Polecane produkty
8 179,00 zł z VAT
6 649,59 zł netto
Producent
Social
Epson L850
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Epson
Kod producenta: C11CE31401
Gwarancja: 12 miesięcy
Dostępność:
1-3 dni
realizacja w dni robocze
Cena:
1 644,34 zł z VAT
1 336,86 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł

Epson L850

Drukarka z systemem stałego zasilania w atrament zapewnia łatwe i tanie drukowanie zdjęć w formacie A4 i w jakości Epson bezpośrednio z karty pamięci lub aparatu dzięki funkcji PictBridge. L850 to idealne urządzenie dla fotografów, które zapewnia wysoką jakość wydruku i sprawdza się zarówno podczas imprez, jak i w studiu fotograficznym. Wyposażono je też w dodatkowe udogodnienia, takie jak wyświetlacz LCD i funkcje skanowania oraz drukowania na płytach CD i DVD.

Niezawodność i łatwość użycia.

Większa wydajność i krótsze przestoje dzięki bezproblemowej konfiguracji i niezawodnemu drukowaniu. Specjalnie skonstruowany pojemnik na atrament jest w pełni zintegrowany z drukarką, aby można było niezawodnie drukować w kolorze bez zanieczyszczeń i kłopotów, które często występują przy nieoryginalnych systemach uzupełniania atramentu i pojemnikach z atramentem innych firm. Oryginalne butelki z atramentem firmy Epson są dobrze oznakowane i zabezpieczone przed kapaniem, co ułatwia uzupełnianie zawartości pojemnika z atramentem. Ponadto drukarka L850 ma zbiorniki z atramentem o pojemności 70 ml dla każdego koloru i jest objęta 12-miesięczną gwarancją (lub do 3000 wydrukowanych stron), więc w razie potrzeby użytkownik może liczyć na naszą pomoc. Ekran LCD o przekątnej 6,9 cm umożliwia proste i wygodne drukowanie i skanowanie bez podłączania drukarki do komputera.

Wyjątkowo ekonomiczna drukarka do zdjęć.

Drukarka L850 oferuje łatwe drukowanie i niskie koszty w przeliczeniu na stronę. Każdy komplet butelek z atramentem pozwala wydrukować nawet 1800 zdjęć formatu 10 x 15 cm1, dzięki czemu koszty drukowania w przeliczeniu na zdjęcie są wyjątkowo niskie.

Jakość drukowania Epson

Dzięki technologii Micro Piezo i oryginalnym atramentom firmy Epson model L850 wykonuje zawsze wydruki dobrej jakości. Drukowanie nie zajmuje wiele czasu — wydruk zdjęcia w formacie 10 × 15 cm trwa tylko 12 sekund.

Cechy kluczowe:

  • Jakość Epson
  • Specjalnie zaprojektowany pojemnik z atramentem, który można uzupełniać
  • Brak problemów
  • Obowiązuje gwarancja firmy Epson
  • Drukowanie bez podłączania do komputera
  • Drukowanie bezpośrednio z karty pamięci i aparatu dzięki ekranowi LCD
  • Opłacalność
  • Wyjątkowo niski koszt drukowania
  • Łatwość obsługi Bezproblemowe przygotowanie do działania
Galeria
Produkty z tej samej kategorii
Epson SureColor SC-P800
5 050,07 zł z VAT
4 105,75 zł netto
Epson L810
1 500,65 zł z VAT
1 220,04 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store