułatwia znajdowanie i trwałe eliminowanie tekstu, obrazów, a nawet metadanych.
Galeria
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
ABBYY PDF Transformer Plus PL Win
326,00 zł z VAT
265,04 zł netto
Produkty z tej samej kategorii

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store