Producent

regulamin sklepu internetowego

Manipulator SpaceMouse Enterprise Kit

Placeholder
 • Producent:
 • 3DConnexion
 • Kod producenta: 3DX-700058
 • Gwarancja: 36 miesięcy
 •  

Dostępność: 1-3 dni realizacja w dni robocze

Cena: 2 189,40 zł z VAT 1 780,00 zł netto

Koszt przesyłki od: 17,00 zł

Dedykowane akcesoria


3DConnexion SpaceMouse Enterprise Kit

Stworzony z myślą o najwyższej wydajności specjalistów cad

Najlepsi nie mogą pozwolić sobie na kompromisy. Czołowe światowe firmy wymagają najwyższej wydajności od swoich zespołów projektowych. Nie mogą one pozwolić sobie na niewykorzystane szanse lub zmniejszoną wydajność. Liczą się tylko osiągane wyniki. Poznaj mysz 3D firmy 3Dconnexion SpaceMouse Enterprise. Prezentujemy nowe standardy wydajności pracy inżynierów.

Zestaw 3DConnexion SpaceMouse Enterprise: Siła Obu Rąk

Równoczesne korzystanie z produktów firmy 3Dconnexion SpaceMouse Enterprise i CadMouse wraz z podkładką CadMouse Pad pozwala na jeszcze większe podniesienie wydajności i komfortu pracy. Nazywamy to synergią oburęcznej obsługi — w takiej konfiguracji mysz 3D SpaceMouse Enterprise pozwala na wygodne ustawiania widoku lub pozycji obiektu, a mysz CadMouse wygodnie spoczywająca na dedykowanej podkładce Mysz CadMouse Pad umożliwia efektywne wykonywanie pozostałych zadań. To naturalny i wygodny sposób pracy, który nie ma sobie równych.

Zestaw zawiera:

 • SpaceMouse Enterprise
 • Mysz CadMouse
 • Podkładkę pod mysz CadMouse Pad
 • Dwuportowy hub USB


3DConnexion SpaceMouse Enterprise

Szybkie projektowanie, lepsze zrozumienie modelu 3D

SpaceMouse Enterprise czerpie swój styl i możliwości z naszych wielokrotnie nagradzanych myszy 3D: SpaceMouse Pro i SpacePilot Pro. Jak w przypadku każdego wyjątkowego projektu, czerpaliśmy z doświadczeń zdobytych w przeszłości, aby zmienić przyszłość.

Zastosowana w modelu SpaceMouse Enterprise technologia czujnika 6 stopni swobody ruchu (6DoF) oraz stały dostęp do przycisków QuickViews, standardowych (Standard Views), jak i własnych (Custom Views), sprawiają, że praca z modelami 3D jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.

Ruchy drążka myszy 3D przekładają się na łatwą i intuicyjną nawigację 3D, a klawisze QuickView zapewniają szybki dostęp do standardowych rzutów modelu. Trzy dodatkowe definiowalne przyciski Custom Views — dostępne jedynie w modelu SpaceMouse Enterprise — pozwalają zapisać widok modelu w dowolnym położeniu, co sprawia, że praca z modelami 3D nie będzie miała sobie równych.

Placeholder

Szybkie i wydajne modelowanie w 3D

Błyskawiczny dostęp do minimum 12 ulubionych funkcji aplikacji jest znaczącym ułatwieniem w pracy. Inteligentne przyciski funkcyjne myszy 3D SpaceMouse Enterprise automatycznie aktualizują się wraz ze zmianą aplikacji oraz środowiska, w którym pracujesz.

Nowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości pokazuje rzeczywiste ikony danej aplikacji1, co jeszcze bardziej ułatwia orientację, umożliwiając korzystanie z dobrze znanego użytkownikom paska narzędzi. Zastosowanie prostego, ale skutecznego interfejsu użytkownika w sterowniku 3DxWare 10 sprawia, że personalizacja urządzenia jest prosta i intuicyjna, jak nigdy wcześniej.


Ergonomia. W nowym znaczeniu.

Twoje ręce to Twoje narzędzia pracy. SpaceMouse Enterprise został zaprojektowany tak, aby chronić je przed bólami i kontuzjami, które są coraz częstsze wśród ciężko pracujących profesjonalistów CAD. To najbardziej ergonomiczny produkt, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.

To niezwykle skuteczne, ale proste w obsłudze narzędzie ma wiele funkcji, których domagali się użytkownicy, takich jak dostęp do klawiszy specjalnych klawiatury bez odrywania ręki od myszy. Pozwala to użytkownikom programów CAD na jeszcze wydajniejszą pracę obiema rękami.

Placeholder

Placeholder

Fundament pracy z produktami 3Dconnexion

Sterownik 3DxWare 10 umożliwia użytkownikowi optymalizację pracy z modelem SpaceMouse Enterprise i dostosowanie go do własnych preferencji w celu osiągnięcia jeszcze lepszej wydajności. Teraz możesz w prosty sposób przypisywać do przycisków polecenia poszczególnych aplikacji i środowisk (takich jak tryb rysowania, tryb części i tryb złożeń) oraz dostosować pozostałe ustawienia do swoich potrzeb.


3DConnexion CadMouse

Pierwsza na świecie mysz komputerowa dedykowana dla specjalistów CAD. Inne myszy nie zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach CAD, ale mysz CadMouse firmy 3Dconnexion została przygotowana specjalnie dla nich.

Dopracowany i ergonomiczny kształt

Używanie kółka myszy jako przycisku, dzięki dedykowanemu przyciskowi środkowemu myszy CadMouse 3Dconnexion, odchodzi do lamusa. To znacznie wygodniejsze i bardziej poręczne niż naciskanie pokrętła. Ponieważ ulepszanie warunków pracy, odpoczynku i rozrywki specjalistów CAD jest naszą misją, obudowa myszy wykonana została z eleganckiej matowej stali i jest bardzo ergonomiczna — podpiera dłoń w wygodnej i naturalnej pozycji przez wiele godzin pracy.

Steruj kursorem myszy dzięki precyzyjnej technologii

Mysz CadMouse firmy 3Dconnexion zapewnia pełną kontrolę dzięki zaawansowanemu czujnikowi laserowemu. Dzięki czułości 8200 dpi i częstotliwości próbkowania aż do 1000 Hz (czas reakcji: 1 milisekunda) klikasz dokładnie tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz. To poziom precyzji, której specjaliści CAD wymagają i na którą zasługują.

Korzystaj z funkcji przybliżania i oddalania

Inne myszy nie zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach CAD, ale mysz CadMouse firmy 3Dconnexion została przygotowana specjalnie dla nich. Dzięki funkcji QuickZoom możesz bez wysiłku powiększać i zmniejszać obiekty geometryczne za pomocą jednego kliknięcia przycisku pod kciukiem. Miłośnicy kółek nie muszą się jednak niepokoić — kółko Smart Scroll zapewnia precyzyjne powiększanie i pomniejszanie z dokładnością co do kliknięcia w aplikacjach CAD lub szybkie przewijanie z efektem inercji w przeglądarkach i dokumentach.

Wygodny dostęp do ulubionych poleceń

Przycisk gestów otwiera aplikację lub specyficzne dla środowiska menu radialne, w którym można wybrać ulubione polecenia za pomocą prostego gestu. Mysz CadMouse firmy 3Dconnexion umożliwia najwygodniejszą pracę w programach CAD przy minimalnej liczbie kliknięć.


3DConnexion CadMouse Pad

Dedykowana podkładka pod Mysz CadMouse

Idealne połączenie prędkości z precyzją

Podkładka pod mysz 3Dconnexion CadMouse Pad dzięki wysokiej jakości powłoki z mikrotekstury zapewnia idealne połączenie prędkości i kontroli. Powłoka została opracowana specjalnie pod kątem myszy CadMouse firmy 3Dconnexion i dzięki idealnej równowadze pomiędzy tarciem statycznym i kinetycznym umożliwia wygodne i precyzyjne ruchy myszą. Oznacza to, że mysz porusza się zawsze dokładnie tak, jak chcesz.

Prawdziwa precyzja dla prawdziwych profesjonalistów

W pracy w środowisku CAD jest miejsce tylko na precyzję najwyższej klasy. Gładka, jednolita tekstura powierzchni podkładki CadMouse Pad firmy 3Dconnexion zwiększa dokładność odczytu czujnika, a także płynność i precyzję ruchów kursora. Jest to precyzja na profesjonalnym poziomie, niezbędna dla inżynierów, architektów i projektantów.


3DConnexion USB Hub

Ergonomia. W nowym znaczeniu.

Wierzymy, że projektując zestaw SpaceMouse Enterprise, pomyśleliśmy o wszystkim. Wystarczy podłączyć mysz 3D SpaceMouse Enterprise i mysz CadMouse do dwuportowego huba USB (dołączonego do zestawu), co sprawi, że wykorzystany będzie tylko jeden port USB w stacji roboczej.

Placeholder

Zawartość opakowania

 • SpaceMouse Enterprise
 • Mysz CadMouse
 • Podkładka pod mysz CadMouse Pad
 • Dwuportowy hub USB

Obsługiwane systemy operacyjne

 • Microsoft Windows, OS X

Certyfikaty i rejestracja

 • CE, FCC, KC, RCM, BSMI, Dyrektywa RoHS Unii Europejskiej, chińskie przepisy RoHS, WEEE, BellAndVision, japońskie przepisy dotyczące recyclingu
SpaceMouse Enterprise Kit
Technologia Opatentowany przez 3Dconnexion® czujnik wykorzystujący sześć stopni swobody ruchu (6DoF)
Przyciski 12 inteligentnych przycisków funkcyjnych
Wyświetlacz Kolorowy wyświetlacz LCD, na którym pokazane są funkcje aplikacji przypisane do przycisków funkcyjnych
Przyciski szybkich widoków QuickView
 • Góra/dół
 • Prawo/lewo
 • Przód/tył
 • Obrót o 90° zgodnie z ruchem wskazówek zegara / przeciwnie do ruchu wskazówek zegara
 • ISO1/ISO2
 • Przełączanie trybu obracania
 • 3 przyciski widoków własnych
Dodatkowe przyciski Klawisze specjalne klawiatury (Control, Alt, Shift, Escape, Enter, Spacja, Delete, Tab)
Ergonomia Pełnowymiarowa wyściełana podpórka pod nadgarstek, Łącznie 31 programowalnych przycisków
Wymiary 249 × 154 x 58 mm
Waga 800 g
   
3DConnexion CadMouse
Przyciski Ogółem 7 przycisków, w tym:
 • Przyciski QuickZoom
 • Kółko Smart Scroll
 • Przycisk gestów / menu radialne
Technologia Laserowy czujnik 8200dpi / 1000Hz
Obudowa Podstawa PTFE
Długość kabla 2m kabel USB
Wymiary 128 x 80 x 44mm
Waga 130g
   
3DConnexion CadMouse Pad
Cechy
 • Optymalne pokrycie powierzchni
 • Wykończenie z mikrotekstury
 • Antypoślizgowa podstawa silikonowa
Wymiary 250 x 350 x 2 mm
Waga 160g
   
3DConnexion USB HUB
Cechy Dwuportowy hub USB do podłączenia myszki i manipulatora
   
Zestaw SpaceMouse Enterprise Kit
Zestaw zawiera
 • SpaceMouse Enterprise
 • Mysz CadMouse
 • Podkładkę pod mysz CadMouse Pad
 • Dwuportowy hub USB
Gwarancja Gwarancja 3+1:
3 lata standardowej gwarancji
+ jeden dodatkowy rok dostępny po rejestracji produktu

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Credit Agricole

Placeholder

leaselink

weryfikator

Galeria

Produkty z tej samej kategorii

Mysz 3DConnexion CadMouse Wireless

Mysz 3DConnexion CadMouse Wireless

541,88 zł z VAT 440,55 zł netto

CadMouse Pro Wireless - left

CadMouse Pro Wireless - left

651,35 zł z VAT 529,55 zł netto

Mysz 3DConnexion CadMouse

Mysz 3DConnexion CadMouse

541,88 zł z VAT 440,55 zł netto