Polecane produkty
2 939,70 zł z VAT
2 390,00 zł netto
Producent
Social
Epson SureColor SC-P800
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Epson
Kod producenta: C11CE22301BX
Gwarancja: 12 miesięcy
Dostępność:
1-3 dni
realizacja w dni robocze
Cena:
4 996,15 zł z VAT
4 061,91 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł

SureColor SC-P800
WYBIERZ LEPSZĄ JAKOŚĆ PROFESJONALNEGO DRUKOWANIA W KOLORZE

Drukarka SC-P800 wprowadza nas do nowej generacji profesjonalnych drukarek fotograficznych. Doświadcz bogactwa nowych możliwości, niespotykanej jakości druku oraz większej niż kiedykolwiek wszechstronności drukowania. Drukarka SC-P800 o smukłej i eleganckiej budowie jest nie tylko doskonałym uzupełnieniem profesjonalnej przestrzeni roboczej, lecz także wyznacza nowy standard drukowania w formacie A2+.

Najważniejsze cechy

 • PROFESJONALNA I WYDAJNA
  SC-P800 została stworzona, by być najbardziej wszechstronną drukarką w Twoim biurze lub studiu. Jest to najmniejsza dostępna na rynku1 drukarka obsługująca format A2+, z opcją papieru w roli i technologią łączenia bezprzewodowego. Może zostać dostosowana do indywidualnych potrzeb związanych z drukowaniem, a osiągane przez nią efekty są niezmiennie doskonałe.
 • UZYSKAJ ŚWIETNE REZULTATY NA KAŻDYM NOŚNIKU
  Bez względu na to, czy drukujesz na lśniącym czy matowym papierze, płótnie czy nawet na płytach CD lub DVD, drukarka SC-P800 pozwoli Ci zawsze osiągać rewelacyjne rezultaty jakich oczekujesz po profesjonalnym sprzęcie.
 • ZACHOWAJ KONTROLĘ
  Duży 2,7-calowy dotykowy panel sterowania pozwala uzyskać wszelkie potrzebne informacje dotyczące stanu drukarki oraz odbitek poprzez sam dotyk.
 • INTELIGENTNA KONSTRUKCJA — ZNAKOMITA WYDAJNOŚĆ
  Lekka i elegancka konstrukcja drukarki SC-P800 nada profesjonalny wygląd każdej przestrzeni roboczej i świetnie wpasuje się nawet w niewielkie i nieustawne wnętrza.

SC-P800 to doskonałe narzędzie spełniające wszystkie potrzeby związane z profesjonalnym drukowaniem. Bez względu na to, czy zajmujesz się fotografią, realizujesz artystycznie czy pracujesz w biurze projektowym, za pomocą drukarki SC-P800 stworzysz profesjonalne odbitki, które zrobią wrażenie na Twoich klientach.

Twórz najwyższej jakości wydruki artystyczne dla galerii i muzeów

Za pomocą drukarki SC-P800 w najkorzystniejszy sposób przedstawisz swoje zdjęcia, które zachwycą odwiedzających wystawę — bez względu na to, czy wydrukujesz je na lśniącym czy matowym papierze, płótnie lub materiale o większej grubości.

Wydrukuj poruszające realistyczne fotografie w najwyższej jakości

Spraw, by Twoje zdjęcia idealnie uchwyciły piękno danej chwili. Ożyw swoje fotografie dzięki idealnemu odwzorowaniu żywych kolorów oraz głębokich czerni.

Zrób wrażenie na swoich klientach

Tchnij życie w prezentacje przygotowane z myślą o najważniejszych klientach i stwórz wyjątkowo wyraźne plany i wizualizacje. Drukarka SC-P800 jest dostosowana do pracy w różnych trybach i stanowi doskonałe uzupełnienie każdego biura, bez względu na to, czy chcesz przygotować rozległy plan architektoniczny, czy szkic niedużego budynku.

Nie trać kontaktu dzięki narzędziu odpowiedniemu dla Twojej agencji

Bezprzewodowe drukowanie przy użyciu Wi-Fi jest idealnym rozwiązaniem dla dynamicznych agencji — przygotowanie dokumentów i prezentacji w najwyższej jakości nie wymaga już spędzania czasu przy komputerze. Dzięki połączeniu z Internetem oraz opcjom łączności mobilnej drukarki SC-P800 możesz z każdego miejsca na świecie za jednym dotknięciem przycisku wydrukować szereg ważnych dokumentów i fotografii.

WYJĄTKOWE ZDJĘCIA Z BARDZIEJ SOCZYSTYMI KOLORAMI I GŁĘBSZYMI CZERNIAMI

 • Nadaj odbitkom kolor
  Zestaw dziewięciu atramentów UltraChrome HD firmy Epson z technologią Vivid Magenta pozwala na uzyskanie soczystych kolorów i głębokich czerni, aby tchnąć życie w Twoje fotografie.
 • Zredukowany efekt bronzingu
  Redukcja tzw. efektu bronzingu na błyszczącym papierze pozwala na lepsze odwzorowanie kolorów.
 • Uchwyć najgłębsze czernie
  Odkryj najgłębsze czernie i stwórz odbitki z bogatymi i płynnymi przejściami tonalnymi.

NOWA GENERACJA PROFESJONALNYCH ATRAMENTÓW PIGMENTOWYCH

Atramenty UltraChrome zostały stworzone z myślą o najnowszej generacji profesjonalnych drukarkach pigmentowych firmy Epson. To zdecydowany krok naprzód w dziedzinie technologii drukowania. Umożliwiają drukowanie na różnych nośnikach oraz wykorzystują zagęszczone pigmenty, dzięki którym można uzyskać bogatą paletę kolorów oraz głębsze czernie. Dzięki wyjątkowej odporności pigmentów na działanie światła wydruki długo pozostaną w doskonałym stanie.

NIESTANDARDOWE FORMATY WYDRUKÓW W PROFESJONALNEJ JAKOŚCI DZIĘKI OPCJONALNEMU PODAJNIKOWI PAPIERU W ROLI

Drukarka SC-P800 jest niezrównana nie tylko w przypadku drukowania w standardowych formatach. To jedyna dostępna na rynku drukarka drukująca w formacie A2+ z opcjonalnym podajnikiem papieru w roli1. Dzięki temu można drukować kolorowe banery, panoramiczne zdjęcia, na płótnie oraz inne niestandardowe formaty w naprawdę krótkim czasieKARTA PRODUKTU SC-P800

Drukarka SC-P800 przeciera szlak nowej generacji profesjonalnych drukarek atramentowych. Przejrzyj Kartę Produktu, aby zapoznać się z danymi technicznymi.

NIGDY NIE TRAĆ KONTAKTU

Kable i przewody nie muszą Cię już ograniczać dzięki zaawansowanemu interfejsowi bezprzewodowemu. Wykorzystaj w pełni możliwość łączności z drukarką z dowolnego miejsca dzięki swojemu smartfonowi, tabletowi lub komputerowi, a w pracy ciesz się jeszcze większą elastycznością i swobodą.

Połącz się z interfejsem Wi-Fi w szybki i prosty sposób za pomocą automatycznej konfiguracji łączności Wi-Fi. Skorzystaj z funkcji Epson Connect i odkryj pełnię możliwości mobilnego drukowania ze studia, z biura czy dowolnego miejsca na świecie. Drukarka SC-P800 obsługuje także funkcję Google Cloud Print, aby możliwe było drukowanie za pośrednictwem sieci.

Jeśli korzystasz z urządzeń firmy Apple, możesz użyć funkcji Apple AirPrint, by drukować bezpośrednio za pomocą drukarki SC-P800 z urządzenia obsługującego system iOS2.

Galeria
Produkty z tej samej kategorii
Epson SureColor SC-P600
2 737,61 zł z VAT
2 225,70 zł netto
Epson L810
1 484,63 zł z VAT
1 207,02 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store