Filtry
Cena
- 
Producent
Polecane produkty
X-Rite ColorMunki Photo
1 558,99 zł z VAT
1 400,00 zł netto
1 267,47 zł netto
Producent
Social

Sieciowe dyski dla domu i firmy

NAS, czyli network attached storage - pamięć masowa funkcjonująca jako sieciowa. To idealne rozwiązania do różnej wielkości film poszukujących magazynów danych, z których mogliby korzystać wszyscy pracownicy, także zdalni. Wydajne urządzenia oferujące duże pojemności, transfery i automatyczne kopie zapasowe to główne atrybuty cechujące sprzedawane przez nas urządzenia. Jeżeli szukasz sieciowych dysków, które usprawnią pracę w firmie, ale mogą służyć również jako domowe centrum danych, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Katalog produktów
1
Sortowanie:
Producent: LaCie, Synology GmbH
LaCie Fuel / 2TB / Wi-Fi
Nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się o miejsce na swoim iPadzie lub innym urządzeniu mobilnym Apple. LaCie Fuel oferuje 2 TB miejsca na bezprzewodowym urządzeniu, które możesz zsynchronizować z tabletem. LaCie Fuel może pomieścić ponad 1000 filmów, setki tysięcy zdjęć, piosenek, dokumentów, do których możesz mieć dostęp przez iPada, iPhone czy komputer Mac.
Producent: LaCie
Kod producenta: STFL2000200
Cena:
821,73 zł z VAT
668,07 zł netto
Dostępność:
5-10 dni

LaCie Fuel / 1TB / Wi-Fi
Nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się o miejsce na swoim iPadzie lub innym urządzeniu mobilnym Apple. LaCie Fuel oferuje 1 TB miejsca na bezprzewodowym urządzeniu, które możesz zsynchronizować z tabletem. LaCie Fuel może pomieścić ponad 500 filmów, tysiące zdjęć, piosenek, dokumentów, do których możesz mieć dostęp przez iPada, iPhone czy komputer Mac.
Producent: LaCie
Kod producenta: STFL1000200
Cena:
639,61 zł z VAT
520,01 zł netto
Dostępność:
5-10 dni

1

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store