Filtry
Cena
- 

Producent

regulamin sklepu internetowego

Credit Agricole - RRSO 0%

Akcesoria do tabletów graficznych XP-Pen

Zakochaj się w niezwykle eleganckich i wygodnych akcesoriach do tabletów graficznych marki XP-Pen i twórz swoje prace na miarę XXI wieku! Producent w swojej ofercie posiada duży wachlarz niezbędnych produktów uzupełniających, dzięki którym praca może stać się przyjemniejsza niż myślisz.

Rękawiczka XP-Pen AC 01 da Ci komfort tworzenia. Zmniejsza ona tarcie między dłonią, a powierzchnią tabletu jednocześnie sprawiając, że palce których nie używasz nie naciskają na powierzchnię urządzenia.

Swoboda tworzenia dzięki rysikowi XP-Pen P01 i XP-Pen PA2. Piórka te działają jak zwyczajny długopis, lecz przewyższają go technologicznie. Nie posiadają baterii czyli nie wymagają ich wymiany oraz ładowania, zapewniając ciągłe i nieprzerwane użytkowanie. Przyciski na ich korpusie umożliwiają natychmiastowe przełączanie między trybami pióra i gumki, dzięki czemu proces tworzenia jest prostszy i wydajniejszy.

Katalog produktów

Piórko XP-Pen PA2

Piórko XP-Pen PA2

XP-Pen PA2 do tabletów graficznych XP-Pen to model który nie wymaga baterii ani ładowania i obsługuje długie godziny nieprzerwanego rysowania, dzięki czemu możesz skupić się na swoim dziele, zamiast myśleć o tym na jak długo starczy Ci bateria.

Producent: XP-PEN

Kod producenta: AC71

Cena:

99,00 zł z VAT 80,49 zł netto

Dostępność: w magazynie


Piórko XP-Pen P01

Piórko XP-Pen P01

Pióro P01 posiada wszystkie funkcje tradycyjnej myszki lecz jest znacznie bardziej funkcjonalne, nawigowanie nim jest prostsze oraz nie powoduje bólu przy dłuższej pracy.

Producent: XP-PEN

Kod producenta: PN01_B

Cena:

59,00 zł z VAT 47,97 zł netto

Dostępność: w magazynie


Uniwersalna rękawica do tabletu XP-Pen AC01_B

Uniwersalna rękawica do tabletu XP-Pen AC01_B

Elegancja i wygoda to motyw przewodni rękawicy marki XP-Pen, która została stworzona z miękkiego delikatnego materiału jakim jest Lycra.

Producent: XP-PEN

Kod producenta: AC01_B

Cena:

29,00 zł z VAT 23,58 zł netto

Dostępność: w magazynie