Polecane produkty
5 527,88 zł z VAT
5 221,84 zł netto
4 494,21 zł netto
Producent
Social
Adobe Photoshop CC for Teams (2017) MULTI Win/Mac.
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Adobe
Kod producenta: 65270823BA01A12
Platforma: Windows, Mac, urządzenia mobilne
Gatunek: (COM) subskrypcja komercyjna
Nośnik: wersja elektroniczna
Język: (MULTI) wielojęzyczna w tym polska
Dostępność:
realizacja 12-24h
realizacja w dni robocze
Czas trwania subskrypcji:
Cena:
1 812,82 zł z VAT
1 473,84 zł netto
Koszt przesyłki od: - zł
Adobe Photoshop CC

Dostępne wersje: CS6 13.0
  CC 14.0
  CC (2014) 15.0
  CC (2015) 16.0
  CC (2015.x) 17.x
  CC (2017) 18.x
Dołączone aplikacje:
Adobe Edge Code CC (podgląd)
Adobe Edge Inspect CC
Adobe Edge Reflow CC (podgląd)
Adobe Bridge CC
Adobe Scout CC

Zrealizuj każdy swój pomysł. Gdziekolwiek jesteś.

Najlepsza na świecie aplikacja do obróbki i tworzenia obrazów stanowi podstawę praktycznie wszystkich projektów artystycznych. Oprogramowanie integruje komputery i urządzenia przenośne, zapewniając stały dostęp do funkcji tworzenia i ulepszania fotografii, projektowania witryn internetowych i aplikacji na urządzenia przenośne, a także opracowywania grafiki 3D, wideo i innych materiałów.

Całkowicie nowa jakość w cyfrowej obróbce.

Twórz projekty i inne obrazy w doskonałej jakości nie tylko na komputerach, ale i na urządzeniach mobilnych. Bezpośrednio w programie Photoshop możesz korzystać ze wszystkich zasobów, w tym grafik z usługi Adobe Stock. Dowiedz się, jak najnowsza wersja programu pozwala błyskawicznie zamienić inspirujące pomysły na znakomite prace za sprawą nowych funkcji do projektowania graficznego, druku, tworzenia stron i aplikacji oraz obróbki zdjęć.

Wybrane nowości Adobe Photoshop 2017

Obsługa paska Touch Bar na komputerach MacBook Pro

Ulubione narzędzia są natychmiast dostępne na nowym komputerze MacBook Pro. Można wybierać polecenia programu Photoshop, zmieniać tryby i kolory mieszania, a nawet wywoływać polecenia gestami dotykowymi.

Metody szybkiego rozpoczynania pracy

Teraz podczas tworzenia dokumentu w programie Photoshop można — zamiast rozpoczynać od pustego obszaru roboczego — wybrać jeden z różnorodnych szablonów w usłudze Adobe Stock. Szablony zawierają zasoby i ilustracje, które można wykorzystać w celu ukończenia projektu. Po otwarciu szablonu w programie Photoshop można z nim pracować tak, jak z każdym innym dokumentem programu Photoshop (PSD).

Ulepszony panel Właściwości

W panelu Właściwości są teraz wyświetlane informacje o typowych rodzajach warstw i o dokumencie, co ułatwia precyzyjne wykonywanie korekt.


Pełne wyszukiwanie

Program Photoshop udostępnia teraz zaawansowane możliwości wyszukiwania z poziomu jednego okna dialogowego. Umożliwia ono wyszukiwanie w elementach interfejsu użytkownika, dokumentach, pomocy, materiałach do nauki, inspirujących zasobach w usłudze Stock oraz innych elementach. Wyszukiwanie jest możliwe zaraz po uruchomieniu programu Photoshop lub po otwarciu co najmniej jednego dokumentu.

Przestrzeń robocza zaznaczania i maskowania

Narzędzie Lasso wielokątne jest teraz dostępne w przestrzeni roboczej. Działa ono tak samo jak analogiczne narzędzie w klasycznej wersji programu Photoshop.

Formowanie z uwzględnianiem twarzy

Filtr Formowanie otrzymał zaawansowaną funkcję rozpoznawania twarzy. Automatyczne wykrywanie oczu, nosów, ust i innych elementów twarzy ułatwia ich modyfikowanie. Formowanie z uwzględnianiem twarzy to wygodna metoda retuszowania zdjęć portretowych, tworzenia karykatur i pracy nad kompozycjami.

Poznaj Adobe Photoshop CC

Kadrowanie z uwzględnieniem zawartości

Program Photoshop CC za pomocą technologii uwzględniania zawartości w inteligentny sposób wypełnia braki pozostałe w przypadku wyprostowania lub obrócenia obrazu za pomocą narzędzia Kadrowanie albo rozszerzenia obszaru roboczego poza pierwotny rozmiar obrazu.

Wypaczenie perspektywy

Perspektywę fragmentu obrazu można dostosować bez modyfikacji sąsiednich obszarów. Program pozwala zmienić punkt obserwacji obiektu. Na przykład ujęcie z teleobiektywu można przekształcić w obraz szerokokątny i odwrotnie. Obrazy z różnymi punktami zbiegu i odmiennym położeniem aparatu mogą być łączone w jednorodne kompozycje.


Lepsze panoramy dzięki wypełnianiu z uwzględnieniem zawartości

Wystarczy zaznaczyć jedno pole wyboru, a funkcja wypełniania z uwzględnieniem zawartości automatycznie wypełni przezroczyste krawędzie połączonych obrazów panoramy.

Ulepszenia obszarów kompozycji

Teraz można powielać warstwy lub grupy warstw w innym obszarze kompozycji, w szybki sposób zmieniać tła obszarów kompozycji i wyświetlać obszary kompozycji z przezroczystymi tłami.


Filtr Farba olejna

Filtra Farba olejna — dostępny ponownie od wersji programu Photoshop CC — pozwala szybko nadać obrazowi wygląd przypominający malarstwo klasyczne.

Dotykowa przestrzeń robocza i gesty

TPosiadacze urządzeń z systemem Windows obsługiwanych przez program Photoshop, takich jak Surface Pro, mogą korzystać z wygodnych gestów dotykowych w programie Photoshop.


Stosowanie modeli 3D w obrazach 2D

Postacie ludzkie z programu Adobe Fuse CC (zapowiedź) można umieszczać w kompozycjach programu Photoshop na każdym etapie — od wstępnego określania układu po ostatnie poprawki. Oprogramowanie obsługuje nawet drukowanie postaci przy użyciu drukarek 3D. Program Photoshop CC umożliwia dostosowanie kątów kamer i oświetlenia w celu uzyskania doskonałego wyglądu.

Ulepszona obsługa eksportowania

Wprowadzono nowy mechanizm eksportowania, który teraz oferuje jeszcze wyższą wydajność i lepszą kompresję dla wszystkich formatów plików — szczególnie JPEG. Istnieje możliwość eksportowania tych samych zasobów w kilku rozmiarach. Podczas eksportowania jest dostępna paleta sRGB. Dodano też opcje osadzania w eksportowanych plikach metadanych, na przykład informacji o prawach autorskich.


Dobieranie czcionki

Już nie trzeba się zastanawiać, co to za czcionka. Program Photoshop CC przejmuje zadanie dobierania czcionek. Dzięki inteligentnej analizie obrazu wystarczy obraz czcionki łacińskiej, aby program Photoshop CC — przy użyciu systemu samouczącego — rozpoznał krój pisma i zaproponował właściwą czcionkę licencjonowaną z komputera lub biblioteki Typekit.

Druk 3D

Funkcja druku 3D w programie Photoshop umożliwia wizualizację projektów 3D w świecie rzeczywistym. Dostępne są opcje tworzenia, dostosowywania i wyświetlania podglądu projektu. Modele można drukować bezpośrednio na lokalnej drukarce 3D lub w usłudze online. Podczas tworzenia plików gotowych do druku 3D można używać szerszej gamy drukarek i usług. Program Photoshop obsługuje drukarkę 3D MakerBot Replicator oraz pozwala korzystać z japońskiej usługi druku 3D online DMM.com.

Galeria
Produkty z tej samej kategorii

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store