Producent

regulamin sklepu internetowego
Blog Graficzne Aktualności
Nowości w Parallels 17

Nowości w Parallels 17

Parallels Desktop for Mac został przebudowany i zoptymalizowany do natywnej pracy na urządzeniach Mac z procesorami Apple M1 i Intel, poprawiając szybkość i wydajność.

07-09-2021
Wacom One

Wacom One

Teraz dostępny razem z oprogramowaniem do wypróbowania: Clip Studio Paint Pro, Adobe Fresco, Adobe Premiere Rush lub Photo Plan, Kami, Explain Everything, Pear Deck, Collaboard, Limnu

17-06-2021
Adobe Pro Edition

Adobe Pro Edition

wszystkie aplikacje Adobe Creative Cloud + Adobe Stock: 12-miesięczna subskrypcja.

12-05-2021
W czasie przymusowej kwarantanny...

W czasie przymusowej kwarantanny...

Pewni jesteśmy, że nikt nie przewidział wystąpienia pandemii, z jaką obecnie się mierzymy. Wiele osób straciło już zatrudnienie, a ci, których pracodawcy oddelegowali do zdalnego świadczenia pracy, nierzadko nie mogą odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Sytuacja dość trudna, jasne, ale – czy nie możemy jakoś uprościć sobie rzeczywistości, skoro już musimy być uwięzieni we własnych domach? Mamy nadzieję, że w niniejszym artykule odpowiemy na to pytanie.

26-02-2021
Tablety Huion. Jest w czym wybierać

Tablety Huion. Jest w czym wybierać

Jeszcze do niedawna niekwestionowanym liderem na rynku tabletów był japoński Wacom. Mówi się, że sukces tego producenta leży w braku godnego konkurenta, co przełożyć mogło by się na konkurencyjne technologicznie i cenowo urządzenia.

28-01-2021
Datacolor: premiera SpyderX PRO i Elite

Datacolor: premiera SpyderX PRO i Elite

Pojawił się właśnie w naszej ofercie SpyderX - profesjonalny kalibrator monitorów, następca popularnego Spyder5. Podobnie jak we wcześniejszej odsłonie - i tym razem firma Datacolor przedstawiła dwie wersje Spyder'a - PRO i Elite - różniące się zestawem dostępnych funkcji. Nowa odsłona kalibratora imponuje bardzo czułą, precyzyjną soczewką.

28-01-2021
EIZO ColorEdge CG319X: nowy monitor DCI-4K

EIZO ColorEdge CG319X: nowy monitor DCI-4K

Firma EIZO wprowadza na rynek nowy monitor z serii ColorEdge, będący następcą modelu CG318-4K z udoskonalonymi funkcjami. CG319X obsługuje standard HDR Gamma, wyświetlając obrazy w rozdzielczości DCI-4K (4096 x 2160) na ekranie o przekątnej 31,1”.

27-01-2021