Polecane produkty
7 993,77 zł z VAT
6 727,64 zł netto
6 499,00 zł netto
Producent
Social
Adobe Acrobat DC Standard for Teams MULTI Win – dodatkowe stanowisko
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Adobe
Kod producenta: 65234097BA01A12
Platforma: Windows
Typ: (COM) subskrypcja komercyjna
Forma: wersja elektroniczna
Język: (MULTI) wielojęzyczna w tym polska
Dostępność:
realizacja 12-24h
realizacja w dni robocze
Czas pozostały do daty rocznicy:
Cena:
60,53 zł z VAT
49,21 zł netto
Koszt przesyłki od: - zł
Adobe Acrobat Standard DC for Teams MULTI Win/Mac – dodatkowe stanowisko
 
Dzięki poniższemu kalkulatorowi możesz wyliczyć czas trwania swojej subskrypcji Creative Cloud. Datę rocznicy znajdziesz na swoim koncie administracyjnym „Zarządzaj Zespołem” (https://creative.adobe.com/team/admin) w prawym górnym narożniku.

Niezawodne tworzenie, edytowanie i podpisywanie dokumentów PDF
 
Całkowicie nowy program Adobe Acrobat Standard DC z usługą Adobe Document Cloud oferuje zaufane rozwiązanie do przetwarzania plików PDF. Połączenie oprogramowania Acrobat na komputery z nową aplikacją Acrobat DC na urządzenia przenośne i usługą Document Cloud przyspiesza procesy biznesowe oraz ułatwia integrację pracowników aktywnych w podróży.
 
Spełnianie wymagań użytkowników odnośnie rozwiązań mobilnych.
Program Acrobat Standard DC umożliwia rozpoczęcie zadania na jednym urządzeniu, a następnie kontynuowanie pracy na innym. Podczas tworzenia, eksportowania i podpisywania dokumentów PDF — na komputerach, w przeglądarkach i na urządzeniach przenośnych — są zawsze dostępne podstawowe narzędzia do ich obsługi oraz ostatnio otwierane pliki.
 
Niezrównane bezpieczeństwo.
Oprogramowanie zapobiega atakom opartym na plikach PDF. Oferuje szereg wbudowanych mechanizmów ochronnym i zaawansowane techniki zabezpieczające, w tym obszar izolowany.

Ochrona poufnych informacji w dokumentach.
Aby chronić dane firmy, można ustawić domyślne właściwości zabezpieczeń dokumentów w organizacji. Dodając hasła i uprawnienia, użytkownicy mogą zapobiegać nieautoryzowanym operacjom dostępu, kopiowania lub edytowania. Widoczne i ukryte dane mogą zostać trwale usunięte przed udostępnieniem. Wszystkie zabezpieczenia i mechanizmy ochronne działają na każdym urządzeniu.

Zastąpienie podpisów odręcznych.
Oprogramowanie eliminuje drogie procesy z podpisami na papierze, zapewniając przy tym bezpieczeństwo i zgodność z przepisami. Wszystkie członkostwa Acrobat DC obejmują teraz obsługę wysyłania, podpisywania i śledzenia podpisów cyfrowych oraz zarządzania nimi w całościowym obiegu pracy.
 
Integracja z rozwiązaniami firmy Microsoft i rozszerzanie ich.
Oferta jest opracowana pod kątem systemów Microsoft Windows 7 i 8. Użytkownicy mogą korzystać z funkcji programu Acrobat za pośrednictwem wstążki w pakiecie Microsoft Office. Obsługiwane jest otwieranie, edytowanie i zapisywanie plików PDF z pakietu Office 365 i bibliotek programu SharePoint. Podczas pracy w wybranych aplikacjach pakietu Office 365 można prosić inne osoby o składanie podpisów.

Proste zarządzanie oprogramowaniem i eliminacja niezgodności z przepisami.
Konsola administracyjna programu VIP pozwala w ramach członkostwa instalować i dodawać stanowiska oraz zarządzać nimi. Ułatwia to planowanie kosztów oprogramowania i gwarantuje stały dostęp do najnowszych wersji. Sprawniejsze wdrażanie. Wdrażanie i aktualizowanie jest uproszczone dzięki obsłudze narzędzi Microsoft SCCM/SCUP i Apple Remote Desktop. Darmowe narzędzia firmy Adobe, takie jak Adobe Customization Wizard, przyspieszają instalację i konfigurowanie.
 
Nowa, niższa cena.
Warto ponownie zwrócić uwagę na oferty członkostwa. Nowe ceny członkostwa VIP dla programu Acrobat Standard DC są niższe niż kiedykolwiek.
Galeria
Produkty z tej samej kategorii

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store