Polecane produkty
2 269,21 zł z VAT
1 869,10 zł netto
1 844,89 zł netto
Producent
Social
Adobe Acrobat DC Pro for Teams MULTI Win/Mac – Odnowienie subskrypcji
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Adobe
Kod producenta: 65234075BA01A12
Platforma: Windows, Mac
Typ: (COM) subskrypcja komercyjna
Forma: wersja elektroniczna
Język: (MULTI) wielojęzyczna w tym polska
Dostępność:
realizacja 12-24h
realizacja w dni robocze
Okres odnowienia subskrypcji:
Cena:
837,13 zł z VAT
680,59 zł netto
Koszt przesyłki od: - zł
 
Kompleksowa obsługa plików PDF z dowolnego miejsca 
 
Całkowicie nowy program Adobe Acrobat Pro DC z usługą Adobe Document Cloud oferuje kompletne rozwiązanie do przetwarzania plików PDF w mobilnym, zintegrowanym środowisku. Dzięki połączeniu oprogramowania Acrobat na komputery z nową aplikacją Acrobat DC na urządzenia przenośne i usługą Document Cloud spełnione są wszystkie potrzeby pracowników mobilnych, zespoły mogą definiować inteligentne obiegi pracy z dokumentami, a dane są zabezpieczone na każdym używanym urządzeniu. Oprogramowanie dostarcza firma Adobe, od ponad 20 lat lider w dziedzinie bezpieczeństwa dokumentów cyfrowych. 
 
Spełnianie wymagań użytkowników odnośnie rozwiązań mobilnych.
Program Acrobat Pro DC umożliwia rozpoczęcie zadania na jednym urządzeniu, a następnie kontynuowanie pracy na innym. Podczas tworzenia, edytowania i podpisywania dokumentów PDF — na komputerach, w przeglądarkach i na urządzeniach przenośnych — są zawsze dostępne podstawowe narzędzia do ich obsługi oraz ostatnio otwierane pliki. 

Niezrównane bezpieczeństwo.
Oprogramowanie zapobiega atakom opartym na plikach PDF. Oferuje szereg wbudowanych mechanizmów ochronnym i zaawansowane techniki zabezpieczające, w tym obszar izolowany. 

Ochrona poufnych informacji w dokumentach.
Bezpieczeństwo informacji firmowych zapewniają domyślne zabezpieczenia dokumentów dla całej organizacji. Można także tworzyć zautomatyzowane operacje w celu zdefiniowania zestawu zadań zabezpieczających, które użytkownicy mogą łatwo stosować do swoich plików PDF. Wszystkie zabezpieczenia i mechanizmy ochronne działają na każdym urządzeniu. 

Zastąpienie podpisów odręcznych.
Oprogramowanie eliminuje drogie procesy z podpisami na papierze, zapewniając przy tym bezpieczeństwo i zgodność z przepisami. Wszystkie członkostwa Acrobat DC obejmują teraz obsługę wysyłania, podpisywania i śledzenia podpisów cyfrowych oraz zarządzania nimi w całościowym obiegu pracy. 

Integracja z rozwiązaniami firmy Microsoft i rozszerzanie ich.
Oferta jest opracowana pod kątem systemów Microsoft Windows 7 i 8. Użytkownicy mogą korzystać z funkcji programu Acrobat za pośrednictwem wstążki w pakiecie Microsoft Office. Obsługiwane jest otwieranie, edytowanie i zapisywanie plików PDF z pakietu Office 365 i bibliotek programu SharePoint. Podczas pracy w wybranych aplikacjach pakietu Office 365 można prosić inne osoby o składanie podpisów. 

Proste zarządzanie oprogramowaniem i eliminacja niezgodności z przepisami.

Konsola administracyjna programu VIP pozwala w ramach członkostwa instalować i dodawać stanowiska oraz zarządzać nimi. Ułatwia to planowanie kosztów oprogramowania i gwarantuje stały dostęp do najnowszych wersji. 

Sprawniejsze wdrażanie.
Wdrażanie i aktualizowanie jest uproszczone dzięki obsłudze narzędzi Microsoft SCCM/SCUP i Apple Remote Desktop. Darmowe narzędzia firmy Adobe, takie jak Adobe Customization Wizard, przyspieszają instalację i konfigurowanie. 
Nowa, niższa cena. Warto ponownie zwrócić uwagę na oferty członkostwa. Nowe ceny członkostwa VIP dla programu Acrobat Pro DC są niższe niż kiedykolwiek. 
Galeria
Produkty z tej samej kategorii

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store