Filtry

Producent

Placeholder

Placeholder

regulamin sklepu internetowego

Wyobraź sobie perfekcyjne malarstwo

Dlaczego nie wypróbować oryginalnego, sprawdzonego oprogramowania do malowania cyfrowego stworzonego przez artystów dla artystów? Wirtualne studio artystyczne od firmy Corel od ponad 25 lat przekracza oczekiwania twórców ilustratorów, artystów koncepcyjnych, artystów, fotografów i mangi! Wiemy, że Painter® 2020 uczyni cię także pasjonatem!

Painter 2020 oferuje realistyczne pędzle Natural-Media® i unikalne cyfrowe pędzle artystyczne, które dynamicznie reagują na ruchy pióra i tekstury płótna - co skutkuje niezwykle autentycznymi pociągnięciami pędzla. Co najważniejsze, bez oczekiwania na wyschnięcie farby, bez ograniczeń w zakresie mieszania mediów, bez braku zapasów, toksyn i towarzyszącemu pracy twórczej bałaganu!

Jeśli poszukujesz idealnego programu na start twojej przygody z cyfrowym malarstwem, zapoznaj się z funkcjami, jakie oferuje młodszy brat Corel Painter 2020 - Painter Essentials 6! Corel® Painter® Essentials™ 6 został specjalnie zaprojektowany, aby zainspirować Cię do swobodnego tworzenia obrazów na płótnie i tworzenia zdjęć przy użyciu wielokrotnie nagradzanych pędzli Natural-Media®. Jako intuicyjny program do malowania, Essentials oferuje przyjazne otoczenie, które zachęci Cię do zabawy z potężnymi i realistycznymi narzędziami artystycznymi.

Katalog produktów