Polecane produkty
2 939,70 zł z VAT
2 390,00 zł netto
Producent
Social
Komputer PRO Quadro (2D, 3D, CAD/CAM)
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
HyperCube
Kod producenta: pro-quadro
Gwarancja: 24 miesiące
Dostępność:
1-3 dni
realizacja w dni robocze
Cena:
8 084,79 zł z VAT
6 573,00 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł
Zestaw PRO Quadro (2D, 3D, CAD/CAM)
Profesjonalna konfiguracja komputera oparta na kartach NVIDIA QUADRO z 10bit odwzorowaniem kolorów.
 
Kilka słów o HyperWorks PRO Quadro
Jest to wydajny komputer skonfigurowany do płynnej pracy z grafiką o 10bit głebi koloru!
Procesor Intel Core i7 siódmej generacji został osadzony w płycie głównej zapewniającej szybką prace i maksymalne wykorzystanie wszystkich komponentów komputera. Pamięć RAM DDR 16GB 2133Mhzw połączeniu z szybkim dyskiem SSD 250GB gwarantują szybką i wydajną pracę. Wydajna karta graficzna Nvidia Quadro P2000 5GB wspomaga prace w programach graficznych. Całość odpowiednio zasilona i schłodzona zmontowana jest w cichej, stabilnej obudowie o wygodnych wyprowadzeniach gniazd.Potrzebujesz wydajnego komputera do grafiki?
Komputer HyperWorks PRO Quadro to idealne rozwiązanie dla Ciebie. 
Po wybraniu systemu operacyjnego (Windows 10 Home lub Windows 10 Pro) otrzymujesz gotowy, zoptymalizowany komputer do pracy z zainstalowanym systemem, sterownikami, wszystkimi poprawkami do systemu, gotowy do instalacji Twoich ulubionych aplikacji. 2 lata gwarancji i dodatkowe wsparcie telefoniczne.
 
Do czego polecamy PRO Quadro?
Komputer Pro Quadro idealnie nadaje się do pracy z grafiką o 10bit głębi koloru dzięki zaawansowanym układom PNY Quadro.

 
Komputer HyperWorks Pro Quadro jest montowany i konfigurowany specjalnie dla GRAFICZNE.pl przez naszego partnera, firmę HyperCube działającą na rynku profesjonalnej grafiki komputerowej. Specjalizuje się ona w dostarczaniu wysoce wydajnych stacji roboczo-graficznych dla aplikacji związanych z projektowaniem i animacją 3D (3DS Max, Maya, CAD, CAM, CAE, Catia, Solid Works, Solid Edge, Blender, SketchUp, V-Ray, Rhinoceros). 
 
UWAGI:
1. Istnieje możliwość zmiany konfiguracji wg sugestii klienta pod warunkiem zachowania kompatybilności wszystkich podzespołów.
2. Na komputerach instalowany jest system operacyjny w celu optymalizacji składników (BIOS, System, Sterowniki). System nie jest aktywowany. Klient otrzymuje oryginalnie zapakowany system z kluczami i sam dokonuje aktywacji.
3. Na cały komputer wystawiana jest pisemna gwarancja - 24 miesiące. Poszczególne podzespoły mogą posiadać dłuższy okres gwarancji. W takim wypadku po okresie 24 miesięcy pobierana jest opłata tylko za obsługę serwisową.
 
Jesteś zainteresowany otrzymaniem oferty na komputer o innej indywidualnej konfiguracji?
Napisz na adres: stacje@graficzne.pl

OCHRONA ASUS 5X
Wszechstronna ochrona zapewnia najwyższą jakość, niezawodność i wytrzymałośćy

Płyty główne firmy ASUS chronią komputer za pomocą 5X PROTECTION Stosujemy najlepsze komponenty, takie jak cyfrowy system DIGI+ VRM oferujący precyzyjne zasilanie procesora, moduły ESD poddawane surowym testom i eliminujące zakłócenia elektrostatyczne, jak również resetowalne bezpieczniki wokół gniazd DRAM, które zapobiegają uszkodzeniom w wyniku spięć i przetężeń. Wykorzystujemy też odporne na korozję osłony I/O. Są to przykłady tego, jak firma ASUS zapewnia najwyższa możliwą niezawodność i wytrzymałość produktów.

Galeria
Produkty z tej samej kategorii
Komputer Performa Quadro (DTP, 2D, 3D, CAD/CAM)
6 115,56 zł z VAT
4 972,00 zł netto
Komputer Basic Quadro (DTP, 2D, 3D, CAD/CAM)
3 813,00 zł z VAT
3 100,00 zł netto
Komputer m-ITX DTP (DTP, 2D, 3D, CAD/CAM)
3 444,00 zł z VAT
2 800,00 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store