Polecane produkty
5 527,88 zł z VAT
5 221,84 zł netto
4 494,21 zł netto
Producent
Social
Komputer EXTREME Quadro (2D, 3D, CAD/CAM)
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
HyperCube
Kod producenta: extreme-quadro
Gwarancja: 24 miesiące
Dostępność:
1-3 dni
realizacja w dni robocze
Cena:
27 565,53 zł z VAT
22 411,00 zł netto
Koszt przesyłki od: 0,00 zł
Zestaw EXTREME Quadro (2D, 3D, CAD/CAM)
Bardzo wydajna konfiguracja komputera oparta na kartach NVIDIA QUADRO z 10bit odwzorowaniem kolorów.
 
Kilka słów o HyperWorks EXTREME Quadro
Jest to bardzo wydajny komputer skonfigurowany do płynnej pracy z grafiką o 10bit głebi koloru!
Procesor Intel Core i7 szóstej generacji został osadzony w płycie głównej zapewniającej szybką prace i maksymalne wykorzystanie wszystkich komponentów komputera. Pamięć RAM DDR4 64GB 2133 Mhz w połączeniu z szybkim dyskiem SSD 512GB gwarantują szybką i wydajną pracę. Wydajna karta graficzna nVidia Quadro P5000 16GB (nowość) wspomaga prace w programach graficznych. Całość odpowiednio zasilona i schłodzona zmontowana jest w cichej, stabilnej obudowie o wygodnych wyprowadzeniach gniazd.Potrzebujesz wydajnego komputera do grafiki?
Komputer HyperWorks EXTREME Quadro to idealne rozwiązanie dla Ciebie. 
Po wybraniu systemu operacyjnego (Windows 10 Home lub Windows 10 Pro) otrzymujesz gotowy, zoptymalizowany komputer do pracy z zainstalowanym systemem, sterownikami, wszystkimi poprawkami do systemu, gotowy do instalacji Twoich ulubionych aplikacji. 2 lata gwarancji i dodatkowe wsparcie telefoniczne.
 
Do czego polecamy EXTREME Quadro?
Komputer EXTREME Quadro idealnie nadaje się do zaawannsowanej pracy z grafiką o 10bit głębi koloru dzięki zaawansowanym układom PNY Quadro.

 
Komputer HyperWorks EXTREME Quadro jest montowany i konfigurowany specjalnie dla GRAFICZNE.pl przez naszego partnera, firmę HyperCube działającą na rynku profesjonalnej grafiki komputerowej. Specjalizuje się ona w dostarczaniu wysoce wydajnych stacji roboczo-graficznych dla aplikacji związanych z projektowaniem i animacją 3D (3DS Max, Maya, CAD, CAM, CAE, Catia, Solid Works, Solid Edge, Blender, SketchUp, V-Ray, Rhinoceros). 
 
UWAGI:
1. Istnieje możliwość zmiany konfiguracji wg sugestii klienta pod warunkiem zachowania kompatybilności wszystkich podzespołów.
2. Na komputerach instalowany jest system operacyjny w celu optymalizacji składników (BIOS, System, Sterowniki). System nie jest aktywowany. Klient otrzymuje oryginalnie zapakowany system z kluczami i sam dokonuje aktywacji.
3. Na cały komputer wystawiana jest pisemna gwarancja - 24 miesiące. Poszczególne podzespoły mogą posiadać dłuższy okres gwarancji. W takim wypadku po okresie 24 miesięcy pobierana jest opłata tylko za obsługę serwisową.
 
Jesteś zainteresowany otrzymaniem oferty na komputer o innej indywidualnej konfiguracji?
Napisz na adres: stacje@graficzne.pl

Galeria
Produkty z tej samej kategorii
Komputer m-ITX DTP (DTP, 2D, 3D, CAD/CAM)
3 444,00 zł z VAT
2 800,00 zł netto
Komputer MAX Quadro (2D, 3D, CAD/CAM)
12 033,09 zł z VAT
9 783,00 zł netto
Komputer Performa Quadro (DTP, 2D, 3D, CAD/CAM)
6 115,56 zł z VAT
4 972,00 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store