Polecane produkty
39,05 zł z VAT
36,59 zł netto
31,75 zł netto
Producent
Social
MODO 11
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
The Foundry
Kod producenta: pTFM11cowms
Nośnik: Produkt z licencją bezterminową (wieczystą) – wersja elektroniczna
Dostępność:
1-3 dni
realizacja w dni robocze
Cena:
7 806,38 zł z VAT
6 346,65 zł netto
Koszt przesyłki od: - zł

MODO 11

Typ licencji: Komercyjna
System operacyjny: Windows 7 (64bit) lub nowszy / MacOS 10.9 (64bit) lub nowszy
Wersja językowa: Angielska
Liczba użytkowników: 1
Liczba stanowisk: 1
Kompatybilny z: HDR Light Studio, Substance Bitmap2Material, Substance Collections, Substance Designer, XfrogPlants

MODO to kompleksowe rozwiązanie służące do projektowania, tworzenia gier, animacji postaci i produkcji wysokiej jakości materiałów reklamowych. To oprogramowanie, które ułatwia proces artystycznej kreacji i sprawia, że opracowywanie cyfrowych treści i projektów z powrotem staje się przede wszystkim zabawą. Oferuje możliwość eksperymentowania z projektem i skupienia się na kreatywnej części zadania, co sprawia, że do osiągnięcia doskonałej jakości potrzebne jest mniej czasu.

Kreatywne eksperymentowanie – szybkie i intuicyjne modelowanie przy użyciu wielokątów i szerokiej gamy narzędzi rzeźbiących to więcej czasu na poszukiwanie nowych rozwiązań i ich wizualizację.

Gwarantowana spójność pomiędzy poszczególnymi wersjami programu – dzięki filozofii ponownego wykorzystywania znanych użytkownikowi narzędzi, prostych do opanowania ciągów czynności i w pełni konfigurowalnego interfejsu.

Niestandardowe możliwości – w MODO poszczególne funkcje, takie jak modelowanie, malowanie, rzeźbienie, efekty i animacje, są ze sobą w wysokim stopniu zintegrowane, a ponadto program oferuje nieograniczone możliwości renderowania sieciowego.

Integracja z innymi narzędziami wykorzystywanymi w pracy projektowej – pliki wsadowe, skrypty Python, uniwersalne SDK i wsparcie dla OpenColorIO, OpenEXR oraz Alembic.

Poznaj MODO 11

Animacje

Tworzenie animacji w MODO oparte jest na tradycyjnych technikach zastosowanych w innowacyjny sposób i umożliwia sprostanie nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom, dzięki elastycznemu dostosowaniu do potrzeb użytkownika.

Ustawienia

Zapisuj i dziel się ze współpracownikami częściami procesów lub treścią przy pomocy rozbudowanego systemu tworzenia zestawów predefiniowanych ustawień. Uzyskaj szybki dostęp do zatwierdzonych zasobów i popraw wydajność pracy zespołu.


Renderowanie

Renderowanie produkcyjne w MODO oferuje rzadkie połączenie szybkości i jakości, które umożliwia tworzenie wspaniałych obrazów. Co więcej, użytkownik ma możliwość renderowania sieciowego na nielimitowanej liczbie stanowisk.

Narzędzia UV

Zaawansowane narzędzia do edycji UV oferowane przez MODO są ściśle zintegrowane z narzędziami modelowania.


Rzeźbienie

Potężny zestaw narzędzi do malowania, rzeźbienia i modelowania poprzez podpodział powierzchni w jednej aplikacji.

Rigging

System przygotowywania obiektów do animowania oparty na grafach sprawia, że nawet skomplikowany rigging jest prosty do wykonania w MODO


Malowanie

Rozbudowany zestaw pędzli pozwala na całkowitą twórczą wolność i niezwykłą ilość detali

Modelowanie

Elastyczne narzędzia modelujące MODO, zaprojektowane pod kątem szybkości i kreatywności, są idealne zarówno do precyzyjnego konstruowania, jak i swobodnego, organicznego modelowania.


Włosy i futro

Szeroka gama narzędzi do tworzenia włosów i futra pozwala na niemal nieograniczoną edycję tego typu obiektów.

Współpraca i dopasowywanie

Owocna współpraca jest niezwykle istotna w każdym środowisku produkcyjnym. MODO sprawia, że dopasowanie interfejsu do wykonywanego typu zadań jest banalnie proste oraz wspiera różnego typu pliki wykorzystywane w procesie twórczym.


Efekty wizualne

Symulacje dynamiczne i symulacje cząsteczek są teraz prostsze dzięki narzędziom MODO opartym o grafy. Program umożliwia animację różnego rodzaju ciał, jak również losową, proceduralną symulację cząsteczek.

Nodal Shading

Nowy widok tworzenia shaderów i materiałów przy wykorzystaniu grafu ułatwia pracę zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom. Artyści mogą teraz łatwiej wizualizować efekt zastosowania skomplikowanych kombinacji parametrów materiałów i zmieniać wartości tekstur i shaderów wykorzystując nowe kanały dla koloru, wartości i alfa. Użytkownicy innego oprogramowania do modelowania 3D będą się teraz również czuli bardziej swobodnie pracując z MODO.

Galeria

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store