Polecane produkty
5 988,87 zł z VAT
5 104,88 zł netto
4 869,00 zł netto
Najpopularniejsze produkty
614,99 zł z VAT
685,00 zł netto
499,99 zł netto

3 750,27 zł z VAT
3 049,00 zł netto

Producent
Social
Dynksy.pl - najlepsze dynksy w sieci!
Dynksy.pl - najlepsze dynksy w sieci!
Adobe After Effects CC for Teams MULTI Win/Mac Back to School Promotion – Odnowienie subskrypcji – licencja na urządzenie dla instytucji EDU
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Adobe
Platforma: Windows, Mac, urządzenia mobilne
Typ: (EDU) subskrypcja edukacyjna
Forma: wersja elektroniczna
Język: (MULTI) wielojęzyczna w tym polska
Cechy produktu
Segment rynku:Edukacyjny
Typ licencji:Subskrypcja
Język:Wielojęzyczny
Opcja zakupu:Odnowienie subskrypcji
Dostępność:
realizacja 12-24h
realizacja w dni robocze
Okres odnowienia subskrypcji:
Cena:
558,60 zł z VAT
454,15 zł netto
Koszt przesyłki od: - zł

— licencje na urządzenia

 • Licencje na poszczególne komputery, nie na użytkowników
 • Jedna instalacja na konkretny komputer
 • Brak dostępu do usług online 
  (Typekit, Digital Publising, PhoneGap, Kuler, Web Hosting, Cloud Storage)

— licencje na nazwiska użytkowników

 • Licencje dla poszczególnych użytkowników na komputerach instytucji
 • Dozwolone dwie instalacje
 • Zawiera pełen dostęp do usług online

Adobe Animate CC 
(poprzednio Flash Professional)

Dostępne wersje: CS6 11.0
  CC 12.0
  CC (2014) 13.0
  CC (2015.x) 13.x
  CC (2017) 14.0
Dołączone aplikacje:
Adobe Edge Code CC (podgląd)
Adobe Edge Inspect CC
Adobe Edge Reflow CC (podgląd)
Adobe Bridge CC
Adobe Scout CC

Tworzenie niesamowitych animacji i efektów wizualnych..

Zgodny ze standardami branżowymi zestaw narzędzi do animacji i efektów wizualnych oferuje teraz lepsze sposoby pracy, łącząc aplikacje na komputerach i urządzeniach przenośnych ze wszystkimi zasobami kreatywnymi, dzięki czemu możesz tworzyć jeszcze bardziej olśniewające materiały wizualne.

Nowe, odważne sposoby, by wprawić pomysły w ruch.

Twórz grafikę i wzorce Looks doskonałej jakości na komputerach i na urządzeniach przenośnych. Korzystaj z błyskawicznego dostępu do wszystkich swoich zasobów — w tym obrazów w usłudze Adobe Stock — bezpośrednio z programu After Effects. Zobacz, jak najnowsza wersja pozwala jeszcze szybciej przejść od wstępnej koncepcji do gotowej kompozycji.

After Effects jest dostępny wyłącznie w ramach usługi Creative Cloud.

Usługa Creative Cloud dla zespołów to platforma do pracy twórczej zapewniająca użytkownikom dostęp do tworzonych materiałów, aplikacji, usług, sprzętu, materiałów edukacyjnych oraz innych członków społeczności. Oferuje ona małym i średnim firmom narzędzia oraz usługi do pracy twórczej, niezbędne funkcje współpracy oraz ułatwienia w zakresie tworzenia doskonałych prac. Gwarantuje przy tym łatwe, szybkie i elastyczne zarządzanie oprogramowaniem.

Nowości 2017

Mechanizm renderowania 3D
Nowy mechanizm renderowania 3D oparty na technologii Cinema 4D pozwala lepiej wykorzystać moc procesora i tworzyć elementy takie jak wytłoczony tekst czy warstwy kształtów bezpośrednio w programie After Effects.

Creative Cloud Team Projects (beta)
Współpracuj z członkami zespołu i udostępniaj im materiały w czasie rzeczywistym w aplikacjach Creative Cloud, korzystając z aplikacji Team Projects. Funkcje takie jak kontrola wersji, rozwiązywanie konfliktów i przesyłanie informacji o aktywności są wbudowane w program After Effects. Dostęp do nich jest możliwy z każdego miejsca, bez dodatkowego sprzętu. Ta funkcja jest już dostępna w usłudze Creative Cloud dla zespołów i klientów korporacyjnych.

Odtwarzanie w czasie rzeczywistym
Przyśpiesz obieg pracy, odtwarzając nieprzetworzony materiał w czasie rzeczywistym — bez wcześniejszego renderowania ani buforowania.

Szybsze efekty i wydajność interakcji
Praca przebiega szybciej dzięki efektom obsługującym przyspieszanie przy użyciu karty graficznej. Usprawnienia funkcji Dynamic Link eliminują renderowanie pośrednie między programami Premiere Pro i After Effects.

Ulepszenia dotyczące animacji postaci
Po zmodyfikowaniu marionetki w programach Photoshop i Illustrator można szybko je zaktualizować dzięki większej wydajności programu Character Animator. Łatwe przełączanie między programami Character Animator, After Effects i Premiere Pro dzięki funkcji Dynamic Link.

Aktualizacje usługi Typekit
Teraz na giełdzie Typekit można kupować czcionki najważniejszych dostawców i stosować je w projektach programu After Effects. Natychmiastowe synchronizowanie kupionych czcionek z urządzeniami i wykorzystanie w kompozycjach.

Ulepszenia w usłudze Creative Cloud Assets
Oprogramowanie pozwala archiwizować, komentować i przywracać wszystkie zasoby przechowywane w usłudze Creative Cloud, a także przeglądać ich historię wersji. Dotyczy to między innymi plików z Bibliotek Creative Cloud, zasobów utworzonych za pomocą aplikacji CC na komputery i projektów dla urządzeń przenośnych.

Szablony udostępnione
Aby upewnić się, że zespół i wykonawcy niezależni zawsze mają te same informacje, utwórz własny nowy szablon projektu zawierający wzorniki kolorów i strukturę plików, a następnie udostępnij go w folderach usługi Creative Cloud.

Tokeny daty i godziny
Aby śledzić wiele rezultatów wygenerowanych na podstawie tego samego pliku, dodaj tokeny daty i godziny do szablonu wyjściowego nazwy pliku.

To jeszcze nie wszystko
Dodatkowe elementy oferty: lepsza obsługa interfejsu użytkownika w rozdzielczości Retina, lepsze znaczniki, usprawnienia skryptów, usprawnienia eksportowania z programu Adobe Media Encoder, rozszerzona zmiana czasu, predefiniowane ustawienie 360 stopni na potrzeby monoskopowego, sferycznego wyświetlania wideo.

Najważniejsze funkcje

 • Tworzenie żywych animacji za pomocą narzędzia Szkielet. Spraw, żeby Twoje postaci ożyły dzięki zastosowaniu funkcji zaawansowanej kinematyki. Łącz obiekty i zmieniaj je w czasie rzeczywistym, tworząc naturalne, dynamiczne efekty poruszania. Na prośbę wielu użytkowników narzędzie Szkielet powraca do programu.
 • Eksportowanie arkuszy stylów. Ogranicz liczbę plików używanych w projekcie. Eksportuj pliki bitmapowe z dokumentu HTML5 Canvas do osobnego arkusza stylów. Realizuj znakomite animacje reklamowe na potrzeby Internetu zgodne z wytycznymi stowarzyszenia Interactive Advertising Bureau (IAB).
 • Importowanie filmów na osi czasu. Importuj filmy w formacie H.264 bezpośrednio na osi czasu i używaj ich jako warstwy pomocnicze
 • Dzielenie plików dźwiękowych. Dziel pliki dźwiękowe z poziomu osi czasu, aby koordynować puste klatki podczas tworzenia animacji.
 • Pędzel w dowolnej skali. Powiększ lub zmniejsz wybrany obszar. Twój pędzel może teraz dostosowywać swój rozmiar do wymiarów sceny. Koniec z ogromnymi czy ledwo widocznymi pędzlami.
 • Błyskawiczne zapisywanie. Zapisywanie dużych plików nigdy nie było szybsze. Koniec czekania. Zapisz plik i wróć od razu do pracy.
 • Optymalizacja HTML5. Publikowanie projektów HTML5 bez marnowania miejsca. Koniec z nieużywanymi elementami z biblioteki, klatkami kluczowymi czy zasobami. Zauważysz ogromną poprawę w optymalizacji skończonych projektów.
 • Obsługa systemu iOS w wersji 64-bitowej. Korzystaj w pełni z zaawansowanych funkcji 64-bitowej architektury systemu iOS podczas tworzenia interaktywnych aplikacji.
Galeria
Produkty z tej samej kategorii

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store