Polecane produkty
39,05 zł z VAT
36,59 zł netto
31,75 zł netto
Producent
Social
Mysz 3DConnexion CadMouse
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
3DConnexion
Kod producenta: 3DX-700052
Gwarancja: 24 miesiące
Dostępność:
1-3 dni
realizacja w dni robocze
Cena promocyjna:
505,54 zł z VAT
428,31 zł netto
411,01 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł

3DConnexion CadMouse

Pierwsza na świecie mysz komputerowa dedykowana dla specjalistów CAD. Precyzyjna technologia, której możesz dotknąć.

Dopracowany i ergonomiczny kształt

Używanie kółka myszy jako przycisku, dzięki dedykowanemu przyciskowi środkowemu myszy CadMouse 3Dconnexion, odchodzi do lamusa.

To znacznie wygodniejsze i bardziej poręczne niż naciskanie pokrętła. Ponieważ ulepszanie warunków pracy, odpoczynku i rozrywki specjalistów CAD jest naszą misją, obudowa myszy wykonana została z eleganckiej matowej stali i jest bardzo ergonomiczna — podpiera dłoń w wygodnej i naturalnej pozycji przez wiele godzin pracy.


Korzystaj z funkcji przybliżania i oddalania

Inne myszy nie zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach CAD, ale mysz CadMouse firmy 3Dconnexion została przygotowana specjalnie dla nich. Dzięki funkcji QuickZoom możesz bez wysiłku powiększać i zmniejszać obiekty geometryczne za pomocą jednego kliknięcia przycisku pod kciukiem.

Miłośnicy kółek nie muszą się jednak niepokoić — kółko Smart Scroll zapewnia precyzyjne powiększanie i pomniejszanie z dokładnością co do kliknięcia w aplikacjach CAD lub szybkie przewijanie z efektem inercji w przeglądarkach i dokumentach.


Steruj kursorem myszy dzięki precyzyjnej technologii

Mysz CadMouse firmy 3Dconnexion zapewnia pełną kontrolę dzięki zaawansowanemu czujnikowi laserowemu.

Dzięki czułości 8200 dpi i częstotliwości próbkowania aż do 1000 Hz (czas reakcji: 1 milisekunda) klikasz dokładnie tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz. To poziom precyzji, której specjaliści CAD wymagają i na którą zasługują.


Jedwabista płynność. Wyjątkowo cicha praca

Pomaganie naszym klientom w tworzeniu lepszych projektów, szybciej i bardziej komfortowo to nasza misja. To właśnie dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do wpływu materiałów i geometrii na tarcie statyczne i kinetyczne w trakcie ruchu myszy.

Mysz CadMouse firmy 3Dconnexion jest wyposażona w PTFE podstawę o optymalnym kształcie, która minimalizuje tarcie statyczne i sprawia, że przesuwanie myszy niemal nie generuje dźwięku.


Optymalne zestawienie, zalety pracy na dwie ręce

Jeśli sparujesz mysz CadMouse firmy 3Dconnexion z myszą 3D firmy 3Dconnexion, taką jak SpaceMouse Pro lub SpaceNavigator, osiągniesz znakomite rezultaty.

Mysz 3D płynnie zmienia położenie obiektu lub widoku, podczas gdy mysz CadMouse wybiera opcje i tworzy. To naturalny i wygodny sposób pracy, który nie ma sobie równych. Mysz CadMouse firmy 3Dconnexion oraz nasza seria myszy 3D nieprzypadkowo dobrze współpracują ze sobą. Zostały zaprojektowane m.in. w tym celu.

3DxWare® 10

3DxWare 10 zapewnia wygodne rozwiązanie jedno-sterownikowe dla całej gamy produktów 3Dconnexion, w tym myszy CadMouse oraz SpaceMouse. Jego prosty i wydajny interfejs użytkownika umożliwia dostosowanie i optymalizację produktów 3Dconnexion w celu osiągnięcia optymalnej efektywności.

Zawartość opakowania

  • 3Dconnexion CadMouse

Obsługiwane systemy operacyjne

  • Microsoft® Windows, OS X.

Certyfikaty i rejestracja

CE, FCC, KC, RCM, BSMI, RoHS-EU, RoHS-China, WEEE, BellAndVision, Japanese Recycling Law

Galeria
Produkty z tej samej kategorii
Manipulator 3DConnexion SpaceMouse Wireless
686,48 zł z VAT
558,11 zł
540,80 zł netto
Manipulator 3DConnexion SpaceMouse Pro Wireless
1 628,37 zł z VAT
1 323,88 zł netto
Manipulator SpaceMouse Enterprise Kit
2 128,59 zł z VAT
1 730,56 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store