Polecane produkty
Najpopularniejsze produkty
614,99 zł z VAT
685,00 zł netto
499,99 zł netto

3 750,27 zł z VAT
3 049,00 zł netto

Producent
Social
Dynksy.pl - najlepsze dynksy w sieci!
Dynksy.pl - najlepsze dynksy w sieci!
Upgrade Trimble SketchUp Pro 2017 ENG Win/Mac + subskrypcja
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Trimble
Kod producenta: uTSP151Ycsowm/uTSP152Ycsowm/uTSP153Ycsowm
Forma: Produkt z licencją bezterminową (wieczystą) – wersja elektroniczna
Cechy produktu
Segment rynku:Komercyjny
Typ licencji:Wieczysta
Język:Angielski
Opcja zakupu:Uaktualnienie
Dostępność:
licencja 1-2 dni
realizacja w dni robocze
Czas subskrypcji:
Cena:
1 320,53 zł z VAT
1 073,60 zł netto
Koszt przesyłki od: - zł

Upgrade Trimble SketchUp Pro 2017 EN Win/Mac + subskrypcja

 Subskrypcja  1 rok
 Upgrade możliwy z  Poprzednie wersje SketchUp Pro.
 Okres ważności licencji  Bezterminowa
 Liczba użytkowników 1
 Kompatybilny z:  AutoCAD, XSI, Google Earth, 3ds Max, COLLADA
 Zawartość pakietu - licencja SketchUp Pro 2017 EN
- roczna subskrypcja dla SketchUp Pro

Aktualizacja licencji oprogramowania do wersji SketchUp Pro 2017 w języku angielskim dla użytkowników, którym wygasła subskrypcja. Subskrypcja zawiera natychmiastowy i bezpłatny dostęp do aktualnych wersji programu SketchUp Pro oraz mailowe wsparcie techniczne przy instalacji programu i autoryzacji licencji (w języku angielskim).

SketchUp jest programem do modelowania 3D zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów, w tym architektów oraz projektantów gier, który nie stawia właściwie żadnych ograniczeń swoim użytkownikom. Pozwala on łączyć elementy 3D z elementami 2D, takimi jak zdjęcia, tekst, szablony blokowe, a nawet tekst pisany ręcznie. Umożliwia nie tylko projektowanie wnętrz, wybieranie tekstur i dodawanie gotowych komponentów takich jak samochody, drzewa, wyposażenie domowe, ale i tworzenie zupełnie nowych elementów.
 
Zakup licencji obejmuje subskrypcję programu Trimble SketchUp Pro. 
 
Subskrypcja Trimble zawiera:
Natychmiastowy i bezpłatny dostęp do aktualnych wersji programu SketchUp Pro oraz mailowe wsparcie techniczne przy instalacji programu i autoryzacji licencji (w języku angielskim)

Co nowego w wersji 2017?

Trimble Connect
Trimble Connect to internetowa platforma umożliwiająca wymianę informacji, opisywanie, udostępnianie i współpracę przy tworzeniu projektów. Każdy użytkownik SketchUp może zarejestrować się na darmowym koncie i od razu rozpocząć pracę. Trimble Connect jest kompatybilny z formatami plików takich jak SKP, IFC, 3DM, DWG, DXF, DGN, OBJ, FBX, 3DS, STP, STEP, IGES, IGS, STL, SLDPRT, SLDASM, KMZ, DAE, X3D.

Dzięki Trimble Connect wszyscy uczestnicy mają wspólną przestrzeń roboczą. Działa to jak prywatna chmura danych. Trimble Connect bazuje na platformie GTeam, co oznacza, że umożliwia udostępnianie, przeglądanie i komentowanie projektu z poziomu przeglądarki internetowej.

Aktualizacja komponentów
W SketchUp 2017 modele pochodzące z 3D Warehouse mogą być wykorzystywane jako obiekty referencyjne. Pobierz model, następnie go odśwież, a zmiany zostaną wprowadzone do każdej instancji tego komponentu.

LayOut w chmurze
Z nową wersją SketchUp’a projekty tworzone w LayOut stały się bardziej przyjazne. LayOut jest teraz zintegrowany z popularnymi serwisami, takimi jak Dropbox, Google Drive oraz Trimble Connect Sync. To oznacza, że można w prosty sposób wysyłać i aktualizować pliki, które są archiwizowane i współdzielone na tych serwisach. Dzięki zsynchronizowanym folderom z plikami w chmurze, nie ryzykujesz utratą dostępu do swojego pliku.

SketchUp Make PL
Wraz z nową wersją programu SketchUp udostępniliśmy jego darmowy odpowiednik w języku polskim. Dzięki SketchUp Make Twoja komunikacja z klientami będzie bardziej przejrzysta i efektywna.

Raporty 2.0
Raporty generowane w nowej wersji programu SketchUp Pro umożliwiają pełną kontrolę nad informacjami, które mają zostać udostępnione.

Pomoc SketchUp Online
W ramach pomocy SketchUp online użytkownicy mogą zapoznać się z interfejsem i opisem menu aplikacji oraz skorzystać ze wskazówek dotyczących podstawowych pojęć, narzędzi i możliwości programu SketchUp.

Najciekawsze ulepszenia w wersji 2017

Silnik zależności

Poznawanie i wykorzystywanie silnika zależności w SketchUp umożliwia szybsze i precyzyjne modelowanie dzięki wykorzystaniu punktów charakterystycznych i nie tylko.

W SketchUp 2017 dodano dodatkowe podpowiedzi silnika zależności w postaci równoległej oraz prostopadłej linii z możliwością wymuszenia ich rysowania. Klawiszem odpowiedzialnym za rysowanie linii równoległych i prostopadłych jest strzałka w dół. Pozostałe strzałki blokują rysowanie linii równoległych do osi układu współrzędnych.

Blokowanie osi

Rozszerzone funkcje strzałek na klawiaturze: Teraz więcej narzędzi wykorzystuje możliwość blokowania kierunków za pomocą strzałek na klawiaturze. W nowej wersji programu SketchUp możesz blokować osie dla takich narzędzi jak obracanie, kątomierz, rysowanie łuku, koła, prostokąta czy wieloboku.

Łuk i Koło

Nie będzie już problemów ze znalezieniem środka w okręgu lub środka dla łuku. Dodatkową funkcjonalnością jest zmiana ilości segmentów w narysowanych bryłach. Po narysowaniu koła lub łuku zerknij na dolny pasek z podpowiedziami, a dowiesz się jak szybko odjąć lub dodać geometrię dla bryły.

Narzędzie Osie

Mała, ale bardzo użyteczna rzecz. Przy tworzeniu nowej osi układu współrzędnych możesz wybierać, którą z pośród dostępnych chcesz ustawić. Możesz to zrobić używając klawisza Alt (PC)/Command (Mac).

Punkty charakterystyczne

SketchUp będzie rozpoznawał punkty charakterystyczne dla płaszczyzn przekroju nawet wtedy, gdy płaszczyzny są ukryte. Punkty te, będę również widoczne dla programu LayOut, przez co wymiarowanie modelu z płaszczyznami przekroju będzie dużo łatwiejsze.

Najważniejsze informacje o SketchUp Pro

Kto korzysta z programu SketchUp Pro? Każdy!
Setki tysięcy specjalistów z zakresu architektury, budownictwa, inżynierii, architektury wnętrz i krajobrazu, lekkich konstrukcji, urbanistyki, designu kuchni i łazienek, projektowania gier i filmów, obróbki drewna oraz wielu innych dziedzin wykorzystuje SketchUp Pro przez cały czas, każdego dnia. Program jest uniwersalnym substytutem dla drogiego i skomplikowanego oprogramowania CAD.
 
 
Inteligentne podejście do modelowania 3D
Rozpocznij od rysowania linii. Następnie wpychaj i wyciągaj powierzchnie, aby zamienić je w obiekty 3D. Rozciągaj, kopiuj, obracaj, maluj, aby utworzyć wszystko, co tylko zechcesz. Potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji? Zacznij od modelowania z CAD, danych terenu, fotografii  czy nawet ręcznych szkiców. Buduj modele w oparciu o niestandardowe ustawienia. SketchUp Pro jest jednocześnie prostym i wiele potrafiącym narzędziem, dlatego bez wątpienia spełni on Twoje największe oczekiwania.
 
 
Zmień swoje modele w rysunki z LayOut
W każdym projekcie nadchodzi moment, kiedy konieczne jest stworzenie zastawu rysunków, które pokazują Twój model: plany, przekroje, elewacje, perspektywy. LayOut w SketchUp Pro pozwala na dodawanie widoków modelu, wybieranie skali rysunków, dostosowanie  grubości linii, a także dodawanie wymiarów, objaśnień i grafiki. Zmiany w Twoim modelu są automatycznie dokonywane w LayOut. Kiedy nadejdzie odpowiedni moment, eksportuj pliki PDF, obraz oraz pliki CAD.
 
Dobry i szybki
Istnieje powód, dla którego SketchUp jest  synonimem „przyjaznego  i intuicyjnego” oprogramowania do modelowania: nie poświęcamy użyteczności na rzecz funkcjonalności. Dzięki poręcznym i kontekstowym wskazówkom, panelu instruktora dedykowanemu poczytującym użytkownikom oaz znaczną ilością zasobów internetowych, skorzystanie z pomocy jest zawsze niezmiernie proste. Ponadto, w razie potrzeby, licencja obejmuje rok darmowego wsparcia technicznego.
 
Export i import
SketchUp został stworzony, aby mógł od razu działać z istniejącym przepływem pracy.  Dzięki importerom do DXF, DWG, 3DS, DAE, KMZ, TIF, JPG, PNG i kilku innym, możesz wnieść dowolne elementy do swoich rysunków, modeli czy obrazów.  SketchUp Pro eksportuje ponadto wszystkie wymienione wcześniej formaty plus: PDF, OBJ, FBX, XSI, VRML, MP4, WEBM i AVI.
 
Slajdy są nudne, prezentuj ze SketchUp Pro
Sceny pozwalają na zapisywanie widoków modelu, z których można skorzystać w każdej chwili. Style zapewniają z kolei nieograniczone efekty wizualne, aby Twoja praca wyglądała na dokładną,  pobieżną lub jak coś pomiędzy.  Płaszczyzny Przekroju  przecinają modele, tworząc w ten sposób widoki przekroju. Przejdź do pełnego  ekranu, poruszaj się po nim, dodawaj etykiety i eksportuj animacje przelotu. Prezentuj ze SketchUp Pro i porozumiewaj się dzięki niemu!
 
Pod dostatkiem wtyczek i modeli
Potrzebujesz konkretnego krzesła do pokoju, który projektujesz, lampę do szopy, nosorożca do zoo? Znajdziesz niemal wszystko w Galerii 3D programu SketchUp, największej na świecie przechowalni darmowych modeli 3D. Odnośnie wtyczek, zapewniających dodatkowe funkcję i narzędzia, nowa funkcja Magazynu Wtyczek całkowicie Cię zadowoli.
 
Projektuj i analizuj
SketchUp Pro może precyzyjnie przewidzieć miejsca padania cieni, podając godzinę, datę i miejsce na ziemi. Program pokazuje dokładnie to, co można zobaczyć z jakiegokolwiek miejsca w modelu. Ponadto przelicza dowolne pole powierzchni lub materiału, a także objętość załączonego kształtu 3D. SketchUp pozwala także na dodawanie atrybutów do obiektów oraz generowanie przydatnych list i raportów.
 
Świat kontekstu – dosłownie
W około dwie minuty można wybrać fragment świata i wprowadzić go do modelu SketchUp Pro – aż do 1km2 na raz. Za darmo otrzymasz zdjęcia lotnicze, model terenu 3D oraz dane dotyczące długości i szerokości geograficznej w celu dokładnej analizy cienia. Można ponadto importować stąd wcześniej modelowane budynki do kontekstu strony i wykorzystać obrazy Widoku Ulicy Google Maps do modelowania wszystkiego, czego potrzebujesz.
 
Miejsce na wszystko i wszystko na swoim miejscu
Kluczem do sukcesu do modelowania 3D jest porządek i dobra organizacja.  Spraw, by Twoje modele były łatwe do pracy i prezentacji. Wykorzystaj grupy i komponenty do dzielenia geometrii w części logiczne. Warstwy są przydatne do oddzielania dużych części Twojego modelu, a Outliner daje możliwość zobaczenia wszystkiego na raz.
Galeria
Produkty z tej samej kategorii

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store