Polecane produkty
869,00 zł z VAT
730,89 zł netto
706,50 zł netto
Producent
Social
Enfocus PitStop Pro 13 PL/ENG Win/Mac
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Enfocus
Kod producenta: PP13E
Nośnik: Produkt z licencją bezterminową (wieczystą) – wersja elektroniczna
Dostępność:
1-3 dni
realizacja w dni robocze
Cena:
3 613,28 zł z VAT
2 937,63 zł netto
Koszt przesyłki od: - zł

Enfocus PitStop Pro 13 PL/ENG Win/Mac

Edytuj wszystko w swoich plikach PDF, bez potrzeby wychodzenia z PitStop Pro!
PitStop Pro już pomaga użytkownikom dokonywanie korekt błędów typograficznych, zmiany przestrzeni kolorystycznych,modyfikowania niewłaściwej geometrii strony oraz setki innych problemów występujących w plikach PDF.

Teraz wersja 13 czyni możliwym korektę koloru, dostosowanie i wyostrzanie obrazków, jak również edycję, tworzenie lub zastępowanie blend (blends) – wszystko to za pośrednictwem znanego panelu sterowania (interface'u) PitStop'a Pro. Obecna sytuacja wymaga wielu różnych lub bardzo ogólnych Profili preflight'u, które mogą zostać użyte dla różnego typu prac, ale w rezultacie tego mniej dokładnych i specyficznych korekcji.

Nie jest już dłużej konieczne eksportowanie elementów do innych aplikacji takich jak Ilustrator i Photoshop jeśli chce się poprawić jakość wydruku lub naprawić niewłaściwe pliki. W PitStop Pro v13 dokonasz zmian bez konieczności wychodzenia z PitStop Pro. W chwili w której zmiany zostaną dokonane, możesz natychmiastowo zobaczyć rezultaty, dzięki czemu oszczedza się cenny czas.
 
PitStop Pro 13 umożliwia edycję wszystkich formatów obrazu i przestrzeni barw wspieranych przez format PDF. PitStop Pro 13 może nawet edytować obrazki, które niem mogą być zbyt łatwo edytowane w żaden inny sposób, takie jak te które zawierają kolory wzornikowe (spot), duoton (duotone) i inne przestrzenie barw Device -N.

Przekrój nowych narzędzi edycji

Edytowanie krzywej obrazu poprzez PitStop'a 

Możesz pracować na całym obrazku lub na indywidualnych separacjach, w zależności od wymaganych korekcji koloru — dokonywanie dopasowania świateł, cieni lub dowolnego procesu kolorów. Dodatkowa kontrola koloru, może zostać dodana do krzywej w celu dokonania precyzyjniejszej korekty wejściowej lub wyjściowej wartości procentowej kontroli punktu na krzywej wprowadzając precyzyjne wartości.

Dostosowanie Jasność/Kontrast

Nowy suwak kontrolny pozwala na interaktywne dostosowanie i podgląd Ta nowa opcja w Inspektorze pozwala na ogólną zmianę jasności i kontrastu w celu poprawy jakości obrazu.

Nowe Akcje edycji obrazu

Automatyzacja dostosowania do krzywych obrazu, Jasność/Kontrast Maski Wyostrzania z Listami Akcji Edycje krzywych obrazu (image color curves) mogą zostać nagrane jako Akcje i mogą zostać użyte w celu automatycznej korekcji. Maski wyostrzania (Unsharp Masking) oraz Jasność/Kontrast (Brightness/Contrast) są również dostępne jako Akcje automatycznego dostosowania obrazków. Te akcje mogą łączyć się z Listy Akcji (Action Lists) i mogą być używane zarówno w PitStop Pro jak i PitStop Server.

Maska Wostrzania (Unsharp Masking (USM))

Wyostrzanie wybranych obrazków, z kontrolą wielkości promienia (radius) oraz progu (threshold) Maska wyostrzania może być łatwo zastosowana do indywidualnych lub wielu równolegle zaznaczonych obrazków.

Grupowanie/rozgrupowanie

Wiele obiektów w obrębie pliku PDF mogą być teraz wybrane poprzez użytkownika i razem zgrupowane. Zgrupowane elementy znacznie łatwiej i efektywniej poddać ręcznej manipulacji.


Edycje mieszania (Blend editing)

Mieszania, cieniowania (shadings), gradienty, winiety; jakkolwiek to nazwiesz, PitStop Pro może to teraz tedytować. Istniejące mieszania (blend) w obrębie PDF'a mogą teraz być dostosowane i poddane korekcie lub skasowane i zastąpione. W sytuacji w której chcesz zastąpić jasne światła przez cienie lub tylko chcesz zmodyfikować kolor mieszania, PitStop Pro posiada teraz stosowne narzędzia do tego celu. Możesz nawet zastąpić uprzednie przejście tonalne poprzez nowo utworzone przejście tonalne w celu eliminacji paskowania (banding) w oryginalny przejściu tonalnym. Wartościowe nowe narzędzia zawierają właściwości zmian początku i końca przejścia tonalnego, zmianę obrotu przejścia tonalnego, przełączenie pomiędzy liniowym i centrycznym gradientem, dodawanie nowych punktów kontroli i kolorów oraz zmianę kolorów gradientu.

Wyrównaj i przestrzeń (Align and space)

PitStop Pro 13 zawiera również nowe narzędzie wyrównywania obiektów (Align Objects), które pozwala na wielu zaznaczonym obiektom na łatwe dopasowanie lub łatwe ustawienie rozmieszczenia. Obiekty mogą być automatycznie uporządkowane, więc mogą zostać dopasowane do wspólnej lewej, prawej, górnej lub dolnej krawędzi. Bądź też dostosowane do poziomu lub pionu względem wspólnego środka. Ta nowa funkcjonalność również pozwala na zadanie pożądanego dystansu pomiędzy zaznaczonymi elementami.

Łatwe zmniejszanie rozmiaru pliku

Dzięki nowej akcji dostępnej w panelu Zmian Globalnych (Global Change) możliwe jest usunięcie zbędnych elementów (grafiki oraz wektorowych) znajdujących się poza obszarem brutto (Bleed Box)

Wsparcie dla języka polskiego

PitStop Pro 13 jako jeden z wielu języków obsługi oferuje również j. polski.


Galeria
Produkty z tej samej kategorii

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store