Polecane produkty
1 226,13 zł z VAT
1 039,27 zł netto
996,85 zł netto
Producent
Social
Adobe Dreamweaver CC for Teams (2017) MULTI Win/Mac – Odnowienie subskrypcji – licencja na urządzenie dla instytucji EDU
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Adobe
Kod producenta: 65272586BB01A12
Platforma: Windows, Mac, urządzenia mobilne
Typ: (EDU) subskrypcja edukacyjna
Forma: wersja elektroniczna
Język: (MULTI) wielojęzyczna w tym polska
Dostępność:
realizacja 12-24h
realizacja w dni robocze
Okres odnowienia subskrypcji:
Cena:
785,76 zł z VAT
638,83 zł netto
Koszt przesyłki od: - zł

— licencje na urządzenia

 • Licencje na poszczególne komputery, nie na użytkowników
 • Jedna instalacja na konkretny komputer
 • Brak dostępu do usług online 
  (Typekit, Digital Publising, PhoneGap, Kuler, Web Hosting, Cloud Storage)

— licencje na nazwiska użytkowników

 • Licencje dla poszczególnych użytkowników na komputerach instytucji
 • Dozwolone dwie instalacje
 • Zawiera pełen dostęp do usług online

Adobe Dreamweaver CC

Dostępne wersje: CS6 12.0
  CC 13.0
  CC (2014) 15.0
  CC (2015) 16.0
  CC (2017) 17.0
Dołączone aplikacje:
Adobe Edge Code CC (podgląd)
Adobe Edge Inspect CC
Adobe Edge Reflow CC (podgląd)
Adobe Bridge CC
Adobe Scout CC

Twórz responsywne strony internetowe szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek.

Wszechstronny zestaw narzędzi do tworzenia stron internetowych pozwala teraz na projektowanie stron, które dopasowują się do każdego rozmiaru ekranu. Świetny wygląd nadasz im dzięki pięknym obrazom wysokiej jakości dostępnym poprzez nową usługę Adobe Stock.

Projektuj najlepsze strony internetowe na każdą przeglądarkę.

Projektuj i programuj responsywne strony internetowe od zera lub przy użyciu wbudowanych szablonów, przeglądaj je w czasie rzeczywistym na urządzeniach przenośnych i szybko przenoś elementy projektowe z dokumentów programu Photoshop do swoich projektów.

Dreamweaver jest dostępny wyłącznie w ramach usługi Creative Cloud.

Usługa Creative Cloud dla zespołów to platforma do pracy twórczej zapewniająca użytkownikom dostęp do tworzonych materiałów, aplikacji, usług, sprzętu, materiałów edukacyjnych oraz innych członków społeczności. Oferuje ona małym i średnim firmom narzędzia oraz usługi do pracy twórczej, niezbędne funkcje współpracy oraz ułatwienia w zakresie tworzenia doskonałych prac. Gwarantuje przy tym łatwe, szybkie i elastyczne zarządzanie oprogramowaniem.

Nowości 2017

Nowy edytor kodu
Nowy mechanizm programowania pozwala na szybsze i bardziej elastyczne tworzenie kodu. Podpowiedzi do kodu ułatwiają nowym użytkownikom naukę języka HTML, CSS oraz innych standardów internetowych. Pomoce wizualne, na przykład automatyczne wcięcia, kolorowanie kodu oraz zmienny rozmiar czcionki, ograniczają występowanie błędów i poprawiają czytelność kodu.

Przestrzeń robocza programisty.
Usprawniliśmy wczytywanie i otwieranie plików. Praca nad projektami przebiega szybciej dzięki nowej, wydajniejszej i bardziej intuicyjnej przestrzeni roboczej dla programisty.

Obsługa preprocesora CSS
Program Dreamweaver obsługuje teraz typowe preprocesory CSS (SASS, Less i SCSS) wraz z pełnym kolorowaniem kodu, podpowiedziami do kodu oraz kompilacją, co oznacza oszczędność czasu i czytelniejszy kod.

Podgląd w przeglądarce w czasie rzeczywistym.
Zmiany wprowadzane w kodzie są w czasie rzeczywistym odzwierciedlane na wyświetlanej stronie — nie trzeba ręcznie odświeżać strony w przeglądarce.

Edytowanie kodu CSS podczas pracy z kodem HTML
Nowa funkcja szybkiej edycji umożliwia lokalne modyfikowanie odpowiedniego kodu CSS w pliku HTML, co usprawnia wprowadzanie zmian.

Kontekstowa dokumentacja CSS
Nowa funkcja szybkiej dokumentacji oszczędza czas, wyświetlając odpowiednią dokumentację z platformy internetowej dla właściwości CSS bezpośrednio w widoku kodu.

Wiele kursorów dla powtarzających się zadań
NJednocześnie można pisać więcej niż jeden wiersz kodu, aby szybciej wykonywać czynności takie jak tworzenie listy punktowanej, aktualizacja serii ciągów czy jednoczesne dokonywanie wielu edycji.

ENowoczesny interfejs użytkownika
Program Dreamweaver został przeprojektowany na podstawie opinii uczestników testu beta. Teraz ma on bardziej intuicyjny interfejs, który można dostosować w większym stopniu. Menu i panele są wygodniej dostępne, a kontekstowy i konfigurowalny pasek narzędzi wyświetla tylko te narzędzia, których potrzebujesz.

Motywy kolorów interfejsu użytkownika
Interfejs oferuje teraz cztery poziomy kontrastu, od bardzo jasnego do bardzo ciemnego, dlatego łatwiej jest czytać i edytować wiersze kodu.

Ulepszenia w usłudze Creative Cloud Assets
Oprogramowanie pozwala archiwizować, komentować i przywracać wszystkie zasoby przechowywane w usłudze Creative Cloud, a także przeglądać ich historię wersji. Dotyczy to między innymi plików z Bibliotek Creative Cloud, zasobów utworzonych za pomocą aplikacji CC na komputery i projektów dla urządzeń przenośnych.

Integracja giełdy Typekit
Do użytku w projektach programu Dreamweaver można kupować czcionki najlepszych artystów w branży. Usługa Typekit stosuje mechanizm synchronizacji czcionek i technologie internetowe w celu dostarczania czcionek z giełdy, gdy tylko są one potrzebne.

To jeszcze nie wszystko
Dodatkowe elementy oferty: integracja z technologią Adobe CreativeSync, usprawnienia dotyczące znajdowania i wyszukiwania, lepsze podpowiedzi do kodu PHP 5.6, szybsze uruchamianie, szybsze przełączanie między plikami, kartami i widokami, odzyskiwanie po awarii.

Najważniejsze funkcje

 • Znajdź idealne zdjęcia. Usługa Adobe Stock ułatwia znajdowanie obrazów idealnie pasujących do witryny. Przeglądaj coraz bogatszą bibliotekę zdjęć i ilustracji oraz pobieraj je bezpośrednio do projektu z usługi Creative Cloud.
 • Podgląd na dowolnym urządzeniu. Testuj i sprawdzaj witryny jednocześnie na wielu urządzeniach. Wyświetlenie podglądu witryn jest kwestią wpisania krótkiego adresu URL w przeglądarce urządzenia mobilnego.
 • Projektowanie aktywnych stron internetowych. Wbudowana integracja ze środowiskiem Bootstrap umożliwia budowanie witryn, które dynamicznie dostosowują się do wielu różnych rozmiarów ekranu. Tchnij nowe życie w istniejące witryny, zacznij od zera, korzystaj z szablonów lub wykorzystaj wybrane komponenty platformy Bootstrap. Podgląd projektu można wyświetlać w czasie rzeczywistym, odpowiednio zmieniając rozmiar Aktywnego widoku w programie Dreamweaver. Twórz zapytania multimedialne w środowisku wizualnym i znacznie więcej.
 • Wydzielanie. Program oferuje kontekstowe podpowiedzi do kodu, optymalizację przeciągania i upuszczania obrazów w aktywnym widoku, łatwe kopiowanie tekstu i kodu CSS, a także funkcje mierzenia i uzyskiwania informacji o kolorach, gradientach, czcionkach i innych elementach plików PSD.
 • Aktywny widok. Funkcje, takie jak menu kontekstowe i aktualizacje panelu Wstawianie, skróty klawiaturowe oraz edytor znaczników HTML, usprawniają edytowanie i wyświetlanie podglądu stron internetowych.
 • Wsadowe eksportowanie z plików PSD. Oszczędzaj czas dzięki szybkiemu wyodrębnianiu z dokumentów Adobe Photoshop obrazów zoptymalizowanych do zastosowań internetowych w wielu rozdzielczościach i formatach.
 • Szybsze tworzenie kodu. Nowe motywy edytora kodu, sprawdzanie kodu w czasie rzeczywistym z narzędziem Linting i autouzupełnianie z obsługą narzędzia Emmet — pisanie kodu w programie Dreamweaver jeszcze nigdy nie było takie szybkie i łatwe.
 • Ulepszenia projektowania CSS. Intuicyjne, wizualne narzędzia do edycji umożliwiają projektowanie przejrzystego kodu CSS zgodnego ze standardami. Program pozwala szybko stosować właściwości CSS dotyczące tekstu, układu, kolorów i innych elementów. Usprawnienia funkcjonalności obejmują między innymi nowe narzędzie Krawędź i funkcja cofania, a także o wiele płynniejsze obiegi pracy.
 • Dodatkowo: nowy panel DOM do wygodnego nawigowania i edytowania elementów strony HTML, wyświetlanie podglądów kolorów i obrazów w czasie rzeczywistym w widoku Kod, nowe fragmenty kodu do szybszego tworzenia witryn dynamicznych, automatyczne wypychanie plików dynamicznych na serwer przy zapisywaniu i znacznie więcej.
Galeria
Produkty z tej samej kategorii

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store