Polecane produkty
1 815,12 zł z VAT
1 475,71 zł netto
Producent
Social
Adobe Premiere Pro CC for Teams (2017) MULTI Win/Mac – Odnowienie subskrypcji – licencja na urządzenie dla instytucji EDU
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Adobe
Kod producenta: 65272384BB01A12
Platforma: Windows, Mac, urządzenia mobilne
Typ: (EDU) subskrypcja edukacyjna
Forma: wersja elektroniczna
Język: (MULTI) wielojęzyczna
Dostępność:
realizacja 12-24h
realizacja w dni robocze
Okres odnowienia subskrypcji:
Cena:
781,01 zł z VAT
634,97 zł netto
Koszt przesyłki od: - zł

— licencje na urządzenia

 • Licencje na poszczególne komputery, nie na użytkowników
 • Jedna instalacja na konkretny komputer
 • Brak dostępu do usług online 
  (Typekit, Digital Publising, PhoneGap, Kuler, Web Hosting, Cloud Storage)

— licencje na nazwiska użytkowników

 • Licencje dla poszczególnych użytkowników na komputerach instytucji
 • Dozwolone dwie instalacje
 • Zawiera pełen dostęp do usług online

Adobe Premiere Pro CC

Dostępne wersje: CS6 6.0
  CC 7.0
  CC (2014) 8.0
  CC (2015.x) 9.x
  CC (2017) 10.0
Dołączone aplikacje:
Adobe Edge Code CC (podgląd)
Adobe Edge Inspect CC
Adobe Edge Reflow CC (podgląd)
Adobe Bridge CC
Adobe Scout CC
Adobe Media Encoder CC

Twórz olśniewające filmy, gdziekolwiek się znajdziesz.

Czołowy w branży zestaw narzędzi do produkcji wideo usprawnia teraz pracę, łącząc aplikacje na komputerach i urządzeniach przenośnych z zasobami twórczymi, dzięki czemu możesz wszędzie tworzyć profesjonalne filmy o zachwycających kolorach.

Jeszcze bardziej kolorowy program Premiere Pro.

Najszybszy i najsprawniejszy nieliniowy edytor wideo jako pierwszy oferuje intuicyjny, specjalny panel kolorów Lumetri do manipulowania barwami i światłem, a także narzędzie do wycinania z przekształceniem, dzięki któremu szybko wstawisz idealne sceny z komentarzami. Aplikacja ma też mnóstwo funkcji ułatwiających przejście z programów Final Cut i Avid, na przykład wspólne polecenia, panele i skróty klawiaturowe.

Premiere Pro jest dostępny wyłącznie w ramach usługi Creative Cloud.

Usługa Creative Cloud dla zespołów to platforma do pracy twórczej zapewniająca użytkownikom dostęp do tworzonych materiałów, aplikacji, usług, sprzętu, materiałów edukacyjnych oraz innych członków społeczności. Oferuje ona małym i średnim firmom narzędzia oraz usługi do pracy twórczej, niezbędne funkcje współpracy oraz ułatwienia w zakresie tworzenia doskonałych prac. Gwarantuje przy tym łatwe, szybkie i elastyczne zarządzanie oprogramowaniem.

Nowości w Adobe Premiere Pro 2017

Łatwiejsza współpraca z w ramach usługi Team Projects

Usługa Team Projects umożliwia równoczesną pracę wielu redaktorów w ich aplikacjach wideo nad produkcjami w czasie rzeczywistym. Wbudowane funkcje programów Premiere Pro CC, After Effects CC i Prelude CC umożliwiają kontrolę wersji, rozwiązywanie konfliktów i przesyłanie informacji o aktywności, co ułatwia współpracę z dowolnej lokalizacji. Ta funkcja jest już dostępna w usłudze Creative Cloud dla zespołów i klientów korporacyjnych.

Udoskonalone podpisy

Nowa funkcja podpisów umożliwia opracowywanie tekstu, modyfikowanie jego czasu trwania i położenia, a także tworzenie kodowanych i niekodowanych podpisów od podstaw.

Ulepszenia kolorów Lumetri

Nowe próbniki kolorów pozwalają na bezpośrednie zaznaczanie podczas pracy z modelami HSL. Dodatkowo program pozwala pracować z plikami HDR10 i skuteczniej obsługuje metadane przestrzeni kolorów.

Przyspieszona funkcja Dynamic Link

Zwiększona wydajność redukuje potrzebę renderowania pośredniego i zapewnia większą płynność (wyższą liczbę klatek) podczas odtwarzania.

Automatyczne dopasowanie wirtualnej rzeczywistości

Program Premiere Pro automatycznie wykrywa rodzaj urządzenia wideo rzeczywistości wirtualnej — monoskopowe, stereoskopowe w poziomie, stereoskopowe w pionie — wybiera odpowiednie ustawienia.

Publikowanie bezpośrednio w serwisie Behance

Materiały wideo można publikować bezpośrednio w portfolio serwisu Behance — bez konieczności oddzielnego eksportowania lub wysyłania.

Funkcja Dynamic Link w aplikacji Character Animator

Ten mechanizm eliminuje renderowanie pośrednie i zwiększa wydajność podczas pracy z programami Character Animator, After Effects i Premiere Pro.

Ulepszenia aktywnych szablonów tekstu

Nowy format pliku pozwala udostępniać aktywne szablony tekstu w programach Premiere Pro i After Effects bez potrzeby posiadania oddzielnej licencji na program After Effects.

Pierwsze kroki — nowe podejście

Nowy ekran uruchamiania produktu zaznajamia początkujących użytkowników z aplikacją na różne sposoby — od prezentacji kompletnych materiałów wideo i samouczków do udostępniania zoptymalizowanych szablonów projektu pozwalających rozpocząć pracę.

Synchronizacja czcionek Typekit

Nie ma potrzeby ręcznego wyszukiwania brakujących czcionek podczas pracy z aktywnymi szablonami tekstu, ponieważ dokonywana jest automatyczna synchronizacja i aktualizacja czcionek z biblioteki Typekit.

Efekty dźwiękowe programu Audition

Nowe, wysokiej jakości efekty audio w czasie rzeczywistym zapewniają lepszą jakość dźwięku i doskonałą wierność odtwarzania.

Odwzorowanie skrótów klawiaturowych

Wizualna reprezentacja skrótów klawiaturowych usprawnia ich wyszukiwanie, korygowanie i dostosowywanie.

Łatwiejsze importowanie

Wiele klipów z kamery można połączyć w jeden plik, co ułatwia porządkowanie plików.

Wyższa wydajność

Praca jest szybsza niż kiedykolwiek dzięki ulepszonej obsłudze technologii Apple Metal i dodatkowym efektom GPU, takim jak przesunięcie.

Importowanie większej liczby formatów natywnych

Program Premiere Pro obsługuje teraz dodatkowe formaty, na przykład umożliwia eksportowanie do natywnego formatu QT DNxHD/DNxHR i do formatu RED Helium.

To jeszcze nie wszystko

Dodatkowe elementy oferty: nowe elementy interfejsu użytkownika, globalne wyciszenie efektów.

Najważniejsze funkcje

 • Znajdź idealny obraz lub grafikę do swojego projektu. Integracja aplikacji Premiere Pro CC z nową usługą Adobe Stock oznacza dużą oszczędność czasu przy wyszukiwaniu i licencjonowaniu bezpłatnych obrazów i grafik oraz zarządzaniu nimi. Obraz zapisany w Bibliotekach Creative Cloud jest natychmiast dostępny do użytku w Twoich filmach i innych projektach twórczych.
 • Łatwe operowanie barwami na panelu kolorów Lumetri. Koryguj barwy i światło z wykorzystaniem zintegrowanych narzędzi łączących technologie SpeedGrade CC i Lightroom CC. Łatwo dostępne i intuicyjne suwaki i elementy sterujące pozwalają stosować dowolne zmiany, od prostych korekcji kolorów po złożone efekty Lumetri, z możliwością wysyłania projektów do aplikacji SpeedGrade przez połączenie Direct Link w celu bardziej zaawansowanej obróbki.
 • Płynne przejścia między wypowiedziami przy rozmowach. Usuwaj nieestetyczne szarpnięcia przy cięciach między wypowiedziami podczas rozmów i wywiadów. Narzędzie wycinania z morfingiem wykorzystuje śledzenie twarzy i interpolację klatek do tworzenia idealnie płynnych przejść — koniec ratowania się ujęciami z drugiej kamery.
 • Twoje zasoby — dostępne z każdego miejsca. Dzięki Bibliotekom Creative Cloud możesz korzystać ze swoich efektów i grafik, w tym zasobów z usługi Adobe Stock, w aplikacjach Premiere Pro, After Effects i innych aplikacjach Creative Cloud na komputery i urządzenia mobilne. Dziel się zasobami z dowolnego miejsca w różnych projektach, z różnymi współpracownikami i w różnych aplikacjach Adobe.
 • Poszerz możliwości swoich projektów Premiere Clip. Łatwe konwertowanie i otwieranie projektów tworzonych w aplikacji mobilnej Premiere Clip. Wszystkie zmiany montażowe, materiały muzyczne i efekty są wyświetlane bezpośrednio na osi czasu w aplikacji Premiere Pro.
 • Automatyczne dostosowywanie czasu trwania filmu. Długość filmu możesz łatwo zmieniać odpowiednio do konkretnych wymagań dostawy. Funkcja Time Tuner w dołączonym programie Adobe Media Encoder automatycznie dodaje lub usuwa klatki przy przejściach między scenami, podczas fragmentów z cichym dźwiękiem i w sekcjach zawierających nieruchome obrazy lub niewielką aktywność.
 • Oszczędzaj czas dzięki zadaniowym przestrzeniom roboczym. Przełączaj między przestrzeniami roboczymi optymalnie dostosowanymi do zestawów narzędzi używanych przy konkretnych zadaniach lub twórz ich własne wersje niestandardowe. Wystarczy jedno dotknięcie, aby przełączać przestrzenie robocze na urządzeniach dotykowych.
 • Sprawniejsze reagowanie na wyświetlaczach zewnętrznych. Zwiększona wydajność narzędzia Mercury Transmit oznacza szybsze reagowanie i większą niezawodność odtwarzania na zewnętrznych wyświetlaczach o wysokiej rozdzielczości.
 • Łatwe przekształcanie podpisów w trwałe napisy. Dołączona aplikacja Adobe Media Encoder umożliwia trwałe wypalenie napisów na filmie.
 • Obsługa licznych formatów natywnych. Natywna obsługa formatów Canon XF-AVC i 4K_HS. Premiere Pro to lider branży pod względem obsługi formatów natywnych.
 • Wygodniejsze edytowanie dotykowe. Montażyści pracujący na urządzeniach hybrydowych mogą teraz bezpośrednio na ekranie dotykowym przesuwać klipy na osi czasu, przewijać głowicę i manipulować parametrami kolorów.
 • Łatwiejsze korzystanie z obiegów pracy z dźwiękiem. Praca staje się wydajniejsza dzięki szybszemu konfigurowaniu nagrywania narracji głosowej, łatwiejszemu odwzorowywaniu kanałów audio, ulepszonej funkcji eksportu wielokanałowego, możliwości wysyłania sygnału wideo do programu Audition CC przez połączenie Dynamic Link i bardziej jednolitemu konfigurowaniu sprzętu.
 • To jeszcze nie wszystko. Dodatkowo: nowy podgląd kompozycji dostępny podczas przycinania, proste skróty w rodzaju korygowania aktywnych wartości tekstowych przyciskami strzałek w górę i w dół, nowa funkcja miksowania wideo AAF, znacznie ulepszone eksportowanie do formatu AAF i inne funkcje.
 
 
Galeria
Produkty z tej samej kategorii

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store