Polecane produkty
7 993,77 zł z VAT
6 727,64 zł netto
6 499,00 zł netto
Producent
Social
Przedłużenie subskrypcji Trimble SketchUp Pro 2017 ENG Win/Mac
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Trimble
Kod producenta: uTSPSB1Ycso/uTSPSB2Ycso/uTSPSB3Ycso
Forma: Produkt z licencją bezterminową (wieczystą) – wersja elektroniczna
Dostępność:
licencja 1-2 dni
realizacja w dni robocze
Czas subskrypcji:
Cena:
660,26 zł z VAT
536,80 zł netto
Koszt przesyłki od: - zł

Przedłużenie subskrypcji SketchUp Pro o 1, 2 lub 3 lata. Subskrypcja zawiera natychmiastowy i bezpłatny dostęp do aktualnych wersji programu SketchUp Pro oraz mailowe wsparcie techniczne przy instalacji programu i autoryzacji licencji (w języku angielskim).

SketchUp Pro 2017

SketchUp jest programem do modelowania 3D zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów, w tym architektów oraz projektantów gier, który nie stawia właściwie żadnych ograniczeń swoim użytkownikom. Pozwala on łączyć elementy 3D z elementami 2D, takimi jak zdjęcia, tekst, szablony blokowe, a nawet tekst pisany ręcznie. Umożliwia nie tylko projektowanie wnętrz, wybieranie tekstur i dodawanie gotowych komponentów takich jak samochody, drzewa, wyposażenie domowe, ale i tworzenie zupełnie nowych elementów.

Zakup licencji obejmuje subskrypcję programu Trimble SketchUp Pro.

Subskrypcja Trimble zawiera:
Natychmiastowy i bezpłatny dostęp do aktualnych wersji programu SketchUp Pro oraz mailowe wsparcie techniczne przy instalacji programu i autoryzacji licencji (w języku angielskim)

Co nowego w SketchUp Pro 2017

Graphics Pipeline 2.0

W tej edycji zostały wprowadzone ulepszenia we wszystkich aplikacjach, dzięki którym dostrzeżesz poprawę wydajności wszędzie tam, gdzie masz do czynienia z plikami SKP. Teraz, nowy SketchUp, 3D Warehouse, LayOut, my.SketchUp i Trimble Connect pracują nad modelami przy użyciu tych samych, ulepszonych algorytmów.

Widzisz to (wyraźnie)?

Ulepszona została przeźroczystość, co powinno zaowocować nie tylko szybszym przetwarzaniem, ale i wysoką jakością. Ponadto teraz SketchUp znacznie lepiej poradzi sobie z wyświetlaniem różnorodnych przeźroczystych powierzchni, zapewniając uczucie realistycznej głębi, nawet podczas pracy przy kilku transparentnych płaszczyznach jednocześnie.

Modelowanie w wysokiej rozdzielczości

Unowocześniliśmy m.in. funkcje przyciągania i łączenia punktów dla monitorów o wysokiej rozdzielczości (np. Retina Display od Apple). Grubość krawędzi również została inteligentnie przeskalowana. Będziesz teraz mógł osunąć się od monitora…


Inteligentne odsunięcie

Ulepszone narzędzie Odsunięcie unika nakładania się i samo-przecinania się geometrii. Wszystko zadziała sprawnie, za każdym razem kiedy naciśniesz „F” (także w LayOut!).

Prostopadłe łączenie płaszczyzn

Opanowałeś do perfekcji łączenia równoległych płaszczyzn? Dodaliśmy funkcję łączenia prostopadle do płaszczyzny. SketchUp ustawi Twoje płaszczyzny w pionie.

Wygodne prostokąty

Nasze narzędzia do tworzenia prostokątów korzystają teraz z blokowania osi za pomocą klawiszy strzałek (tak jak w przypadku narzędzi Okrąg i Wielokąt).


Przedstawiamy... Tabele

Duże dokumenty często zawierają ważne informacje, dlatego skonstruowaliśmy Tabele. To przydatna funkcja w zarządzaniu arkuszami w LayOut. Stwórz tabelę od samego początku lub zaimportuj plik Excel albo CSV. Tabele zachowują się jak pozostałe arkusze: możesz edytować tekst, modelować komórki, modyfikować kolumny i wiersze.

Jeden DWG

Wcześniej, dziesięcio-stronnicowy plik LayOut był eksportowany jako oddzielne pliki DWG. Teraz będzie to już tylko jeden plik DWG, z dziesięcioma osobnymi zakładkami dla każdej strony.

Natywne elementy

Za dawnych czasów, elementy LayOut, jak np. wymiary czy etykiety, zamieniały się podczas eksportu w surową geometrię. Teraz, inteligentnie zaimportują się do AutoCAD’a i będą się zachowywać jak należy.


Inteligentne skalowanie

Eksportowanie z LayOut jest teraz wystarczająco inteligentne, żeby dokonać auto-skalowania do rozmiaru papieru lub przestrzeni modelu. Narysowane etykiety czy wielokąty wyskalują się do rozmiaru papieru. Modele dopasują się do obszaru. I gotowe!

Kolorowanie wg. warstwy

Dodaliśmy opcję eksporterów CAD, która umożliwi eksport całej zawartości danej warstwy jako jednego koloru. Domyślnie, czarne liniowania eksportowane są tak aby wyglądały jak czarne na białym tle i białe na czarnym tle.

Menedżer rozszerzeń

To nowa użyteczna funkcja, dzięki której w mgnieniu oka otrzymasz wgląd do swoich rozszerzeń SketchUp. Z tego miejsca będziesz mógł łatwo włączać i wyłączać niestandardowe narzędzia (lub całkowicie je odinstalować). Menedżer rozszerzeń prezentuje również cyfrowy podpis rozszerzenia, tym samym spełniając nasze standardy jakości i bezpieczeństwa.

Najważniejsze cechy produktu

Kto korzysta z programu SketchUp Pro? Każdy!

Setki tysięcy specjalistów z zakresu architektury, budownictwa, inżynierii, architektury wnętrz i krajobrazu, lekkich konstrukcji, urbanistyki, designu kuchni i łazienek, projektowania gier i filmów, obróbki drewna oraz wielu innych dziedzin wykorzystuje SketchUp Pro przez cały czas, każdego dnia. Program jest uniwersalnym substytutem dla drogiego i skomplikowanego oprogramowania CAD.

Inteligentne podejście do modelowania 3D

Rozpocznij od rysowania linii. Następnie wpychaj i wyciągaj powierzchnie, aby zamienić je w obiekty 3D. Rozciągaj, kopiuj, obracaj, maluj, aby utworzyć wszystko, co tylko zechcesz. Potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji? Zacznij od modelowania z CAD, danych terenu, fotografii czy nawet ręcznych szkiców. Buduj modele w oparciu o niestandardowe ustawienia. SketchUp Pro jest jednocześnie prostym i wiele potrafiącym narzędziem, dlatego bez wątpienia spełni on Twoje największe oczekiwania.


Zmień swoje modele w rysunki z LayOut

W każdym projekcie nadchodzi moment, kiedy konieczne jest stworzenie zastawu rysunków, które pokazują Twój model: plany, przekroje, elewacje, perspektywy. LayOut w SketchUp Pro pozwala na dodawanie widoków modelu, wybieranie skali rysunków, dostosowanie grubości linii, a także dodawanie wymiarów, objaśnień i grafiki. Zmiany w Twoim modelu są automatycznie dokonywane w LayOut. Kiedy nadejdzie odpowiedni moment, eksportuj pliki PDF, obraz oraz pliki CAD.

Dobry i szybki

Istnieje powód, dla którego SketchUp jest synonimem „przyjaznego i intuicyjnego” oprogramowania do modelowania: nie poświęcamy użyteczności na rzecz funkcjonalności. Dzięki poręcznym i kontekstowym wskazówkom, panelu instruktora dedykowanemu poczytującym użytkownikom oaz znaczną ilością zasobów internetowych, skorzystanie z pomocy jest zawsze niezmiernie proste. Ponadto, w razie potrzeby, licencja obejmuje rok darmowego wsparcia technicznego.


Export i import

SketchUp został stworzony, aby mógł od razu działać z istniejącym przepływem pracy. Dzięki importerom do DXF, DWG, 3DS, DAE, KMZ, TIF, JPG, PNG i kilku innym, możesz wnieść dowolne elementy do swoich rysunków, modeli czy obrazów. SketchUp Pro eksportuje ponadto wszystkie wymienione wcześniej formaty plus: PDF, OBJ, FBX, XSI, VRML, MP4, WEBM i AVI.

Slajdy są nudne, prezentuj ze SketchUp Pro

Sceny pozwalają na zapisywanie widoków modelu, z których można skorzystać w każdej chwili. Style zapewniają z kolei nieograniczone efekty wizualne, aby Twoja praca wyglądała na dokładną, pobieżną lub jak coś pomiędzy. Płaszczyzny Przekroju przecinają modele, tworząc w ten sposób widoki przekroju. Przejdź do pełnego ekranu, poruszaj się po nim, dodawaj etykiety i eksportuj animacje przelotu. Prezentuj ze SketchUp Pro i porozumiewaj się dzięki niemu!


Pod dostatkiem wtyczek i modeli

Potrzebujesz konkretnego krzesła do pokoju, który projektujesz, lampę do szopy, nosorożca do zoo? Znajdziesz niemal wszystko w Galerii 3D programu SketchUp, największej na świecie przechowalni darmowych modeli 3D. Odnośnie wtyczek, zapewniających dodatkowe funkcję i narzędzia, nowa funkcja Magazynu Wtyczek całkowicie Cię zadowoli.

Projektuj i analizuj

SketchUp Pro może precyzyjnie przewidzieć miejsca padania cieni, podając godzinę, datę i miejsce na ziemi. Program pokazuje dokładnie to, co można zobaczyć z jakiegokolwiek miejsca w modelu. Ponadto przelicza dowolne pole powierzchni lub materiału, a także objętość załączonego kształtu 3D. SketchUp pozwala także na dodawanie atrybutów do obiektów oraz generowanie przydatnych list i raportów.


Świat kontekstu – dosłownie

W około dwie minuty można wybrać fragment świata i wprowadzić go do modelu SketchUp Pro – aż do 1km2 na raz. Za darmo otrzymasz zdjęcia lotnicze, model terenu 3D oraz dane dotyczące długości i szerokości geograficznej w celu dokładnej analizy cienia. Można ponadto importować stąd wcześniej modelowane budynki do kontekstu strony i wykorzystać obrazy Widoku Ulicy Google Maps do modelowania wszystkiego, czego potrzebujesz.

Miejsce na wszystko i wszystko na swoim miejscu

Kluczem do sukcesu do modelowania 3D jest porządek i dobra organizacja. Spraw, by Twoje modele były łatwe do pracy i prezentacji. Wykorzystaj grupy i komponenty do dzielenia geometrii w części logiczne. Warstwy są przydatne do oddzielania dużych części Twojego modelu, a Outliner daje możliwość zobaczenia wszystkiego na raz.


Przegląd nowości SketchUp 2017

Galeria
Produkty z tej samej kategorii
Trimble SketchUp Pro 2017 ENG Win/Mac BOX + subskrypcja
3 901,39 zł z VAT
3 171,86 zł netto
Komputer Performa BOX GTX SketchUp Edition 2017
11 420,55 zł z VAT
9 285,00 zł netto
Trimble SketchUp Pro 2017 ENG Win/Mac + subskrypcja
3 609,26 zł z VAT
2 934,36 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store