801 501 301; (58) 714 15 96Rozwiń

 • Godziny pracy sklepu:
 • Pon.- Czw.. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00
 • Sobota, niedziela: nieczynne

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Przypomnij hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

Program Licencyjny Adobe (LWS)

Program Licencjonowania Adobe (LWS) to nowoczesna forma dostawy i zarzadzania oprogramowaniem.

Użytkownik w łatwy i prosty sposób na dostęp do numerów seryjnych, oprogramowania do pobrania, historii zakupów, uprawnienia uaktualnienia oraz informacji kontaktowych klienta. (zobacz film)

Dostawa oprogramowania w formie elektronicznej

(Electronic Software Delivery — ESD)

W ramach programu licencyjnego firma Adobe oferuje możliwość pobrania wybranych produktów w formie elektronicznej (Electronic Software Delivery — ESD) z witryny wydawania licencji: https://licensing.adobe.com

Firma Adobe udostępnia bezpieczny serwer ESD głównej osobie kontaktowej wymienionej we wniosku o przystąpienie do programu licencyjnego, a także wszystkich osobom kontaktowym odpowiedzialnym za odbiór przesyłek wymienionym na zamówieniu. 

W razie problemów z pobieraniem należy skontaktować się z Centrum obsługi klienta firmy Adobe.

Numery seryjne

Uczestnicy programu licencyjnego otrzymują numer seryjny każdego produktu, wersji oraz platformy, z wyjątkiem produktów oferowanych zarówno w wersji dla systemu Macintosh®, jak i Windows®. W przypadku tych produtków Uczestnicy otrzymują numery seryjne dla obu platform, nawet jeśli licencja obowiązuje tylko na jedną z nich. Uczestnicy używają odpowiednich numerów seryjnych do wszystkich instalacji danego produktu. Uczestnicy mogą odzyskać numery seryjne, logując się w witrynie LWS i postępując zgodnie z zawartymi tam instrukcjami.

Licencje dla wielu platform

Uczestnicy programu licencyjnego otrzymują numery seryjne swoich produktów i multimedia zarówno dla systemu Winows, jak i Mac, jeśli produkty są dostępne na obie te platformy w tej samej wersji. Uczestnicy mogą używać dowolnej platformy, pod warunkiem, że łączna liczba używanych licencji nie przekracza liczby wykupionych licencji.

Dokumentacja

Dla większości produktów komputerowych firmy Adobe (w tym pudełkowe) dokumentacja jest dostępna w trybie online.

Licencje dla wielu języków

Licencje dla określonych języków ograniczają możliwości korzystania z produktu tylko do danego języka. Uczestnicy nie mogą wdrażać produktu w języku innym niż określono w licencji. Licencje dla wszystkich języków pozwalają wdrażać produkty w dowolnym języku.

Umowa licencyjna (EULA)

Wszystke produkty podlegają Umowie licencyjnej (EULA) dla danego produktu, którą zazwyczaj należy zaakceptować kliknięciem w wersji elektronicznej. Umowy licencyjne są dostępne pod adresem: http://store1.adobe.com/products/eulas/.

Ważne pkt. Umowy Licencyjnej

2.1.3 (..) ("Główny Użytkownik") może zainstalować dodatkowy egzemplarz Oprogramowania do swojego wyłącznego użytku na Komputerze przenośnym lub na Komputerze w swoim domu, pod warunkiem że Oprogramowanie zainstalowane na Komputerze przenośnym lub domowym nie będzie wykorzystywane w tym samym czasie co Oprogramowanie zainstalowane na Komputerze głównym. (..)

2.1.5 (..) Jeśli Klient zamierza zainstalować Oprogramowanie zarówno w systemie operacyjnym Mac, jak i Windows, na urządzeniu, na którym można uruchamiać oba te systemy (tj. platformie z możliwością wyboru systemu operacyjnego przy uruchamianiu), powinien nabyć dwie odrębne licencje na Oprogramowanie. Ta zasada obowiązuje nawet wtedy, gdy Klient otrzymał na jednym nośniku dwie wersje Oprogramowania, przeznaczone dla różnych systemów operacyjnych. (..)

Przeniesienie licencji

Umowy licencyjne produktów firmy Adobe mogą zezwalać na przeniesienie licencji na inną osobę lub podmiot prawny. Uczestnicy programu mogą przenosić licencje w niektórych okolicznościach, np. fuzje, przejęcia, połączenia lub rozdzielenia.

Klient musi poinformować drogą mailową o chęci dokonania transferu licencji. Do wykonania transferu licencji potrzebne są:

Opisane wyżej wniosek i dokumenty należy wysłać drogą elektroniczną na adres pomoc@adobe.pl.


Sprzęt komputerowy dla grafika

Akcesoria oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory

  Eizo ColorEdge

  Placeholder
 • Komputery stacjonarne

  Do pracy z fotografią, grafiką 2D oraz obróbką wideo/3D

  Placeholder

Super oferta

Adobe Creative Cloud All Apps for Teams (2022) MULTI Win/Mac.

Do końca promocji zostało

Dni

Godz.

Min.

Sek.

Adobe Creative Cloud All Apps for Teams (2022) MULTI Win/Mac.

4 788,24 zł 4 862,36 zł 3 892,88 zł netto

Zamknij wyszukiwarkę