Polecane produkty
869,00 zł z VAT
730,89 zł netto
706,50 zł netto
Producent
Social
Datacolor Spyder CHECKR PRO
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
DataColor
Kod producenta: SCKP100
Gwarancja: 24 miesiące
Dostępność:
na magazynie, realizacja 24h
realizacja w dni robocze
Cena:
719,00 zł z VAT
584,55 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł
Datacolor SpyderCHECKR PRO

Datacolor SpyderCHECKR PRO to zestaw dwóch produktów niezbędnych fotografom w atrakcyjnej cenie: SpyderCHECKR + SpyderCUBE. Dwa wspaniałe narzędzia do korekty ekspozycji (SpyderCUBE) i korekcji kolorystycznej (SpyderCHECKR) na etapie postprodukcji.

Datacolor SpyderCHECKR to dedykowany dla fotografów wzorzec 48 barw w poręcznym plastikowym etui, nieodzowny profesjonalistom, bardzo potrzebny amatorom, skracający znacząco proces wywoływania zdjęć.
 
Pozwala on na kalibrację barwną cyfrowych aparatów fotograficznych, precyzyjny balans bieli, oraz na bazie zdjęcia wzornika SpyderCHECKR wykonanego w czasie sesji fotograficznej, utworzenie „szablonu” pozwalającego na automatyczną korekcję kolorystyczną wykonanych zdjęć w np.: Adobe Photoshop lub Adobe Lightroom w odniesieniu do plików RAW.
 
Wzornik zawiera:
  • 48 pól wzorców barwnych
  • wzorce bieli i 18% szarości
  • kaskadowe wzorce neutralnej szarości
  • wszystko zamknięte w poręcznym etui
  • oprogramowanie (Windows 7 32/64, Windows 8 32/64, Mac OS X 10.7. 10.8, 10.9) współpracujące z Adobe Lightroom v2 i późniejsze, Adobe Photoshop CS3 i późniejsze.
Nieodzowne narzędzie dla profesjonalistów, a bardzo przydatne dla amatorów/zaawansowanych amatorów skracające bardzo znacząco czas postprodukcji (korekcji kolorystycznej wykonanych zdjęć).

Datacolor SpyderCUBE - Kostka do korekty punktu bieli oraz regulacji świateł i cieni. To niewielkie i przenośne rozwiązanie dla fotografów pozwala na rozpoczęcie pracy od przechwycenia obrazu zapewniając odpowiednią ilość danych, które pozwolą na kontrolą światła i barwy już na początku twórczego procesu. Zrób jedno, referencyjne zdjęcie ze SpyderCube w danych warunkach oświetleniowych, zapisz ustawienia jako preset i zastosuj je do pozostałej serii zdjęć.

SpyderCUBE zawiera dedykowane pola:
  • kulę chromowaną (na szczycie SpyderCUBE) do lokalizacji „punktów” oświetlających obiekt fotografowany i analizy pól przeeksponowanych
  • dwa pola wzorca bieli
  • dwa pola 18% neutralnej szarości
  • „czarna dziura” (otwór pozwalający na wniknięcie do czarnej przestrzeni bryły CUB-a) jako odniesienie do absolutnej czerni
  • czarne pola jako odniesienie cieni do „czarnej dziury”
Zawsze dwa identyczne pola (biały-biały, szary-szary, czarny-czarny) pozwalają na porównywanie tych wzorców jako, z jednej strony oświetlonych, a z drugiej w cieniach.
 
SpyderCUBE wykonany jest z bardzo trwałych materiałów i odporny na zabrudzenia i zniszczenia.
 
 
Galeria
Produkty z tej samej kategorii
Składana karta Total Balance
99,00 zł z VAT
80,49 zł netto
Datacolor SpyderCHECKR Mini 24
210,00 zł z VAT
170,73 zł netto
ColorChecker GrayScale Card
319,00 zł z VAT
259,35 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store