Polecane produkty
218,99 zł z VAT
178,04 zł netto
Producent
Social
Manipulator SpaceMouse Enterprise
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
3DConnexion
Kod producenta: 3DX-700056
Gwarancja: 36 miesięcy
Dedykowane akcesoria
95,79 zł z VAT
Dostępność:
1-3 dni
realizacja w dni robocze
Cena:
2 016,84 zł z VAT
1 639,71 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł

SpaceMouse Enterprise

Stworzony z myślą o najwyższej wydajności specjalistów cad

Najlepsi nie mogą pozwolić sobie na kompromisy. Czołowe światowe firmy wymagają najwyższej wydajności od swoich zespołów projektowych. Nie mogą one pozwolić sobie na niewykorzystane szanse lub zmniejszoną wydajność. Liczą się tylko osiągane wyniki. Poznaj mysz 3D firmy 3Dconnexion SpaceMouse Enterprise. Prezentujemy nowe standardy wydajności pracy inżynierów.

Szybkie projektowanie,
lepsze zrozumienie modelu 3D

SpaceMouse Enterprise czerpie swój styl i możliwości z naszych wielokrotnie nagradzanych myszy 3D: SpaceMouse Pro i SpacePilot Pro. Jak w przypadku każdego wyjątkowego projektu, czerpaliśmy z doświadczeń zdobytych w przeszłości, aby zmienić przyszłość.

Zastosowana w modelu SpaceMouse Enterprise technologia czujnika 6 stopni swobody ruchu (6DoF) oraz stały dostęp do przycisków QuickViews, standardowych (Standard Views), jak i własnych (Custom Views), sprawiają, że praca z modelami 3D jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.

Ruchy drążka myszy 3D przekładają się na łatwą i intuicyjną nawigację 3D, a klawisze QuickView zapewniają szybki dostęp do standardowych rzutów modelu. Trzy dodatkowe definiowalne przyciski Custom Views — dostępne jedynie w modelu SpaceMouse Enterprise — pozwalają zapisać widok modelu w dowolnym położeniu, co sprawia, że praca z modelami 3D nie będzie miała sobie równych.


Szybkie i wydajne modelowanie w 3D

Błyskawiczny dostęp do minimum 12 ulubionych funkcji aplikacji jest znaczącym ułatwieniem w pracy. Inteligentne przyciski funkcyjne myszy 3D SpaceMouse Enterprise automatycznie aktualizują się wraz ze zmianą aplikacji oraz środowiska, w którym pracujesz.

Nowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości pokazuje rzeczywiste ikony danej aplikacji1, co jeszcze bardziej ułatwia orientację, umożliwiając korzystanie z dobrze znanego użytkownikom paska narzędzi. Zastosowanie prostego, ale skutecznego interfejsu użytkownika w sterowniku 3DxWare 10 sprawia, że personalizacja urządzenia jest prosta i intuicyjna, jak nigdy wcześniej.


Ergonomia. W nowym znaczeniu.

Twoje ręce to Twoje narzędzia pracy. SpaceMouse Enterprise został zaprojektowany tak, aby chronić je przed bólami i kontuzjami, które są coraz częstsze wśród ciężko pracujących profesjonalistów CAD. To najbardziej ergonomiczny produkt, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.

To niezwykle skuteczne, ale proste w obsłudze narzędzie ma wiele funkcji, których domagali się użytkownicy, takich jak dostęp do klawiszy specjalnych klawiatury bez odrywania ręki od myszy. Pozwala to użytkownikom programów CAD na jeszcze wydajniejszą pracę obiema rękami.


Fundament pracy z produktami 3Dconnexion

Sterownik 3DxWare 10 umożliwia użytkownikowi optymalizację pracy z modelem SpaceMouse Enterprise i dostosowanie go do własnych preferencji w celu osiągnięcia jeszcze lepszej wydajności. Teraz możesz w prosty sposób przypisywać do przycisków polecenia poszczególnych aplikacji i środowisk (takich jak tryb rysowania, tryb części i tryb złożeń) oraz dostosować pozostałe ustawienia do swoich potrzeb.


Zawartość opakowania

  • SpaceMouse Enterprise

Obsługiwane systemy operacyjne

  • Microsoft Windows Vista, 7, 8, 10, OS X.

Certyfikaty i rejestracja

CE, FCC, KC, RCM, BSMI, Dyrektywa RoHS Unii Europejskiej, chińskie przepisy RoHS, WEEE, BellAndVision, japońskie przepisy dotyczące recyclingu

Galeria
Produkty z tej samej kategorii
Manipulator 3DConnexion SpaceMouse Wireless
686,48 zł z VAT
558,11 zł
540,80 zł netto
Manipulator 3Dconnexion SpaceNavigator
580,04 zł z VAT
471,58 zł netto
Manipulator 3DConnexion SpaceMouse Pro Wireless
1 628,37 zł z VAT
1 323,88 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store