Polecane produkty
39,05 zł z VAT
36,59 zł netto
31,75 zł netto
Producent
Social
CorelDRAW Technical Suite X7 ENG Win - Subskrypcja (365 dni)
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Corel
Kod producenta: LCCDTSSUB11
Nośnik: Nowa Subskrypcja na 365 dni – wersja elektroniczna
Język: Angielski
Dostępność:
realizacja 24-48h
realizacja w dni robocze
Opcja zakupu:
Cena:
1 364,17 zł z VAT
1 109,08 zł netto
Koszt przesyłki od: - zł

Oprogramowanie w wersji subskrypcyjnej na okres roku czasu, dzięki czemu Twoje oprogramowanie będzie zawsze aktualne.

CorelDRAW Technical Suite 365-Day Subs. (Single)

Pakiet CorelDRAW® Technical Suite to kompletne rozwiązanie dla specjalistów zajmujących się przygotowywaniem dokumentacji technicznej. Nowa wersja umożliwia publikowanie prac w plikach PDF 3D, wymianę danych z systemami pamięci tłumaczeniowych i zawiera zmodernizowany interfejs użytkownika, tak by obsługa programu była wygodniejsza. Wszechstronne wykorzystanie danych CAD i 3D w toku pracy nad publikacjami technicznymi i przeznaczonymi do komunikacji wizualnej zwiększa zwrot z inwestycji poniesionych na zakup systemów CAD.

W skład pakietu CorelDRAW® Technical Suite wchodzi aplikacja Corel Designer stworzona specjalnie do pracy nad projektami i rysunkami technicznymi. Aplikacja ta zawiera zestaw zaawansowanych narzędzi do kreślenia rysunków izometrycznych, zapewnia wiodącą w branży zgodność plików i umożliwia publikowanie projektów, w których można wykorzystać dane pochodzące z różnych źródeł bez obawy braku kompatybilności. Zaawansowany dodatek Lattice3D Studio CAD obsługuje formaty montażowe 3D CAD z systemów CATIA, Inventor, NX, PTC Creo, SolidWorks i innych. CorelDRAW® Technical Suite pozwala na przygotowanie dokumentacji technicznej dla różnych grup docelowych dzięki możliwości eksportu plików graficznych, map bitowych i dokumentów w innych popularnych formatach. W skład możliwości eksportowych programu wchodzą następujące standardy: Microsoft Office, CGM, SCG, EPS, TIFF, JPEG, PNG i PDF/A a także standardy branżowe S1000D.

Pakiet CorelDRAW® Technical Suite ma na celu ułatwienie toku pracy i zwiększenie wydajności osobom przygotowującym dokumentację techniczną. Najnowsza wersja pakietu CorelDRAW® Technical Suite wraz z dodatkiem Lattice3D Studio CAD Corel Edition udostępnia narzędzia, które upraszczają tok pracy - od projektowania trójwymiarowego do gotowej dokumentacji technicznej. Program eliminuje wąskie gardła w procesie przygotowania dokumentacji technicznych, gdyż umożliwia wykorzystanie danych 3D CAD do tworzenia dokumentacji najwyższej jakości, a także do aktualizowania finalizowanych materiałów bezpośrednio ze zmodyfikowanych źródeł 3D CAD.

Poznaj CorelDRAW Technical Suite

Dokumentacja techniczna

 • Projektowanie przy użyciu profesjonalnych narzędzi do tworzenia ilustracji
 • Uniwersalne wykorzystywanie zasobów projektów technicznych
 • Udostępnianie w standardowych formatach plików
 • Publikowanie w formie drukowanej, w Internecie i na urządzeniach mobilnych

(Produkt dostępny w języku angielskim, francuskim i niemieckim)

Główne aplikacje

 • Corel DESIGNER®  — oprogramowanie do tworzenia precyzyjnych schematów i rysunków technicznych
 • CorelDRAW® — grafika wektorowa i układ stron
 • Corel® PHOTO-PAINT™ — profesjonalna edycja zdjęć
 • Corel® PowerTRACE™  — przekształcanie map bitowych w rysunki wektorowe
 • Lattice3D Studio Corel Edition — wizualizacja i tworzenie prac 3D
 • Corel® CONNECT™  — wyszukiwarka zasobów
 • Corel® CAPTURE™ — narzędzie do przechwytywania zawartości ekranu
 • PhotoZoom Pro 3 — powiększanie obrazów cyfrowych
       

Profesjonalne przygotowywanie dokumentacji technicznej i projektowanie

Precyzyjna dokumentacja techniczna. Realizuj bez obaw szczegółowe ilustracje i projekty, korzystając ze specjalnych narzędzi do przygotowywania rysunków technicznych, funkcji projektowania graficznego i tworzenia układów stron oraz profesjonalnej edycji obrazków. Projektuj wysokiej jakości publikacje techniczne, w tym skomplikowaną dokumentację, szczegółowe instrukcje montażu, podręczniki użytkownika i serwisowe, a także inne materiały.

Wykorzystanie zasobów technicznych. Korzystaj z dostępu do danych o krytycznym znaczeniu z różnych źródeł, w tym projektów 3D, a także z opcjonalnego dodatku do formatów montażowych 3D CAD. Zadbaj o to, aby ważne pliki zawierające dane techniczne można było dostarczyć w czytelnym formacie. Usprawnienia wizualizacji 3D pozwalają na wstawianie modeli 3D jako obiektów dołączonych lub osadzonych w rysunkach technicznych, co zapewnia natychmiastowy dostęp do nich, możliwość udostępniania i stosowanie jako referencji.

Wyjątkowe opcje publikowania. Eksport plików do ponad 100 formatów, w tym WebCGM, .SVG, .DWG, .PDF, .EPS oraz TIFF ułatwia wymianę plików ze współpracownikami i klientami na całym świecie. Dokumenty można publikować w formacie 3D PDF lub Lattice3D i udostępniać lub publikować w Internecie i na urządzeniach mobilnych.

Zaawansowana zgodność z normami. Udostępniaj własne projekty techniczne i dokumentację, korzystając z możliwości publikacji i dystrybucji w różnych formatach. Obsługa formatu XLIFF umożliwia tworzenie grafik zawierających zlokalizowany tekst na potrzeby publikacji w różnych krajach oraz publikowanie elektronicznych interakcyjnych podręczników technicznych zgodnych ze standardem S1000D. Projektuj dokumentację techniczną 3D zawierającą pliki PDF 3D i zgodne ze standardem ISO pliki PDF/A.

Interfejs użytkownika

Film prezentujący interfejs użytkownika - pracę i możliwości konfiguracji.


Najważniejsza nowa funkcjonalność

NOWOŚĆ Publikowanie w plikach PDF 3D. Wykorzystując rzuty 3D i modele na rysunkach, dodaj kontekst do tworzonych rysunków technicznych. Zintegrowany moduł Lattice3D Studio umożliwia tworzenie renderowanych obrazów o wysokiej rozdzielczości na podstawie rzutów 3D zaimportowanych z plików DWG, 3DS, VRML oraz XVL lub, korzystając z unikalnej funkcji, wstawianie modeli 3D w postaci edytowalnych elementów trójwymiarowych z możliwością wyświetlania podglądu w wysokiej rozdzielczości.

ULEPSZENIE Wstawianie rysunków trójwymiarowych do ilustracji technicznych. Dostępne są dwie metody wstawiania modelu 3D do dokumentu programu Corel DESIGNER: wstawienie poprzez zewnętrzny odnośnik lub osadzenie modelu 3D (plik XVL) w dokumencie programu Corel DESIGNER. W przypadku osadzania pliku 3D można uzyskać dostęp do modelu 3D w celu wprowadzenia zmian w pliku programu Corel DESIGNER (.DES). Plik .DES można następnie udostępnić innym użytkownikom, dzięki czemu będą mogli otworzyć osadzony plik 3D.

NOWOŚĆ Obsługa systemów pamięci tłumaczeniowych. Nowa opcja wysyłania zawartości tekstowej z pliku graficznego programu Corel DESIGNER do systemów pamięci tłumaczeniowych (TMS) obsługujących standard XLIFF pozwala na przetłumaczenie tekstu i dotarcie do odbiorców w różnych krajach świata. Przetłumaczoną zawartość można następnie zaimportować do istniejącego dokumentu i w ten sposób utworzyć nowy plik w wybranym języku. Możliwość szybkiego tworzenia ilustracji w kilku językach jest szczególnie przydatna dla firm prowadzących działalność międzynarodową.

NOWOŚĆ Automatyczne aktualizowanie ilustracji na podstawie modeli 3D CAD. Opcjonalny dodatek Lattice3D Studio CAD poszerza zakres obsługiwanych plików 3D i umożliwia automatyczne aktualizowanie ilustracji na podstawie modeli 3D CAD. Tworzenie ilustracji technicznych można usprawnić, wykorzystując wstępne projekty 3D jako pliki źródłowe. Po zaktualizowaniu projektów można korzystać z automatycznego procesu — poleceń automatycznego wykrywania i aktualizowania — aby uwzględnić w projektach zmiany, które pracownicy działu inżynierii wprowadzili w źródłowym pliku 3D.

NOWOŚĆ Opcje manipulowania danymi 3D CAD. Dodatek Lattice3D Studio CAD zapewnia także obsługę rodzimych formatów montażowych i plików części z rozbudowanych systemów 3D CAD, takich jak CATIA, SolidWorks, NX, Inventor, PTC Creo i innych. Co więcej, umożliwia publikowanie animowanych wizualizacji 3D w postaci plików PDF 3D lub Lattice3D, które można wygodnie udostępniać lub publikować w Internecie i na urządzeniach mobilnych.

NOWOŚĆ Zmodernizowany interfejs z możliwością dostosowywania. Możliwość korzystania z kilku wyświetlaczy: jednego do przygotowywania rysunków i modeli 3D, innego do opracowania dokumentacji lub narzędzi dodatkowych. Dostępne są zaawansowane obszary robocze dla początkujących użytkowników, dla profesjonalistów sporządzających rzuty izometryczne i dla osób korzystających ze schematów organizacyjnych i diagramów, a także obszar roboczy odpowiadający środowisku Adobe, przeznaczony nowych użytkowników programu Corel DESIGNER, którzy mają doświadczenie w innych aplikacjach.

NOWOŚĆ Precyzyjne narzędzia do tworzenia układów stron i rysowania. Nowe opcje położenia konturu uwzględniają wartości szerokości linii w wymiarach obiektów, co pozwala precyzyjnie oddać zamierzony kształt. Nowe prowadnice wyrównania pozwalają na intuicyjne i precyzyjne umieszczanie wszystkich elementów rysunku technicznego w wyznaczonych miejscach.

NOWOŚĆ Narzędzie do rysowania linii równoległych. Nowy tryb rysowania równoległego w programie Corel DESIGNER X7 przyspiesza tworzenie wszelkiego rodzaju grafik technicznych — od schematów instalacji elektrycznych po projekty architektoniczne. Program umożliwia jednoczesne rysowanie kilku równoległych krzywych i kontrolowanie odległości pomiędzy nimi. Na pasku narzędzi do rysowania równoległego można ustawić liczbę tworzonych krzywych równoległych, a także rozmieszczać krzywe w precyzyjny sposób.

ULEPSZENIE Opcje obszarów aktywnych. Używając narzędzia do objaśnień w programie Corel DESIGNER, można wstawiać interakcyjne objaśnienia w publikacjach technicznych. W oknie dokowanym menedżera danych obiektów można wyszczególnić pola zawierające metadane, np. pole metadanych WebCGM dotyczące kształtów objaśnień. Pozycje danych obiektów można edytować, co pozwala na ręczne edytowanie kształtów objaśnień jako obszarów aktywnych przeznaczonych dla formatu WebCGM.

NOWOŚĆ Pełna kontrola nad wypełnieniami i przezroczystością. Opracowaliśmy najbardziej zaawansowany mechanizm wypełnień, który zapewnia pełną kontrolę nad wypełnieniami tonalnymi, mapą bitową, wektorowymi i kreskowaniem. Dodatkowo nowe okno dialogowe wypełnienia umożliwia dostęp do Centrum zasobów i bibliotek wypełnień w programie Corel DESIGNER.

ULEPSZENIE Kontrolowanie stylów obiektów i symboli. Łatwe zachowanie spójności stylów, w tym symboli zawierających odniesienia zewnętrzne, oraz układów publikacji we wszystkich projektach. Dzięki ulepszonej opcji style obiektów w programach Corel DESIGNER X7 i CorelDRAW X7 można zarządzać stylami obiektów, na przykład kolorem konturu, stylem linii, szerokością linii, typem wypełnienia i koloru oraz stylami tekstów. Następnie można tworzyć biblioteki symboli do wykorzystania w wielu różnych projektach. Raz utworzone definicje stylów można wykorzystywać wielokrotnie i stosować je w odniesieniu do pojedynczych komponentów w niestandardowych symbolach.

NOWOŚĆ Edytor równań. Nowy, zintegrowany edytor równań umożliwia zarządzanie równaniami matematycznymi na rysunkach technicznych jako elementami edytowalnymi. Wzory matematyczne i chemiczne można wstawiać i wyświetlać bezpośrednio na rysunku, a następnie modyfikować je w razie potrzeby. Istniejące równania pochodzące ze starszych dokumentów CorelDRAW można otwierać i importować do wykorzystania w równaniach w programie Corel DESIGNER.

NOWOŚĆ Generator kodów QR. W programie Corel DESIGNER X7 można przygotowywać kody QR i umieszczać skalowalne kody QR na rysunku*, co pozwala przyszłym użytkownikom zaoszczędzić czas. Dzięki tym kodom wydrukowanym na dokumentach lub etykietach umieszczonych na maszynach technicy pracujący w terenie mogą przy użyciu smartfonów uzyskiwać dostęp do dokumentacji technicznej online.

ULEPSZENIE Nieskomplikowana edycja harmonii kolorów. Ulepszone okno dokowane stylów kolorów sprawia, że wyświetlanie, rozmieszczanie i edycja stylów oraz harmonii kolorów są łatwiejsze niż kiedykolwiek. Podczas dostosowywania koloru można określić wartość jaskrawości, a także zachować nasycenie i barwę. Nowe reguły harmonii pozwalają umieścić wszystkie kolory należące do harmonii kolorów w systemie opartym na regułach, co umożliwia modyfikowanie kolorów bez naruszania ich harmonii.

NOWOŚĆ Łatwe przeglądanie czcionek i zaawansowane narzędzia do obsługi znaków. Dopasuj odpowiednią czcionkę do każdego projektu. Nowa opcja zabawy z czcionkami umożliwia przeglądanie różnych czcionek i eksperymentowanie z nimi przed użyciem w przygotowywanych pracach. Ponadto w zmodyfikowanym oknie dokowanym wstawiania znaków automatycznie wyświetlane są wszystkie znaki, symbole i glify powiązane z wybraną czcionką, dzięki czemu ich wyszukiwanie i umieszczanie w projekcie jest jeszcze łatwiejsze niż wcześniej.

ULEPSZENIE Obsługa standardów publikacji technicznych. Zgodność z najnowszymi wymaganiami branżowymi zapewnia opcja publikowania w różnorodnych standardowych formatach plików, w tym WebCGM (z obsługą profilu S1000D) do tworzenia elektronicznych interakcyjnych podręczników technicznych i ilustrowanych katalogów części, a także obsługa formatu PDF, w tym standardu zgodnego z normą ISO — PDF/A i PDF 3D.

ULEPSZENIE Zgodność z najnowszymi formatami plików. Do wyboru jest ponad 100 popularnych formatów plików zawierających grafikę wektorową, mapy bitowe, dokumenty i inne dane, które można importować i eksportować. Wymiana plików nie jest trudna, dzięki większej liczbie obsługiwanych plików, w tym: .SVG, .CGM, .DWG i .DXF, .PDF, TIFF i Adobe CS/CC (AI, PSD).

NOWOŚĆ Dostępne opcje członkostwa. Załóż bezpłatnie standardowe konto członkowskie, aby otrzymywać aktualności na temat pakietu CorelDRAW Technical Suite. Korzyści, jakie mogą odnieść posiadacze tego członkostwa, to dostęp do zintegrowanego Centrum zasobów, w którym można wyszukiwać wypełnienia, obrazki clipart, szablony i inne elementy, przechowywać je i udostępniać. Dodatkowe korzyści mogą uzyskać posiadacze członkostwa premium — są to m.in. dostęp do treści premium online i nowych funkcji.

Galeria
Produkty z tej samej kategorii
CorelDRAW Technical Suite X7 ENG
3 617,50 zł z VAT
2 941,06 zł netto
CorelDRAW Technical Suite X7 ENG Win Uaktualnienie
1 834,96 zł z VAT
1 491,84 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store