Polecane produkty
8 179,00 zł z VAT
6 649,59 zł netto
Producent
Social
Stacja renderująca HyperWorks Quadro
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
HyperCube
Kod producenta: stacja-quadro
Gwarancja: 24 miesiące
Dostępność:
1-3 dni
realizacja w dni robocze
Cena:
21 525,00 zł z VAT
17 500,00 zł netto
Koszt przesyłki od: 0,00 zł
Stacja renderująca HyperWorks Quadro
Bardzo wydajna konfiguracja stacji renderującej oparta na kartach NVIDIA QUADRO z 10bit odwzorowaniem kolorów oraz dwoma procesorami Intel Xeon E5-2650v4.
 
Kilka słów o stacji renderującej HyperWorks Quadro
Niesamowicie wydajna stacja skonfigurowana do płynnej pracy z grafiką o 10bit głebi koloru!
Dwa procesory Intel Xeon E5-2650v4 dające razem 48 wątków HT zostały osadzone w płycie głównej zapewniającej szybką prace i maksymalne wykorzystanie wszystkich komponentów komputera. Pamięć RAM DDR4 32GB 2133 Mhz w połączeniu z szybkim dyskiem SSD 256GB gwarantują szybką i wydajną pracę. Wydajna karta graficzna Nvidia Quadro PNY K620 2GB wspomaga prace w programach graficznych. Całość odpowiednio zasilona i schłodzona zmontowana jest w cichej, stabilnej obudowie o wygodnych wyprowadzeniach gniazd.

Potrzebujesz wydajnej stacji do renderowania grafiki?
Stacja renderująca HyperWorks Quadro to idealne rozwiązanie dla Ciebie. 
Po wybraniu systemu operacyjnego (Windows 10 Home lub Windows 10 Pro) otrzymujesz gotowy, zoptymalizowany komputer do pracy z zainstalowanym systemem, sterownikami, wszystkimi poprawkami do systemu, gotowy do instalacji Twoich ulubionych aplikacji i renderowania profesjonalnej grafiki. 2 lata gwarancji i dodatkowe wsparcie telefoniczne.
 
Do czego polecamy stację renderującą Quadro?
Komputer MAX Quadro idealnie nadaje się do zaawannsowanej pracy z grafiką o 10bit głębi koloru dzięki zaawansowanym układom PNY Quadro. Dwa procesory z łączną ilością 48 wątków idealnie nadają się do renderowania wymagającej grafiki.

 
Stacja renderująca HyperWorks Quadro jest montowana i konfigurowana specjalnie dla GRAFICZNE.pl przez naszego partnera, firmę HyperCube działającą na rynku profesjonalnej grafiki komputerowej. Specjalizuje się ona w dostarczaniu wysoce wydajnych stacji roboczo-graficznych dla aplikacji związanych z projektowaniem i animacją 3D (3DS Max, Maya, CAD, CAM, CAE, Catia, Solid Works, Solid Edge, Blender, SketchUp, V-Ray, Rhinoceros). 
 
UWAGI:
1. Istnieje możliwość zmiany konfiguracji wg sugestii klienta pod warunkiem zachowania kompatybilności wszystkich podzespołów.
2. Na komputerach instalowany jest system operacyjny w celu optymalizacji składników (BIOS, System, Sterowniki). System nie jest aktywowany. Klient otrzymuje oryginalnie zapakowany system z kluczami i sam dokonuje aktywacji.
3. Na cały komputer wystawiana jest pisemna gwarancja - 24 miesiące. Poszczególne podzespoły mogą posiadać dłuższy okres gwarancji. W takim wypadku po okresie 24 miesięcy pobierana jest opłata tylko za obsługę serwisową.
 
Jesteś zainteresowany otrzymaniem oferty na komputer o innej indywidualnej konfiguracji?
Napisz na adres: stacje@graficzne.pl
Galeria
Produkty z tej samej kategorii
Komputer Performa BOX GTX SketchUp Edition 2017
11 420,55 zł z VAT
9 285,00 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store