Producent

regulamin sklepu internetowego
Blog Graficzne Testy
Sprawdzamy jak działają tablety XP-PEN

Sprawdzamy jak działają tablety XP-PEN

Od jakiegoś czasu na rynku pojawia się coraz więcej tabletów graficznych dedykowanych najróżniejszym zastosowaniom. Zarówno graficy, jak i pracownicy biurowi, studenci i uczniowie znajdą w tej ofercie idealne urządzenie dla siebie. Absolutnym liderem w branży tabletów graficznych przez lata była firma Wacom, sytuacja zaczęła się jednak zmieniać wraz z pojawieniem się na rynku innych producentów – m.in. coraz szerzej znanej, chińskiej marki Huion oraz japońskiej - XP-PEN.

26-02-2021
Kalibrator Datacolor SpyderX. Co nowego?

Kalibrator Datacolor SpyderX. Co nowego?

Tym razem producent wprowadził na rynek tylko dwie wersje kalibratora: PRO i ELITE, rezygnując z wersji Express, która obecna była w poprzedniej odsłonie sprzętu. Nowe kalibratory różnią się funkcjonalnością  oprogramowania - w wersji PRO mamy mniej możliwości ustawień parametrów kalibracji i testów jakości wyświetlacza.

28-01-2021
O kolorach i ColorReader od Datacolor

O kolorach i ColorReader od Datacolor

Powiedzmy to szczerze: dla wielu ludzi kolor czerwony jest po prostu czerwonym. Dla innych czerwony to 3028, dla innych - 3020, a jeszcze innych - 3001. Choć oko pozwala przeciętnemu Kowalskiemu rozróżnić około miliona kolorów i ich odcieni, wielu ludzi ma z tym problem różniąc się w postrzeganiu danych barw i precyzowaniu ich nazw.

28-01-2021