Polecane produkty
410,06 zł z VAT
333,38 zł netto
Producent
Social
Tablet Wacom LCD Cintiq 13HD + Pokrowiec GRATIS!
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Wacom
Kod producenta: DTK-1300
Gwarancja: 36 miesięcy
Dostępność:
1-3 dni
realizacja w dni robocze
Cena:
3 750,27 zł z VAT
3 049,00 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł

Wacom Cintiq. Idealny w każdych warunkach!

Innowacyjny profesjonalny tablet piórkowy umożliwiający prace bezpośrednio na ekranie. Idealne odzwierciedlenie barw, kompaktowość, wysoka rozdzielczość, profesjonalna ergonomia i duża czułość na nacisk oraz pochylenie piórka sprawiają, że tablet idealnie nadaje się dla wymagających profesjonalistów, którzy chcą pracować w każdych warunkach, bez konieczności używania stacjonarnych komputerów.

  • Przeznaczenie: Wymagający projektanci i cyfrowi artyści
  • Rozmiar: 13 cali
  • Obszar roboczy: 299 x 171 mm
  • Powierzchnia wielodotykowa: Nie
  • Kolor: czarny

Żywe kolory, wygoda i precyzja tworzenia w każdy miejscu

Tablet Cintiq 13HD firmy Wacom to idealne rozwiązanie do wymagających prac z kolorem. To 13 calowe połączenie kreatywnego tabletu z ekranem full HD o rozdzielczości 1920x1080 i proporcjach 16:9 spełni oczekiwania nawet najbardziej zaawansowanych projektantów i artystów cyfrowych. Kąty widzenia o wartościach 178 stopni umożliwiają oglądanie Twojej pracy przez inne osoby znajdujące się obok, bez utraty jakości i wyrazistości kolorów. Odwzorowanie barw to aż 75% szerokiego gamutu Adobe RGB dające 16.7 miliona kolorów. Urządzenie wyposażone jest w port HDMI dzięki któremu tablet można podłączyć do zewnętrznych wyświetlaczy, co umożliwia oglądanie prac na większych ekranach czy podczas prezentacji na projektorach.

Specjalna ergonomiczna podstawka została zaprojektowana tak, by dopasować położenie ekranu do Twojej ulubionej pozycji pracy. Można ustawiać wysokość i kąt pochylenia o wartościach 22°, 35°, 50°. Podstawka jest kompaktowa, odłączana, a jej powierzchnia jest antypoślizgowa.

Dopasowany do Twoich potrzeb!

Tablet możesz w pełni konfigurować dzięki przyciskom ExpressKeys, które umożliwiają przypisanie skrótów do ulubionych aplikacji, które są automatycznie rozpoznawane, a ich profile przechowywane w oprogramowaniu tabletu. Specjalny pierścień Rocker Ring ułatwia obsługę funkcji tabletu. Do tabletu dołączone jest zaawansowane piórko Pro Pen w technologii opatentowanej przez firmę Wacom, które wspiera 2048 poziomów nacisku na rysik i gumkę, rozpoznaje kąty pochylenia w 60 poziomach i posiada rozdzielczość 5080 linii na cal.

Wysokiej rozdzielczości interaktywny ekran

Tablet Cintiq oferuje 299 x 171 mm przestrzeni roboczej bezpośrednio na wyświetlaczu. Zaletą tego jest naturalna koordynacja ruchów oko-ręka, dzięki czemu czujesz się tak samo jakbyś rysował na kartce papieru czy na płótnie. Nie musisz martwić się o to, że piórkiem nie trafisz w miejsce, które Cię interesuje. Precyzja jest niesamowita, a płynność pracy najwyższa. Ekran o rozdzielczości Full HD 1920x1080 pikseli z proporcjami 16:9, jasnością 250 cd/m² oraz wyświetlaniem 16.7 milionów kolorów sprawia, że Twoje prace wyświetlane są w idealnie ostrej, czystej, szczegółowej i pełnej kolorów formie.

Gamut koloru

Wyświetlacz tabletu Cintiq 13HD pokrywa aż 75% gamutu Adobe RGB i potrafi wyświetlić 16.7 miliona kolorów. Dla zarządzania barwą urządzenie używa standardów korporacyjnych, włączając w to Adobe RGB z punktem bieli o temperaturze 6500K.

Opatentowana technologia piórkowa Wacom

Cintiq 13HD używa piórka Pro Pen w opatentowanej technologii Wacom, które posiada 2048 poziomów nacisku na rysiku i na gumce, która znajduje się po drugiej stronie piórka. Rozdzielczość urządzenia wskazującego to 5080 linii na cal, a Pro Pen reaguje także na przechylenia i rozpoznaje maksymalny kąt nachylenia o 40 stopniach. Dołączone bezprzewodowe i pozbawione baterii piórko Pro Pen pozwala na precyzyjną kontrolę Twoich ulubionych narzędzi twórczych. Piórko jest tak wyprofilowane by praca z nim była przyjemnością, a dłoń nie męczyła się nawet przy wielogodzinnych projektach. Urządzenie jest idealnym zamiennikiem myszki lub touchpada. W zestawie dołączona jest podstawka, która przechowuje jednocześnie 9 zapasowych końcówek i urządzenie do ich wymiany.

Programowalne przyciski

Na obudowie tabletu, po jednej ze stron znajdują się przyciski funkcyjne używane do obsługi tabletu i skrótów w aplikacjach. Wszystkie można przypisać do dowolnych programów kreatywnych, a tablet przechowuje ich profile w swoim oprogramowaniu tak, że podczas używania są automatycznie rozpoznawane i profil ze skrótami jest załączany. W każdej chwili masz dostęp do dowolnej przypisanej funkcji. Okrągły przycisk funkcyjny Rocker Ring ułatwia nawigację po menu tabletu, a przycisk Home przenosi na główny ekran w każdej chwili.

Regulowana podstawka

Wyświetlacz posiada wbudowaną, regulowaną w kilku poziomach podstawkę. Z jej wykorzystaniem urządzenie można dopasować do swoich potrzeb i ulubionej pozycji pracy. Możliwa jest zmiana wysokości oraz pochylenia tabletu na trzech różnych poziomach: 22°, 35°, 50°. Podstawka jest odłączana, także urządzenie można używać również bez niej, na przykład w podróży.

Szybki start i łatwa integracja z innymi urządzeniami

Urządzenie można połączyć z dowolnym urządzeniem, jego uniwersalny port USB pracuje z wszystkimi dostępnymi na rynku platformami. Wbudowany port HDMI można użyć do ekranów LCD, projektorów i innych urządzeń. A z wykorzystaniem opcjonalnej przejściówki tablet można używać z dowolnym urządzeniem wyposażonym w złącza DVI, VGA czy DisplayPort.

Kreatywność bez granic

Wacom Cintiq 13HD - Imponująca moc i wydajność pracy ekranów piórkowych Cintiq w kompaktowej, smukłej obudowie. Przenieś się na kolejny poziom tworzenia cyfrowej sztuki!

 


Pokrowiec gratis!

Do każdego tabletu Wacom Cintiq 13HD otrzymasz pokrowiec gratis!

Galeria
Produkty z tej samej kategorii
Tablet Wacom LCD Cintiq 27QHD Pen & Touch
12 175,77 zł z VAT
9 899,00 zł netto
Tablet Wacom LCD Cintiq 22HD Touch
8 485,77 zł z VAT
6 899,00 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store