801 501 301; (58) 714 15 96Rozwiń

 • Godziny pracy sklepu:
 • Pon.- Czw.. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00
 • Sobota, niedziela: nieczynne

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Przypomnij hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Adobe Substance 3D Collection

Od 2D do 3D — dzięki inteligentnym programom kreatywnym i wysokiej jakości zawartości kolekcji Adobe Substance 3D masz doskonałe uzupełnienie Adobe Creative Cloud i przenosisz je w 3D na zupełnie nowy poziom!

Kolekcja Adobe Substance 3D obejmuje Substance Stager, Painter, Sampler i Designer , a także zasoby , takie jak materiały, modele i światła (100 zasobów miesięcznie na użytkownika).

Substance 3D Stager

Montuje sceny 3D. Definiuje elementy, materiały, światła i aparaty do wirtualnych zdjęć. Eksportuje i udostępnia multimedia jako obrazy, treści internetowe i doświadczenie AR.

Substance 3D Stager 

Substance 3D Sampler

Digitalizuje elementy i przygotowuje je do 3D. Przekształca zdjęcia i obrazy w realistyczne powierzchnie lub środowiska HDR. Lub połącz wiele materiałów i filtrów parametrycznych, aby uzyskać bardziej złożone powierzchnie.

Substance 3D Sampler 

Substance 3D Painter

Teksturuje elementy 3D i wykorzystuje zaawansowane pędzle oraz inteligentne materiały na dowolnym typie obiektu, aby symulować realistyczne szczegóły powierzchni, takie jak zużycie lub rozdarcie. Współpracuje z wydajnymi, dynamicznymi narzędziami malarskimi.

Substance 3D Painter 

Substance 3D Designer

Potęga projektowania proceduralnego. Tworzy materiały, modele i światła z pełną kontrolą nad procesem tworzenia opartym na węzłach.

Substance 3D Designer 

Zasoby Substance i biblioteka

Wybieraj spośród tysięcy dostosowywanych modeli, świateł i materiałów - od projektowania mody i produktów po projektowanie wnętrz, fasady, materiały budowlane... Modyfikowalne parametry pozwalają na nieskończoną liczbę wariacji.

Kolekcja zasobów Substance


Przepływ pracy z Substance 3D jest znacznie uproszczony. Importuj elementy z Modeler, Painter, Designer i Sampler. Edytuj obrazy w programie Adobe Illustrator lub Photoshop. Żaden problem, zmiany dotyczą m.in. wyświetlane bezpośrednio w Stagerze!

Materiały Substance 3D można również łatwo wyeksportować do wszystkich popularnych programów 3D i rozwiązań renderujących, m.in. Cinema 4D, Rhino 7, Maya, Modo, 3ds Max, Catia, Unreal, V-Ray, Vue, Redshift i wiele innych:

https://substance3d.adobe.com/plugins/


Kolekcja Adobe Substance 3D dla zespołów jest dostępna jako dostępna subskrypcja, którą można łatwo zarezerwować lub przedłużyć w dowolnym momencie za naszym pośrednictwem — indywidualnie lub razem z usługą Creative Cloud lub pojedynczymi aplikacjami.

Opublikowano dnia: 06-09-2022

Pozostałe wpisy

 • 30-09-2022

  Promocja Powerbank!

  Promocja Powerbank!

  Więcej mocy dla Twoich projektów dzięki Calibrite i Elinchrom

  czytaj dalej

 • 29-09-2022

  Wacom Cintiq Pro

  Wacom Cintiq Pro

  Najnowszy ekran piórkowy firmy Wacom, zaprojektowany z myślą o indywidualnych i wyjątkowych potrzebach dzisiejszych i przyszłych zawodowych twórców.

  czytaj dalej

 • 26-09-2022

  Licencje na pakiet CorelDRAW® Graphics Suite

  Licencje na pakiet CorelDRAW® Graphics Suite

  Licencja w formie subskrypcji pakietu CorelDRAW Graphics Suite to elastyczny, coroczny program płatności, który zapewnia najniższy koszt na użytkownika.

  czytaj dalej

 • 25-08-2022

  Adobe Education Exchange

  Adobe Education Exchange

  Uwolnij kreatywność i umiejętność korzystania z technologii cyfrowych na dowolnych zajęciach lub kursach

  czytaj dalej


Sprzęt komputerowy dla grafika

Akcesoria oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory

  Eizo ColorEdge

  Placeholder
 • Komputery stacjonarne

  Do pracy z fotografią, grafiką 2D oraz obróbką wideo/3D

  Placeholder

Super oferta

EIZO FlexScan EV2485-WT (biały)

EIZO FlexScan EV2485-WT (biały)

2 099,00 zł 2 597,99 zł 1 706,50 zł netto

Zamknij wyszukiwarkę