Producent

Placeholder

Placeholder

regulamin sklepu internetowego

PROMOCJA!

Microsoft Office 365 Enterprise E3 MULTI Win/Mac

Placeholder
 • Producent:
 • Microsoft
 • Kod producenta: Q5Y-00003
 • Platforma: Windows, Mac, urządzenia mobilne
 • Licencja: subskrypcja komercyjna (COM)
 • Forma: wersja elektroniczna
 • Język: wielojęzyczny (MULTI) w tym polski

Dostępność: realizacja 12-24h realizacja w dni robocze

Cena promocyjna: 1 078,71 zł z VAT 895,23 zł netto 877,00 zł netto

Koszt przesyłki od: - zł

Enterprise E3

aplikacje dostępne w pakiecie:

5 komputerów PC lub Mac
5 tabletów
5 telefonów
Zawsze aktualne wersje
Dostęp do aplikacji Office Online (Word, OneNote, PowerPoint i Excel) przez przeglądarkę internetową
Funkcje zaawansowane:
 • Active Directory
 • Wdrożenia hybrydowe
 • Office w ramach RDS
 • Zarządzanie treściami video
 • Archiwizacja
 • eDiscovery, hold
 • Szyfrowanie poczty
 • RMS, DLP

Płatność roczna

Microsoft Office 365 Enterprise E3

Podstawą najlepszych zespołów jest doskonała komunikacja

Nowe funkcje oferowane przez usługę Office 365 w połączeniu z opublikowanymi właśnie aplikacjami pakietu Office 2016 zapewniają Twojej firmie dostęp do najbardziej kompletnej i najbezpieczniejszej w historii oferty usługi Office 365 w zakresie rozwiązań do komunikacji i pracy w chmurze.

Specjalnie dla zespołów i sieci

Zapewnij swoim zespołom łączność w czasie rzeczywistym w ich ulubionych środowiskach programu Skype — w aplikacjach pakietu Office, których codziennie używają. Teraz możesz uprościć swoją infrastrukturę, korzystając z jednej platformy w usłudze Office 365 do obsługi połączeń, konferencji, wideo i udostępniania.

Zaawansowane zabezpieczenia i narzędzia do zapewniania zgodności W rozwiązaniach usługi Office 365 firma Microsoft zapewnia zabezpieczenia i zgodność na zupełnie nowym poziomie. Teraz masz jeszcze większą kontrolę nad zabezpieczeniami i zgodnością swoich danych dzięki wbudowanym funkcjom ochrony prywatności, większej przejrzystości i udoskonalonym mechanizmom kontroli użytkowników. Nietrudno dostrzec, dlaczego jest to najbezpieczniejszy pakiet Office w historii.

Spersonalizowane i organizacyjne analizy

Łatwe w obsłudze narzędzia do monitorowania danych dynamicznych oraz szczegółowych analiz osobistych i organizacyjnych umożliwiają odkrywanie nowych wątków w danych za pomocą jeszcze bardziej interakcyjnych raportów, prostszych pulpitów nawigacyjnych i atrakcyjnych wizualizacji danych.

Maksymalizowanie wydajności sprzedaży

W świecie, w którym decyzje zakupowe są dokonywane, zanim pojawia się możliwość włączenia w ten proces Twojej firmy, sprzedawcy muszą się dostosowywać. Rozwiązanie do obsługi sprzedaży musi ułatwiać sprzedawcom łatwą adaptację, aby mogli oni prowadzić wydajną sprzedaż w tej nowej rzeczywistości i stawać się zaufanymi doradcami. Połączenie programu Microsoft Dynamics CRM Online, usługi Office 365 i usługi Power BI pozwala zwiększyć wydajność sprzedaży, zapewniając bezproblemową komunikację i współpracę w ramach zespołów.

Całkowicie nowa usługa Office 365

Zobacz nowe funkcje usługi Office 365 w akcji — komunikacja zespołów i atrakcyjne prezentowanie danych w najbezpieczniejszym pakiecie Office w historii.

Skład pakietu

Placeholder

Outlook

Wygodnie zarządzanie pocztą elektroniczną, kalendarzem, kontaktami i zadaniami. Obsługa powiadomień typu „push email” zapewnia aktualizację skrzynki odbiorczej, tryb widoku konwersacji grupuje powiązane ze sobą wiadomości, a kalendarze, w celu planowania zadań, można przeglądać jednocześnie.

Placeholder

Word

Tworzenie i udostępnianie profesjonalnie wyglądających dokumentów dzięki nowoczesnym narzędziom do edycji, recenzji i udostępniania. Nowa zakładka Projektowanie umożliwia szybki dostęp do funkcji, a Inteligentne wyszukiwanie odnajduje w sieci informacje na podstawie kontekstu i przedstawia je bezpośrednio w programie Word.


Placeholder

Excel

Analiza i prezentacja danych na nowe, intuicyjne sposoby, dzięki odświeżonemu interfejsowi użytkownika i ulubionym skrótom klawiaturowym. Korzystaj z funkcji, takich jak Analysis Toolpak, Fragmentator i Konstruktor formuł, aby zaoszczędzić czas i skoncentrować się na istotnych informacjach.

Placeholder

PowerPoint

Tworzenie, współpraca i skuteczna prezentacja pomysłów dzięki nowym przejściom slajdów i ulepszonemu okienku konfiguracji animacji. Pogrupowane komentarze do slajdów umożliwiają uwzględnienie sprzężenia zwrotnego w prezentacjach.


Placeholder

OneNote

To osobisty notatnik elektroniczny, w którym można przechowywać notatki, pomysły, strony WWW, zdjęcia, a nawet pliki dźwiękowe i wideo. Czy to w domu, biurze, czy w podróży, możliwe jest zabranie ich w dowolne miejsce i jednoczesne udostępnianie ich i współpraca z innymi.

Placeholder

Access

Access to łatwe w użyciu narzędzie do szybkiego tworzenia opartych na przeglądarce aplikacji baz danych, które pomagają prowadzić firmę. Dane są automatycznie zapisywane w bazie danych SQL, dzięki czemu aplikacje są bardziej bezpieczne i skalowane.


Placeholder

Publisher

Wygodnie twórz, personalizuj i udostępniaj szeroki wachlarz publikacji najwyższej jakości. Zamieniaj zdjęcia za pomocą prostego przeciągnięcia, a także dodawaj fotografie bezpośrednio z albumów internetowych. Zastosuj efekty specjalne, by publikacje wyróżniały się.

Placeholder

Exchange Online

Możesz zachować kontrolę nad środowiskiem informatycznym, jednocześnie korzystając z zalet hostowania poczty e-mail na serwerach firmy Microsoft. Centrum administracyjne programu Exchange umożliwia efektywne zarządzanie organizacją za pomocą łatwego w obsłudze, opartego na sieci Web interfejsu. W jednym miejscu możesz uruchamiać miejscowe zbieranie elektronicznych materiałów dowodowych dla programów Exchange, SharePoint i Skype dla firm.


Placeholder

Skype

Przez Skype’a rozmawia za darmo cały świat – zwłaszcza, że udostępniliśmy grupowe rozmowy wideo na komórkach i tabletach! Odkryj nowy wymiar współpracy. Wysyłaj zdjęcia i pliki dowolnej wielkości, udostępniaj ekrany, wspólnie pracuj nad nowymi projektami i dziel się pomysłami.

Placeholder

OneDrive: wszystko pod ręką, zawsze i wszędzie

Zarejestruj się w pakiecie Office 2016 i korzystaj z chury OneDrive, by uzyskać dostęp do najnowszych dokumentów na dowolnym urządzeniu umożliwiającym wygodne połączenie.


Placeholder

Office Online: aplikacje Office przez przeglądarkę

Współpracuj w czasie rzeczywistym nad dokumentami pakietu Office z dowolnymi osobami i w dowolnym miejscu — bez żadnych opłat. Twórz, zapisuj i udostępniaj online dokumenty, arkusze kalkulacyjne, prezentacje i notesy. Współpraca jeszcze nigdy nie była tak łatwa.


Office na wszystkich Twoich urządzeniach

Niezależnie od tego, czy używasz komutera PC, Mac, tabletu lub telefonu, system Office działa bezbłędnie na wszystkich twoich urządzenaich.

Uaktualnienia zawsze dołączone

Dzięki Office 365 nigdy nie musisz korzystać z przestarzałego oprogramowania, ponieważ każde nowe uaktualnienie otrzymasz w ramach subskrypcji.

Instalacja i FAQ

Jaki system operacyjny wymagany jest do poprawnego działania pakietu Office 365?

Komputer PC: Windows 7 lub nowszy, Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012
Komputer Mac: Mac OS X 10.10
iOS: Pakiet Office dla tabletu iPad® wymaga systemu operacyjnego iOS 7.0 lub nowszego, pakiet Office dla telefonu iPhone® może zostać zainstalowany na telefonach z systemem iOS 6.0 lub nowszym.
Android: Pakiet Office dla systemu Android™ może być instalowany na tabletach lub telefonach obsługujących system operacyjny Android KitKat 4.4 lub nowszy i wyposażonych w procesor ARM lub Intel x86.

Wymagania techniczne
Wymagany procesor PC: 1 gigaherc (GHz) lub szybszy x86- lub x64-bitowy procesor z SSE2
Mac: procesor Intel
Wymagany system operacyjny PC: Windows 7 lub nowszy, Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012
Mac: Mac OS X 10.10
iOS: Pakiet Office dla tabletu iPad® wymaga systemu operacyjnego iOS 7.0 lub nowszego, pakiet Office dla telefonu iPhone® może zostać zainstalowany na telefonach z systemem iOS 6.0 lub nowszym.
Android: Pakiet Office dla systemu Android™ może być instalowany na tabletach lub telefonach obsługujących system operacyjny Android KitKat 4.4 lub nowszy i wyposażonych w procesor ARM lub Intel x86.
Wymagana pamięć PC: 1 GB pamięci RAM (wersja 32-bitowa); 2 GB pamięci RAM (wersja 64-bitowa)
Mac: 4 GB pamięci RAM
Wymagane miejsce na dysku PC: 3,0 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Mac: 6 GB, format dysku twardego HFS+
Wymagany monitor Rozdzielczość 1280 x 800
Karta graficzna Funkcja przyspieszenia sprzętowego grafiki wymaga karty graficznej zgodnej z technologią DirectX10.
Wielodotyk Do korzystania z funkcjonalności wielodotyku wymagane jest urządzenie obsługujące dotyk. Wszystkie funkcje i funkcjonalności są jednak zawsze dostępne za pomocą klawiatury, myszy oraz innych standardowych lub dodatkowych urządzeń wejściowych. Uwaga: nowe funkcje dotykowe zostały zoptymalizowane pod kątem systemu Windows 8 lub nowszego.
Dodatkowe wymagania systemowe Do użytku niekomercyjnego.
Do obsługi funkcji korzystających z Internetu wymagane jest połączenie internetowe.
Wymagane jest konto Microsoft.
Funkcje produktu i szata graficzna mogą różnić się w zależności od konfiguracji systemu użytkownika. Niektóre funkcje mogą wymagać zaawansowanego lub dodatkowego sprzętu, albo połączenia z serwerem.

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Placeholder

Leasing Plus

 • Elastycznego określenie struktury spłaty rat
 • Koszty leasingu dopasowane do indywidualnych potrzeb
 • Procedury przyznawania leasingu są prostsze niż w przypadku udzielania kredytu bankowego
 • Okres oczekiwania na decyzję o zawarciu umowy, a następnie na jej finalizację, jest zdecydowanie krótszy niż przy umowie kredytowej
 • Nie wymaga się angażowania środków własnych przedsiębiorstwa w formie wpłaty początkowej
 • Wnioski leasingowe ograniczają się zwykle do uzyskania podstawowych danych dotyczących aplikującego o leasing przedsiębiorstwa
Placeholder

Santander

 • Wniosek ratalny wypełniasz online po złożeniu zamówienia
 • Raty nawet do 50 000 zł
 • Atrakcyjne linie kredytowe, w tym raty 0% na wybrane produkty
 • Możliwa wcześniejsza spłata kredytu bez jakichkolwiek dodatkowych opłat
 • Możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni przy zakupie w sklepie internetowym
 • Bez konieczności wpłaty własnej
 • Proste zasady udzielania kredytu
 • Do zawarcia umowy zwykle potrzebny jedynie dowód osobisty
 • eRaty
Placeholder

Credit Agricole

weryfikator

Galeria

Produkty z tej samej kategorii