Polecane produkty
5 527,88 zł z VAT
5 221,84 zł netto
4 494,21 zł netto
Producent
Social
Komputer Basic Quadro (DTP, 2D, 3D, CAD/CAM)
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
HyperCube
Kod producenta: basic-quadro
Gwarancja: 24 miesiące
Dostępność:
1-3 dni
realizacja w dni robocze
Cena:
3 813,00 zł z VAT
3 100,00 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł
Komputer Basic Quadro (2D, DTP, 3D, CAD/CAM)
Podstawowa konfiguracja komputera oparta na kartach NVIDIA QUADRO z 10bit odwzorowaniem kolorów.
 
Kilka słów o HyperWorks Basic Quadro
Jest to komputer skonfigurowany do płynnej pracy z grafiką o 10bit głębi koloru!
Procesor Intel Core i3 siódmej generacji został osadzony w płycie głównej zapewniającej szybką pracę i maksymalne wykorzystanie wszystkich komponentów komputera. Pamięć RAM 8GB 2133Mhz w połączeniu z szybkim dyskiem SSD 250GB gwarantują szybką i wydajną pracę. Wydajna karta graficzna Nvidia Quadro P400 wspomaga prace w programach graficznych. Całość odpowiednio zasilona i schłodzona zmontowana jest w cichej, stabilnej obudowie o wygodnych wyprowadzeniach gniazd.Potrzebujesz wydajnego komputera do grafiki?
Komputer HyperWorks Basic Quadro to idealne rozwiązanie dla Ciebie. 
Po wybraniu systemu operacyjnego (Windows 10 Home lub Windows 10 Pro) otrzymujesz gotowy, zoptymalizowany komputer do pracy z zainstalowanym systemem, sterownikami, wszystkimi poprawkami do systemu, gotowy do instalacji Twoich ulubionych aplikacji. 2 lata gwarancji i dodatkowe wsparcie telefoniczne.
 
Do czego polecamy Basic Quadro?
Komputer Basic Quadro idealnie nadaje się do pracy z grafiką o 10bit głębi koloru dzięki zaawansowanym układom PNY Quadro.

 
Komputer HyperWorks Basic Quadro jest montowany i konfigurowany specjalnie dla GRAFICZNE.pl przez naszego partnera, firmę HyperCube działającą na rynku profesjonalnej grafiki komputerowej. Specjalizuje się ona w dostarczaniu wysoce wydajnych stacji roboczo-graficznych dla aplikacji związanych z projektowaniem i animacją 3D (3DS Max, Maya, CAD, CAM, CAE, Catia, Solid Works, Solid Edge, Blender, SketchUp, V-Ray, Rhinoceros). 
 
UWAGI:
1. Istnieje możliwość zmiany konfiguracji wg sugestii klienta pod warunkiem zachowania kompatybilności wszystkich podzespołów.
2. Na komputerach instalowany jest system operacyjny w celu optymalizacji składników (BIOS, System, Sterowniki). System nie jest aktywowany. Klient otrzymuje oryginalnie zapakowany system z kluczami i sam dokonuje aktywacji.
3. Na cały komputer wystawiana jest pisemna gwarancja - 24 miesiące. Poszczególne podzespoły mogą posiadać dłuższy okres gwarancji. W takim wypadku po okresie 24 miesięcy pobierana jest opłata tylko za obsługę serwisową.
 
Jesteś zainteresowany otrzymaniem oferty na komputer o innej indywidualnej konfiguracji?
Napisz na adres: stacje@graficzne.pl

OCHRONA ASUS 5X
Wszechstronna ochrona zapewnia najwyższą jakość, niezawodność i wytrzymałośćy

Płyty główne firmy ASUS chronią komputer za pomocą 5X PROTECTION. Stosujemy najlepsze komponenty, takie jak cyfrowy system DIGI+ VRM oferujący precyzyjne zasilanie procesora, moduły ESD poddawane surowym testom i eliminujące zakłócenia elektrostatyczne, jak również resetowalne bezpieczniki wokół gniazd DRAM, które zapobiegają uszkodzeniom w wyniku spięć i przetężeń. Wykorzystujemy też odporne na korozję osłony I/O. Są to przykłady tego, jak firma ASUS zapewnia najwyższa możliwą niezawodność i wytrzymałość produktów.

Galeria
Produkty z tej samej kategorii
Komputer PRO Quadro (2D, 3D, CAD/CAM)
8 084,79 zł z VAT
6 573,00 zł netto
Komputer m-ITX DTP (DTP, 2D, 3D, CAD/CAM)
3 444,00 zł z VAT
2 800,00 zł netto
Komputer EXTREME Quadro (2D, 3D, CAD/CAM)
27 565,53 zł z VAT
22 411,00 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store