801 501 301Rozwiń

 • Godziny pracy biura:
 • Pon.- Czw. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Odzyskaj hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

Tablety piórkowe Xencelabs

xencelabs

XENCELABS - zmienia świat projektowania cyfrowego

Xencelabs to globalna organizacja dostarczającą najlepsze w swojej klasie rozwiązania do rysowania cyfrowego, które umożliwiają profesjonalistom poszerzenie kreatywności i zwiększenie produktywności. Marka została założona w 2019 roku przez profesjonalistów z doświadczeniem obejmującym różne dziedziny projektowania przemysłowego, animacji, VFX, ilustracji, inżynierii oprogramowania, IT, sprzedaży, marketingu, administracji oraz edukacji.

XENCELABS - projektuje dla profesjonalistów i pasjonatów

Xencelabs zajmuje się projektowaniem narzędzi do rysowania cyfrowego, które ułatwiają ekspresję artystyczną. Celem marki jest tworzenie sprzętu, który jest intuicyjny i stanowi naturalne uzupełnienie procesu twórczego. Kompletny asortyment zawiera tablety, zestawy i akcesoria, które sprawiają, że projektowanie cyfrowe wznosi się na zupełnie nowy poziom.

Wielogodzinna praca z artystami i nauczycielami przedmiotów artystycznych, testowanie i zbieranie cennych opinii, pozwoliło zaprojektować bardziej zaawansowany tablet w porównaniu z wiodącymi konkurentami. Po raz pierwszy twórcy mają do dyspozycji prawdziwą, profesjonalną alternatywę dla tabletu piórkowego.

 

xencelabs


Tablet graficzny Xencelabs M Bundle Special Edition:

Specjalna edycja zestawu z tabletem graficznym w rozmiarze M od Xencelabs wyróżnia się białym kolorem. Daje to możliwość twórcom dopasować narzędzia pracy do swojego unikalnego stylu. Minimalistyczny design narzędzi nie będzie rozpraszał Cię w trakcie pracy, a intuicyjna obsługa przyspieszy cały proces tworzenia.

Jakość rysunku w dużej mierze zależy od jakości tabletu graficznego, na którym został stworzony. Wszystko zaczyna się w momencie zetknięcia się pióra z powierzchnią tabletu.

Xencelabs położyło nacisk na większą czułość narzędzi, co pozwoli Ci zachować kontrolę nad najlżejszymi pociągnięciami. Za pomocą jednego przycisku możesz sterować krzywą nacisku pióra. Nawet, jeśli Twoja dłoń jest ciężka, bez problemu dostosujesz czułość akcesorium do siebie.

Warto zaznaczyć, że proporcje powierzchni aktywnego obszaru roboczego to 16:9, dzięki czemu doskonale odwzorowują powierzchnię na większości monitorów branżowych. Tak więc narysowanie perfekcyjnego okręgu na tablecie będzie skutkowało pojawieniem się perfekcyjnego okręgu na ekranie – dokładnie takiego, jak chcesz.

Tablet w zestawie M Bundle SE charakteryzuje wbudowana bateria o pojemności 3000 mAh oraz dołączony bezprzewodowy odbiornik. Przy pełnym naładowaniu tablet może działać aż do 16 godzin bezprzewodowo.

xencelabs-tablet-M-bundle-white-SE

xencelabs-tablet-M-bundle

Przedstawiamy Tablet piórkowy Xencelabs M Bundle:

Jakość rysunku w dużej mierze zależy od jakości tabletu graficznego, na którym został stworzony. Wszystko zaczyna się w momencie zetknięcia się pióra z powierzchnią tabletu. Xencelabs położyło nacisk na większą czułość narzędzi, co pozwoli Ci zachować kontrolę nad najlżejszymi pociągnięciami. Za pomocą jednego przycisku możesz sterować krzywą nacisku pióra. Nawet, jeśli Twoja dłoń jest ciężka, bez problemu dostosujesz czułość akcesorium do siebie.

Tablet graficzny Xencelabs M posiada delikatnie zakrzywioną podpórkę pod nadgarstki, która poprawia komfort podczas pracy z tabletem. Regulowane diody LED pomagają określić aktywny obszar roboczy, którego proporcje powierzchni to 16:9, dzięki czemu doskonale odwzorowują powierzchnię na większości monitorów branżowych.

Tablet graficzny M Bundle Xencelabs otrzymasz w zestawie z ochronnym futerałem oraz wszelkimi przydatnymi akcesoriami, takimi jak: pilot skrótów Quick Keys, etui na pióra, w którym znajdziesz bezpiecznie zapakowane obydwa cyfrowe pióra, adapter USBC/USB-2, odbiornik, 10 końcówek do piór w 2 rodzajach, narzędzie do wyjmowania rysików z piór.


Tablet piórkowy Xencelabs M:

Tablet graficzny M Xencelabs otrzymasz razem z ochronnym futerałem oraz przydatnymi akcesoriami, takimi jak:

 • etui na pióra, w którym znajdziesz bezpiecznie zapakowane obydwa cyfrowe pióra,
 • adapter USBC/USB-2,
 • odbiornik BT,
 • rękawiczka
 • 10 końcówek do piór w 2 rodzajach,
 • narzędzie do wyjmowania rysików z piór.

Dwa cyfrowe pióra w zestawie mają różne rozmiary:

1. Pióro z trzema przyciskami ma szerszy korpus, 3 programowalne przyciski oraz gumkę, dzięki czemu łatwo dostosujesz je do swoich aktualnych potrzeb;
2. Cienkie pióro natomiast ma mniejszy obwód i w użytkowaniu przypomina cienkopis lub ołówek. Charakteryzuje się dwoma programowalnymi przyciskami oraz gumką, co również daje dużą możliwość swobody podczas tworzenia.

calibrite

xencelabs-tablet-S

Kompaktowy Tablet graficzny Xencelabs S:

Kompaktowy i przenośny tablet piórkowy w rozmiarze S firmy Xencelabs idealnie sprawdzi się w podróży lub jeśli masz ograniczoną powierzchnię na biurku.

Xencelabs Tablet graficzny S - właściwości:
 • możliwość dostosowania czułości do swoich preferencji,
 • dwa pióra z programowalnymi przyciskami w zestawie,
 • regulowane diody LED określają aktywny obszar rysowania,
 • proporcje powierzchni rysunku 16:9 idealnie odwzorowują powierzchnię większości monitorów branżowych,
 • w zestawie z tabletem znajdziesz etui ochronne oraz przydatne akcesoria.

Praktyczny Pilot Xencelabs Quick Keys:

Pilot Quick Keys Xencelabs umożliwia użytkownikom tabletów graficznych Xencelabs przypisanie określonych funkcji klawiszy, które pomagają usprawnić codzienną pracę.  Wygodny zarówno dla osób praworcznych i leworęcznych. Dodatkowo zapewnia swobodę użytkowania dzięki bezprzewodowej łączności z tabletami graficznymi.

Wyświetlacz OLED oraz pokrętło umożliwiają stworzenie do 40 skrótów dla jednej aplikacji oraz grupowanie zestawów powiązanych ze sobą funkcji, np. szkicowania, kolorowania i edycji.

To akcesorium potrafi w dużym stopniu wpłynąć na wydajność twórcy, ponieważ wszystkie przydatne rozwiązania są pod ręką.

xencelabs-pilot
calibritepromocja
Powrót do: Aktualności
Opublikowano dnia: 20-02-2023

Pozostałe wpisy


Sprzęt komputerowy dla grafika

Akcesoria oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory

  Eizo ColorEdge

  Placeholder
 • Komputery stacjonarne

  Do pracy z fotografią, grafiką 2D oraz obróbką wideo/3D

  Placeholder

Super oferta

Adobe Creative Cloud All Apps MULTI Win/Mac – licencja na subskrypcję (1 rok) – 1 użytkownik ESD

Do końca promocji zostało

dni

godzin

minut

sek.

Adobe Creative Cloud All Apps MULTI Win/Mac – licencja na subskrypcję (1 rok) – 1 użytkownik ESD

3 299,99 zł 3 480,90 zł 2 682,92 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 333,00 zł

Zamknij wyszukiwarkę