Producent

Placeholder

Placeholder

regulamin sklepu internetowego

Adobe Creative Cloud for Teams All Apps z usługą Adobe Stock (2019) MULTI Win/Mac. – licencja imienna dla instytucji EDU

Placeholder
 • Producent:
 • Adobe
 • Kod producenta: 65276774BB01A12
 • Forma: Nowa Subskrypcja
 •  
 • Sklep posiada autoryzację:

   

Dostępność: realizacja 12-24h realizacja w dni robocze

Czas trwania subskrypcji:

Cena: 3 950,65 zł z VAT 3 211,91 zł netto

Koszt przesyłki od: 0,00 zł

Adobe Creative Cloud + Adobe Stock

Plany usługi Adobe Creative Cloud dla instytucji EDU

Opcje licencjonowania:
Licencja na urządzenie
Licencja imienna
Typ licencji (dozwolone łączenie różnych typów) Najlepsze do pracowni komputerowych i pomieszczeń lekcyjnych Najlepsze dla małych grup roboczych, wydziałów, studentów i zastosowań opartych również na prywatnych urządzeniach
Instalacja Jedna instalacja na konkretny komputer Licencje dla poszczególnych użytkowników, dozwolone dwie instalacje
Aplikacje na komputery Wszystkie najnowsze aplikacje na komputery, w tym Photoshop CC i Illustrator CC Wszystkie najnowsze aplikacje na komputery, w tym Photoshop CC i Illustrator CC
Aplikacje na urządzenia przenośne i usługi Brak dostępu do usług online Udostępnianie i synchronizowanie plików (100 GB na użytkownika)

Wszystkie najnowsze aplikacje na urządzenia przenośne, w tym Capture CC i Photoshop Mix

Profil w serwisie Behance

Pomoc techniczna 24/7 (j. angielski)
Opcje płatności Elastyczny plan 12-48 miesięcy
Dodawanie licencji w dowolnej chwili
Elastyczny plan 12-48 miesięcy
Dodawanie licencji w dowolnej chwili

Aplikacje

Photoshop CC Illustrator CC
InDesign CC InCopy CC
Dreamweaver CC Acrobat DC Pro
Lightroom CC Dimension CC
Lightroom Classic XD CC
Audition CC Animate CC
Premiere Pro CC After Effects CC
Bridge CC Fuse CC
Prelude CC SpeedGrade CC
Flash Builder Character Animator CC
Media Encoder    

Usługi

Behance Device Preview
Extract Fonts
PDF services PhoneGap Build
Portfolio Publish Online
Sign Spark
Story Plus Share Online
Team Projects Stock

Aplikacje mobilne

Brush CC Capture CC
Color CC Comp CC
Edytor Zdjęć Aviary Illustrator Draw
Illustrator Line Lightroom for Mobile
Photoshop Express Photoshop Fix
Photoshop Mix Premiere Clip
Rush CC Shape CC
Sketch Spark Page
Spark Post Spark Video
Voice    

Biblioteka zdjęć Adobe Stock

Kupując ten produkt otrzymujesz dostęp do 10 obrazów miesięcznie w Adobe Stock. Jeśli jednak nie zostaną one wykorzystane w tym czasie, nastąpi automatycznie przeniesienie ich na następny miesiąc (z pewnymi ograniczeniami). Dodatkowo możesz też płacić w miarę zapotrzebowania na kolejne materiały.

Make it. Creative Cloud.

Projektanci. Fotograficy. Filmowcy. Marzyciele. Kimkolwiek jesteś, dzięki usłudze Creative Cloud uzyskasz dostęp do światowej klasy aplikacji do projektowania, za pomocą których stworzysz co tylko zechcesz, kiedy nadejdzie inspiracja.

Od pustej strony do pięknej kompozycji

Usługa Creative Cloud zapewnia dostęp do wszystkich aplikacji firmy Adobe na komputery i urządzenia przenośne — od podstawowych narzędzi, takich jak program Photoshop, po nowatorskie narzędzia, na przykład Adobe Experience Design. Przygotowaliśmy również wbudowane szablony ułatwiające rozpoczynanie projektowania, a także samouczki pozwalające szybko uczyć się obsługi programów i doskonalić umiejętności. Całe środowisko twórcze jest dostępne w jednym miejscu.

Wybrane nowości Adobe Creative Cloud 2019

Placeholder

Photoshop CC

Przeprojektowane wypełnianie z uwzględnianiem zawartości

Nowa, dedykowana przestrzeń robocza Wypełnianie z uwzględnieniem zawartości umożliwia interaktywne edytowanie materiałów w celu uzyskania precyzyjnych efektów. Dzięki technologii Adobe Sensei można wybrać, które piksele źródłowe mają zostać użyte, a także obrócić, przeskalować i odbić piksele źródłowe. Dostępny jest aktywny podgląd zmian w pełnej rozdzielczości, a wynik można zapisać na nowej warstwie.

Placeholder

Dreamweaver CC

Refaktoryzacja kodu JavaScript

Dzięki refaktoryzacji kodu JavaScript programiści stron WWW mogą teraz w inteligentny sposób zmieniać nazwy funkcji i zmiennych z uwzględnieniem ich zakresu. Można zaznaczyć fragment kodu i utworzyć dla niego blok Try/Catch. Anonimowy blok wyrażenia lub funkcji można przekonwertować na wyrażenie strzałkowe jednym kliknięciem.

Placeholder

InDesign CC

Dopasowanie układu

Teraz Dopasowanie układu w programie InDesign działa szybko i łatwo. Już nie trzeba ręcznie dopasowywać tekstu, obrazów lub innych elementów w razie konieczności zmiany rozmiaru strony dokumentu po dodaniu tekstu i obrazów. Nowa funkcja Dopasuj układ automatycznie dopasowuje wszystkie elementy układu w przypadku zmiany rozmiaru strony, marginesu strony lub spadu dokumentu.


Placeholder

Premiere Rush CC

Przedstawiamy aplikację Adobe Premiere Rush CC

Program Premiere Pro jest teraz oferowany wraz z nową aplikacją Premiere Rush CC — kompleksowym narzędziem, które współpracuje z wszystkimi urządzeniami. Teraz można nagrać materiał na telefonie, a następnie zmontować go i udostępnić w mediach społecznościowych przy użyciu telefonu, tabletu lub komputera. Aby kontynuować pracę nad plikami z aplikacji Rush, wystarczy otworzyć je w programie Premiere Pro.

Placeholder

Premiere Pro CC

Dokładne i proste stopniowanie kolorów

Nowatorskie narzędzia do obsługi kolorów Lumetri ułatwiają dostosowywanie krzywych kolorów. Każda krzywa ma dwie osie z wartościami w parach, co pozwala łatwo i precyzyjnie stopniować poszczególne kolory.

Placeholder

Lightroom Classic CC

Maskowanie zakresów w celu precyzyjnego sterowania zaznaczeniem

Dokonaj precyzyjnych wyborów kolorów i tonacji, wprowadzając lokalne korekty. Za pomocą narzędzi Pędzel dopasowania, Filtry radialne i Filtry stopniowane można pobieżnie zdefiniować maskę, aby następnie dopasować ją przy użyciu nowych opcji maskowania zakresów.

Poznaj Adobe Creative Cloud

Placeholder

Najlepsze na świecie aplikacje kreatywne

Najlepsze na świecie aplikacje do projektowania na komputery pozwalają zrealizować każdy pomysł. Edytuj zdjęcia i wideo. Umożliwiają projektowanie grafiki oraz publikacji. Zawierają narzędzia do tworzenia witryn internetowych, interfejsu i animacji. Nowe szablony w programach Photoshop i Illustrator usprawniają rozpoczynanie pracy w projektach. Kiedy tylko zechcesz, wystarczy jedno kliknięcie, aby zaktualizować oprogramowanie o nowatorskie rozwiązania i nowe funkcje.

Placeholder

Więcej do nauczenia. Mniejszym wysiłkiem

Ofertę Creative Cloud uzupełniają setki samouczków, które pozwalają błyskawicznie zapoznać się z każdym krokiem typowych czynności. Projektowanie plakatów, czasopism, aplikacji na urządzenia przenośne oraz innych elementów jest prostsze dzięki nowym szablonom dostępnym w programach Photoshop i Illustrator. Przygotowaliśmy materiały zarówno dla początkujących, jak i zawodowców.


Placeholder

Każdy pomysł można zrealizować

Dzięki aplikacjom firmy Adobe na urządzenia przenośne możesz pracować wszędzie tam, gdzie nadejdzie inspiracja. Szkicuj i rysuj. Edytuj zdjęcia. Twórz układy. Nagrywaj wideo. Wszystko jest połączone. Projekt rozpoczęty na telefonie możesz kontynuować na tablecie i dokończyć na komputerze.

Placeholder

Zacznij od czegoś. Projekt nie musi być pusty

Usługa Adobe Stock udostępnia ponad 60 milionów obrazów, grafik, wideo i zasobów 3D, a także kolekcję Premium. Wszystko to wbudowane w ulubione aplikacje. Korzystając z szablonów stron internetowych, wydruków, aplikacji na urządzenia przenośne i innych materiałów, możesz przejść bezpośrednio do projektowania — bez zmartwień o wstępną konfigurację.


Placeholder

Wszystkie zasoby twórcze. Zawsze pod ręką

Biblioteki Creative Cloud pozwalają błyskawicznie uzyskać dostęp do czcionek, kolorów, grafik, obrazów Adobe Stock oraz innych często używanych zasobów projektowych. Wszystkie zasoby są aktualizowane na bieżąco między komputerami a urządzeniami przenośnymi. Można nawet udostępniać biblioteki członkom zespołu, aby zachować spójność projektów i płynny przepływ informacji.

Placeholder

Znajdź inspirację. Daj się odkryć

Skorzystaj z największej społeczności twórców na świecie — Behance — aby przeglądać najnowsze prace doskonałych projektantów i artystów. Prezentuj swoje własne materiały w indywidualnej witrynie Adobe Portfolio. Obie usługi są bezpłatnymi elementami członkostwa Creative Cloud.

Zobacz jak to działa!

Inne informacje

Plan kompletny usługi Creative Cloud dla zespołów obejmuje pomoc specjalistów w zakresie produktów firmy Adobe. Każdy członek zespołu ma dostęp do dwóch indywidualnych sesji rocznie. Jest to uzupełnienie darmowej pomocy oferowanej na początku pracy z usługą.

Przewidywalne koszty działalności (nie inwestycyjne) pozwalają na elastyczne obliczanie budżetu. Cały zestaw aplikacji usługi Creative Cloud lub pojedynczą aplikację można uzyskać za ułamek ceny zakupu licencji wieczystych. Rozwiązanie skaluje się z łatwością odpowiednio do rosnących potrzeb.

Funkcjonalna konsola administracyjna (portal Admin Console) ułatwia i przyspiesza dodawanie oraz zmienianie przydziałów licencji. Użytkownik i wyznaczeni administratorzy mogą szybko dodawać, przydzielać oraz przenosić stanowiska, jak również śledzić użycie oprogramowania przez zespoły. Mechanizm pozwala obsługiwać plan kompletny, plan pojedynczej aplikacji oraz oba plany naraz.

Wersja językowa MULTI (Multi European Languages) zawiera: 
           
 • Polski
 • English
 • Dansk
 • Deutsch
 • Español
 • Français
 • Français*
 • Hebrew*
 • Hungarian
 • Italiano
 • Nederlands
 • Norwegian
 • Português (Brasil)
 • Suomi
 • Svenska
 • Turkish
 • Ukrainian
 • čeština
 • Русский
 • عربي*
 • 日本語
 • 简体中文
 • 繁體中文
 • 한국어
* W wersji środkowowschodniej są obsługiwane języki arabski i hebrajski (łącznie z pełną obsługą zapisu od prawej do lewej), funkcje ułatwiające pracę z językami arabskim i hebrajskim, a także interfejs w języku angielskim. Wersja francuska północnoafrykańska (francuska*) oferuje pełną obsługę zapisu od prawej do lewej, funkcje ułatwiające pracę z językami arabskimi i hebrajskim oraz interfejs w języku francuskim.


Witryna Creative Cloud została zaprojektowana z myślą o optymalnej obsłudze najnowszych wersji przeglądarek Chrome, Safari, Firefox oraz Internet Explorer. W przypadku starszych przeglądarek witryna powinna działać prawidłowo, ale mogą występować problemy z używaniem niektórych funkcji. Program Internet Explorer 8 i wcześniejsze wersje nie są obsługiwane.
 
Członkostwo Creative Cloud umożliwia pobranie wszystkich aplikacji komputerowych i zainstalowanie ich na komputerze lokalnym, a także oferuje dostęp do dodatkowych aplikacji i usług online. Aplikacje komputerowe uwzględnione w członkostwie są dostępne w wersjach dla systemów Mac OS i Windows®.

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Placeholder

Leasing Plus

 • Elastycznego określenie struktury spłaty rat
 • Koszty leasingu dopasowane do indywidualnych potrzeb
 • Procedury przyznawania leasingu są prostsze niż w przypadku udzielania kredytu bankowego
 • Okres oczekiwania na decyzję o zawarciu umowy, a następnie na jej finalizację, jest zdecydowanie krótszy niż przy umowie kredytowej
 • Nie wymaga się angażowania środków własnych przedsiębiorstwa w formie wpłaty początkowej
 • Wnioski leasingowe ograniczają się zwykle do uzyskania podstawowych danych dotyczących aplikującego o leasing przedsiębiorstwa
Placeholder

Santander

 • Wniosek ratalny wypełniasz online po złożeniu zamówienia
 • Raty nawet do 50 000 zł
 • Atrakcyjne linie kredytowe, w tym raty 0% na wybrane produkty
 • Możliwa wcześniejsza spłata kredytu bez jakichkolwiek dodatkowych opłat
 • Możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni przy zakupie w sklepie internetowym
 • Bez konieczności wpłaty własnej
 • Proste zasady udzielania kredytu
 • Do zawarcia umowy zwykle potrzebny jedynie dowód osobisty

eRaty
Placeholder

Credit Agricole


CA Raty

weryfikator

Galeria

Produkty z tej samej kategorii