Filtry
Cena
- 

Producent

regulamin sklepu internetowego
 

Filmy doskonałe pod każdym względem!

Twój talent kreatorski w tworzeniu materiałów wideo od teraz łączy się z łatwością obsługi nowego oprogramowania Corel VideoStudio 2021. Zacznij niemal natychmiastowo używając szablonów Instant Project lub edytuj klasycznie w widoku wielu ścieżek na linii czasu. Opowiedz swoją historię z wielu kątów dzięki zaawansowanej obsłudze wielu kamer, która umożliwia jednoczesną edycję materiału aż z 6 źródeł w wersji Ultimate oraz 4 w wersji Pro..

Corel VideoStudio
porównanie wersji

Cała gama możliwości

Nowy Corel VideoStudio 2021 umożliwia zabawne i łatwe zanurzenie się w edycji wideo i tworzenie imponujących filmów w ciągu kilku minut przy użyciu nowych kreatywnych szablonów i nakładek. Skorzystaj z setek filtrów, efektów, grafiki, tytułów i przejść typu „przeciągnij i upuść”, a także odkryj nowe, zabawne naklejki AR, aby nadać osobowości każdemu projektowi. Wykorzystaj nowe style natychmiastowych szablonów projektów, aby odtworzyć popularne filmy i tworzyć historie w mediach społecznościowych w ciągu kilku minut! Oprogramowanie VideoStudio 2021 jest wyposażone w intuicyjne narzędzia do wprowadzania szybkich poprawek, przekształcania kolorów, nagrywania ekranu, edycji w wielu kamerach i wiele więcej! Odkryj zabawną, łatwą i kreatywną edycję wideo i zaskocz siebie tym, co możesz wyprodukować w nowym VideoStudio 2021.

Katalog produktów

Corel VideoStudio Ultimate 2021 ENG Win ESD

Nowość!

Corel VideoStudio Ultimate 2021 ENG Win ESD

komercyjna (COM) - wieczysta, wersja elektroniczna,

Nowy Corel VideoStudio Ultimate 2021 umożliwia zabawne i łatwe zanurzenie się w edycji wideo i tworzenie imponujących filmów w ciągu kilku minut przy użyciu nowych kreatywnych szablonów i nakładek.

Producent: Corel

Kod producenta: ESDVS2021ULML

Cena:

329,03 zł z VAT 267,50 zł netto

Dostępność: realizacja 12-24h


Corel VideoStudio Pro 2021 ENG Win ESD

Nowość!

Corel VideoStudio Pro 2021 ENG Win ESD

komercyjna (COM) - wieczysta, wersja elektroniczna,

Nowy Corel VideoStudio Pro 2021 umożliwia zabawne i łatwe zanurzenie się w edycji wideo i tworzenie imponujących filmów w ciągu kilku minut przy użyciu nowych kreatywnych szablonów i nakładek.

Producent: Corel

Kod producenta: ESDVS2021PRML

Cena:

255,83 zł z VAT 207,99 zł netto

Dostępność: realizacja 12-24h