Producent

Placeholder

Placeholder

regulamin sklepu internetowego

CorelCAD 2019 PL/ENG Win/Mac – licencja Classroom 15+1 dla instytucji EDU

Placeholder
 • Producent:
 • Corel
 • Kod producenta: LCCCAD2019MLCRA
 • Platforma: Windows, macOS
 • Licencja: edukacyjna (EDU) – wieczysta
 • Forma: wersja elektroniczna
 • Język: wielojęzyczny (MULTI) w tym polski
 •  
 • Sklep posiada autoryzację:

   

Dostępność: realizacja 12-24h realizacja w dni robocze

Cena: 1 675,86 zł z VAT 1 362,49 zł netto

Koszt przesyłki od: - zł


CA Raty 0 % / Oblicz ratę

Warunki licencjonowania EDU

Licencja dla szkół podstawowych, średnich i gimnazjów.
Licencja na salę: 15 stanowisk + 1 dla nauczyciela

CorelCAD 2019

Atrakcyjne cenowo oprogramowanie CAD zapewniające profesjonalne rezultaty

Precyzja zaawansowanych narzędzi do szkicowania 2D i projektowania 3D dostępnych w programie CorelCAD™ 2019 daje użytkownikowi duże możliwości rozwoju w dziedzinie komunikacji wizualnej. Jest to inteligentne, przystępne cenowo rozwiązanie do wykonywania szczegółowych rysunków wykorzystywanych w projektowaniu technicznym. Dzięki natywnej obsłudze plików DWG i optymalizacji działania w systemach Windows oraz macOS to oprogramowanie do projektowania wspomaganego komputerowo przyczynia się do zwiększenia skuteczności i wydajności pracy.

Wybrane nowości i ulepszenia CorelCAD 2019

Placeholder

Paleta Warstwa

Wprowadzono nową funkcję Menedżera warstw w formie palety w interfejsie użytkownika. Zastąpiła ona okno dialogowe, dzięki czemu zarządzanie projektem w środowisku projektowym jest bardziej przejrzyste i prostsze. Stały dostęp do opcji regulacji warstw bez konieczności opuszczania interfejsu rysunku czyni to narzędzie nieocenionym przy wszelkich projektach, zarówno prostych, jak i złożonych.

Placeholder

Funkcja MergeLayer

Korzystaj z nowej palety Warstwa, aby scalić jedną lub kilka warstw z warstwą docelową.

Placeholder

Niestandardowe bloki

Skróć czas potrzebny na przygotowywanie szkiców, korzystając z niestandardowych bloków, definiuj reguły i ograniczenia umożliwiające szybką zmianę rozmiaru oraz wyglądu podczas umieszczania bloków na rysunkach.


Placeholder

Import plików STL

Importuj pliki stereolitograficzne (*.stl) i umieszczaj zawarte bryły 3D w dowolnym rysunku. Nowa funkcja importu STL umożliwia grafikom pracę z gotowymi projektami 3D w formacie STL, które wymagają edycji lub integracji z innymi elementami w nowym projekcie. Szybkie, użyteczne i przyszłościowe narzędzia rozwiną możliwości każdego grafika.

Placeholder

Wykorzystaj w pełni modelowanie 3D

Nowe polecenia modelowania 3D i ulepszone narzędzia do modelowania pozwolą grafikom zaoszczędzić ogromną ilość czasu projektowania i za każdym razem doskonalić efekt końcowy. Nowe narzędzie PolySolid umożliwia rysowanie obiektów trójwymiarowych w kształcie ścian wielokątnych. Wprowadzono też funkcje PushPull i ChamferEdges oraz ulepszone narzędzia wyciągania i ukosowania. Program CorelCAD 2019 zapewnia więcej możliwości i lepszą kontrolę niż kiedykolwiek.

Placeholder

Korzystaj z udoskonalonych opcji wyboru i widoku (3D)

Udoskonalenia polecenia RollView, podświetlanie zaznaczenia i przeglądanie obiektów podczas wyboru to zaledwie niektóre z usprawnień, które na pewno docenią graficy. Wybierz kolorowe podświetlenie zamiast „przerywanego” wyróżniania elementów, dostępnego w starszych wersjach, przeglądaj obiekty i dowolnie wybieraj te z nich, które znajdują się blisko innych obiektów lub na nich. Ponadto opcje widoku trójwymiarowego, takie jak ciągły ruch, widok interaktywny bez ograniczenia przewijania oraz technologia obrotu (poziomego i pionowego), umożliwiają obserwację z każdego punktu.

Poznaj CorelCAD 2019

Placeholder

Efektywność i wydajność

Doskonałe narzędzia do szkicowania i projektowania w programie CorelCAD 2019 dają możliwość opracowywania bardziej różnorodnych materiałów wizualnych. Ulepszony interfejs użytkownika i nowe funkcje usprawniają oraz przyspieszają tok pracy, pozwalając opracowywać imponujące, wizualnie doskonałe projekty CAD.

Placeholder

Szkicowanie dwuwymiarowe

Uzyskaj duże możliwości projektowania dzięki obszernemu zbiorowi profesjonalnych narzędzi do szkicowania, które pozwalają przygotować dowolny projekt z odpowiednią precyzją. Program CorelCAD 2019 jest wyposażony w nowe narzędzie Helisa do tworzenia spiral dwuwymiarowych, zaawansowane narzędzia do przygotowywania tabel, a także odnośników wielokrotnych umożliwiających konfigurowanie i dostosowywanie objaśnień podczas opracowywania rysunków.


Placeholder

Projektowanie 3D

W programie CorelCAD 2019 można skutecznie opracowywać projekty 3D wymagające wprawy i umiejętności, a także przekształcać rysunki dwuwymiarowe w zaawansowane projekty 3D. Dzięki całej gamie specjalistycznych i intuicyjnych narzędzi 3D, w tym ulepszonych uchwytów elementów i palety właściwości, na podstawie szkiców można uzyskać projekty i druk 3D.

Placeholder

Opcje zgodności i optymalizacji

Korzystaj z usprawnionych opcji udostępniania plików zespołom wewnętrznym i zewnętrznym dostawcom. Program CorelCAD 2019 jest w pełni zgodny z najnowszą wersją programu AutoCAD, co gwarantuje bezproblemową współpracę z partnerami biznesowymi, a innowacyjne opcje dostosowywania i obsługi automatyzacji dają możliwość korzystania z programu w dowolnym środowisku pracy.


Placeholder

Wersja programu CorelCAD na urządzenia przenośne!

Najnowsza wersja oprogramowania CAD przeznaczona na tablety z systemem Android — CorelCAD Mobile — umożliwia projektowanie i dodawanie adnotacji gdziekolwiek jesteś. Stanowi także uzupełnienie istniejących rozwiązań na platformy PC i Mac. Korzystaj z pełnego zestawu narzędzi do rysowania i edycji 2D oraz wyświetlania modeli trójwymiarowych, unikalnych możliwości tworzenia adnotacji oraz dostępu do usług pamięci masowej w chmurze, takich jak Dropbox czy Dysk Google. A co najważniejsze, błyskawiczny dostęp masz także w intuicyjnym środowisku aplikacji mobilnej. Praca nad projektem CAD dowolnej wielkości jest możliwa na tabletach i smartfonach z systemem Android, bez utraty szybkości, wydajności i opcji dostosowywania ustawień.

Placeholder

Szkicowanie pomysłów

Utrwalaj swoje pomysły w chwilach twórczego natchnienia w każdym miejscu na świecie. Aplikacja CorelCAD Mobile na urządzenia mobilne jest naturalnym uzupełnieniem programu CorelCAD. Ponadto znajdziesz w niej wszystkie narzędzia, które znasz z wersji na komputery osobiste, z wyjątkiem kilku gestów dotykowych, których opanowanie nie zajmuje dużo czasu.

Wersja próbna

Przed decyzją o kupnie można przetestować wersję próbną oprogramowania CorelCAD 2019. Wybierz interesująca Cię wersję:

Windows (32bit)
Windows (64bit)
Mac

Zostanie pobrana wersja demonstracyjna programu CorelCAD 2019. Aby aktywować 30-dniową, w pełni funkcjonalną wersję próbną umożliwiającą zapisywanie i drukowanie prac, zarejestruj się tutaj. Wymagania techniczne są podane w zakładce "specyfikacja techniczna".

Porównanie produktów

Zapoznaj się z różnicami pomiędzy CorelCAD 2019
a innymi programi typu CAD:

Porównanie wersji (dokument pdf w języku angielskim)

Placeholder
Windows
Wersje systemu Microsoft Windows 10, Windows 8 lub Windows 7 (wersja 32- lub 64-bitowa)
Procesor Intel Core 2 Duo lub dwurdzeniowy procesor AMD Athlon x2
Pamięć RAM 2 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB lub więcej)
Miejsce na dysku 500 MB miejsca na dysku twardym
Karta graficzna Karta z akceleratorem graficznym 3D oraz obsługą technologii OpenGL w wersji 1.4 (zalecana wersja OpenGL 3.2 lub wyższa)
Monitor Rozdzielczość ekranu 1280 x 768 (zalecana 1920 x 1080 (Full HD))
Urządzenia wprowadzające Mysz lub tablet graficzny
Napęd Napęd CD-ROM do instalacji z dysku CD
Internet Połączenie z Internetem do aktywacji produktu oraz dostępu do sklepu z modułami dodatkowymi
   
Macintosh
Wersje systemu Mac OS X w wersji 10.9 (Mavericks) lub wyższej (w tym macOS Sierra)
Procesor Procesor firmy Intel
Pamięć RAM 2 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB)
Miejsce na dysku 500 MB miejsca na dysku twardym
Karta graficzna Karta z akceleratorem graficznym 3D oraz obsługą technologii OpenGL w wersji 1.4 (zalecana wersja OpenGL 3.2 lub nowsza)
Monitor Rozdzielczość ekranu 1280 x 768 (zalecana 1920 x 1080 (Full HD))
Urządzenia wprowadzające Mysz lub tablet graficzny
Napęd Napęd DVD-ROM do instalacji z dysku DVD
Internet Połączenie z Internetem do aktywacji produktu oraz dostępu do sklepu z modułami dodatkowymi/td>
   
Wersje językowe
Oprogramowanie posiada następujące wersje językowe: Polski
English
Deutsch
Русский
Español
Français
Čeština
Italiano
日本語
Türkçe
Português do Brasil
简体中文
繁體中文
한국어
Nederlands

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Placeholder

Credit Agricole


CA Raty


Placeholder

Leasing Plus

 • Elastycznego określenie struktury spłaty rat
 • Koszty leasingu dopasowane do indywidualnych potrzeb
 • Procedury przyznawania leasingu są prostsze niż w przypadku udzielania kredytu bankowego
 • Okres oczekiwania na decyzję o zawarciu umowy, a następnie na jej finalizację, jest zdecydowanie krótszy niż przy umowie kredytowej
 • Nie wymaga się angażowania środków własnych przedsiębiorstwa w formie wpłaty początkowej
 • Wnioski leasingowe ograniczają się zwykle do uzyskania podstawowych danych dotyczących aplikującego o leasing przedsiębiorstwa
Placeholder

Santander

 • Wniosek ratalny wypełniasz online po złożeniu zamówienia
 • Raty nawet do 50 000 zł
 • Atrakcyjne linie kredytowe, w tym raty 0% na wybrane produkty
 • Możliwa wcześniejsza spłata kredytu bez jakichkolwiek dodatkowych opłat
 • Możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni przy zakupie w sklepie internetowym
 • Bez konieczności wpłaty własnej
 • Proste zasady udzielania kredytu
 • Do zawarcia umowy zwykle potrzebny jedynie dowód osobisty

weryfikator

Galeria

Produkty z tej samej kategorii

CorelCAD 2019 MULTI Win/Mac – dla instytucji EDU

CorelCAD 2019 MULTI Win/Mac – dla instytucji EDU

Cena:

1-4: 
195,50 zł z VAT
158,94 zł netto
5-: 
187,71 zł z VAT
152,61 zł netto

CorelCAD Upgrade Protection 1 Rok – Odnowienie

CorelCAD Upgrade Protection 1 Rok – Odnowienie

817,52 zł z VAT 664,65 zł netto

CorelCAD 2019 MULTI Win/Mac – licencja rządowa

CorelCAD 2019 MULTI Win/Mac – licencja rządowa

2 554,54 zł z VAT 2 076,86 zł netto