Polecane produkty
3 033,24 zł z VAT
2 509,31 zł netto
2 466,05 zł netto
Producent
Social
Ahead Nero 2017 Classic PL Win
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Nero AG
Kod producenta: VIAHN2017CL
Nośnik: Produkt z licencją bezterminową (wieczystą) – wersja pudełkowa
Dostępność:
1-3 dni
realizacja w dni robocze
Cena:
279,00 zł z VAT
226,83 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł

Nero 2017 Classic

Nero 2017 Classic zapewni sukces Twojej cyfrowej twórczości. Nowa odsłona klasycznego programu oferuje optymalizacje we wszystkich obszarach: kreatywna i szybka obróbka, najwyższe standardy bezpieczeństwa przy wypalaniu płyt, wysoka jakość wyjściowa, łatwy eksport i korzystanie z plików dźwiękowych, graficznych i filmowych w dowolnym miejscu – to wszystko oferuje ten cieszący się niesłabnącą popularnością pakiet!

Wypalanie płyt i archiwizacja

Nie ma lepszej nagrywarki

CD, DVD, Blu-ray Disc™: Sprawdzony mistrz w swoim fachu Nero 2017 Classic umożliwia kopiowanie danych i wypalanie płyt. Dzięki programowi Nero QuickStart dostęp do najważniejszych funkcji możliwy jest za jednym naciśnięciem przycisku. SecurDisc 4.0 z szyfrowaniem 256-bitowym, ochroną hasłem i technologią optymalizacji płyt gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo plików. Także wypalanie płyt CD jest teraz wyjątkowo proste przy zachowaniu wysokiej jakości dzięki automatycznej optymalizacji dźwięku, dodatkowo z opracowaniem okładek albumów.

Tworzenie i obróbka

Klasyczne dzieła w prosty sposób!

Kopiuj filmy, zdjęcia i muzykę niemal z każdego urządzenia końcowego na komputer, przeciągnij je na ekran startowy Nero 2017 Classic i już! Twoje domowe studio multimedialne jest gotowe! W okamgnieniu możesz wzbogacić swoje filmy o pomysłowe efekty, zdefiniować przejścia, czy wykreować napisy, a bogata baza szablonów usprawni Twoją pracę. Program umożliwia także eksport pojedynczych scen z długiego filmu jednym ruchem. Możesz na przykład tworzyć filmy DVD ™ i nagrania Blu-ray™ z menu, czy wyczarować profesjonalne pokazy slajdów ze wspomnieniami z wakacji.

Zgrywanie i konwersja

Nie pasuje? Niemożliwe!

Filmy DVD*, płyty CD-audio*, pliki audio i wideo*: Nero 2017 Classic konwertuje niemal wszystko na wybrane formaty audio i wideo. Wyjątkowo wygodna jest opcja tworzenia list zadań z zaplanowanymi konwersjami. Jeszcze prostsza jest konwersja płyt wideo i CD-audio za jednym kliknięciem bezpośrednio na urządzeniu mobilnym: wystarczy podłączyć urządzenie, wybrać utwór i go przenieść – gotowe. Program obsługuje także najnowsze modele urządzeń mobilnych. Dzięki wtyczce Gracenote® możesz teraz sortować i odtwarzać utwory muzyczne na urządzeniu mobilnym także według okładek albumów.

*Nie dotyczy źródeł chronionych przed kopiowaniem.

Odtwarzanie i streaming

Wygodne sortowanie i odtwarzanie multimediów!

Koniec z długim wyszukiwaniem odpowiedniego pliku: sortowanie według twarzy, miejsc i innych elementów w Nero MediaHome ułatwia przeglądanie zdjęć, filmów i plików muzycznych i wykorzystywanie ich we własnych projektach. Ale to nie wszystko: Nero MediaHome jest także wydajnym odtwarzaczem audio i wideo do płyt DVD, CD-audio oraz plików multimedialnych, które można także odtwarzać z napisami. Bezpłatna aplikacja Nero MediaHome WiFi Sync umożliwia synchronizację urządzeń wyposażonych w system iOS i Android z biblioteką mediów. A użytkownicy, którzy lubią odtwarzać multimedia na dużym ekranie telewizora w salonie, mogą przesłać pliki do dowolnego urządzenia w sieci domowej za pomocą bezpłatnej aplikacji Nero StreamingPlayer

 

Galeria
Produkty z tej samej kategorii
Ahead Nero 2017 Platinum PL Win
349,00 zł z VAT
283,74 zł
267,48 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store