Producent

regulamin sklepu internetowego

Tablet piórkowy Wacom Intuos Pro Paper Edition M 2 PTH-660P-N

Placeholder
 • Producent:
 • Wacom
 • Kod producenta: PTH-660P-N
 • Gwarancja: 24 miesiące
 •  
 • Sklep posiada autoryzację:

   


Dostępność: w magazynie realizacja w dni robocze

Cena: 1 899,00 zł z VAT 1 543,90 zł netto

Koszt przesyłki od: 17,00 zł

Wacom Intuos PRO. Stworzony do kreatywności!

Zaawansowane tablety kreatywne dla wymagających użytkowników łączą w sobie najlepsze cechy urządzeń piórkowych firmy Wacom z intuicyjną obsługą multidotyku oraz nowość: obsługi piórek atramentowych i przesyłania rysunków tworzonych na kartce do wirtualnej rzeczywistości. Uzyskaj niesamowitą precyzję i kontrolę projektowania, przyspiesz swoją pracę, wykorzystaj wszystkie zalety innowacyjnej technologii czułego na dotyk piórka w ulubionych programach kreatywnych i przenieś swoje pomysły na najwyższy poziom pracy z tabletem graficznym serii Intuos PRO.

 • Przeznaczenie: Zaawansowany tablet dla artystów i profesjonalistów
 • Rozmiar: M
 • Obszar roboczy: 224 x 148 mm
 • Liczba poziomów nacisku: 8192
 • Powierzchnia wielodotykowa: Tak
 • Obsługa piórka atramentowego: Tak
 • Rozmiar kartki papieru: A5
 • Dołączony zestaw do rysowania atramentem (piórko atramentowe, klips do papieru, papier): TAK
 • Możliwość stosowania nakładek na powierzchnię tabletu: Tak (sprzedawane oddzielnie)
 • Wbudowana łączność bezprzewodowa: Tak
 • Kolor: czarny

Niech znakomita czułość tabletu napędzi twoją kreatywność.

Tablet Intuos Pro wyposażony został w zaawansowane piórko oparte o opatentowaną technologię elektromagnesów Wacom, które oferuje aż 8192 poziomów nacisku rysika. Co więcej, serię PRO wyróżnia rozpoznawanie kątów pochylenia piórka (60 poziomów w każdym kierunku), dzięki czemu możesz tworzyć z precyzją odpowiadającą klasycznemu rysowaniu czy malowaniu z użyciem ołówka lub pędzla. Kontroluj grubość i kształt linii dotykając rysikiem do powierzchni tabletu, a system rozpoznawania nacisku i pochylenia resztę zrobi za Ciebie!

Nowości 2017

W 2017 roku Wacom odświeżył swoje tablety serii Pro wprowadzając kilka ciekawych rozwiązań. Największą zmianą jest możliwość używania specjalnych piórek atramentowych Wacom Finetip Pen, co umożliwia rysowanie na kartce papieru leżącej na tablecie i automatyczne przesyłanie szkicu do programów graficznych i aplikacji Wacom Inkspace. Tablet rozpoznaje szkic aż do 10 kartek papieru. Wszystkie nowe tablety Wacom Intuos Pro M/L posiadają tę funkcję, natomiast tylko wersja Paper Edition w zestawie posiada wszystkie akcesoria potrzebne do rysowania w ten innowacyjny sposób. Drugą ważną zmianą jest możliwość używania nakładek na powierzchnię tabletu, dzięki czemu można go dostosować do swoich osobistych wymagań. Istnieje możliwość oddzielnego zakupu trzech różnych powierzchni: standardowej, gładka, szorstka. Od teraz nie trzeba martwić się także o zabieranie ze sobą zestawu bezprzewodowego: w każdy nowy tablet Intuos Pro wbudowany został moduł bluetooth do komunikacji bezprzewodowej. Urządzenie jest cieńsze niż poprzednie wersje Pro, a także zostało wykonane z materiałów premium takich jak czarne aluminium czy włókna węglowe.

Zawartość zestawu Paper Edition

Poza Tabletem, piórkiem Wacom Pro Pen 2 i okablowaniem, do tabletu dołączony jest zestaw 10 końcówek piórka: 6 wkładów standardowych, 4 miękkie oraz nakładka na tablet z próbkami powierzchni. W zestawie znajdują się elementy umożliwiające korzystanie z tabletu w trybie Paper Mode, czyli: Piórko atramentowe Wacom Finetip Pen, klips trzymający papier na tablecie Wacom Paper Clip, 10 kartek papieru A4, materiałowe etui na zestaw do rysowania, trzy wymienne wkłady z atramentem.

Rozmiar M - idealny dla każdego profesjonalisty.

Rozmiar M (średni) polecany jest dla osób ceniących sobie uniwersalność, poszukujących tabletów zarówno do obróbki zdjęć jak i tworzenia cyfrowej sztuki gdzie podstawą są długie pociągnięcia pędzla. Dzięki 2048 poziomom nacisku tworzenie idealnych linii, szczegółów na rysunkach, obrabianie zdjęć jest niezwykle precyzyjne. Obsługa tabletu polega na wykonywaniu prostych gestów wielodotykowych, co umożliwia łatwe przybliżanie i przesuwanie obrazu oraz przeglądanie zdjęć. Konfigurowane przyciski ExpressKey™ pozwalają tworzyć skróty do najczęściej stosowanych funkcji, takich jak zmiana końcówki lub narzędzia. W zestawie znajduje się piórko atramentowe, któ®e umożliwia tworzenie szkiców na kartkach papieru, a następnie wysyłanie ich do programów graficznych.

Kontrola i komfort, który możesz poczuć.

Połączenie czułego na dotyk i pochylenie piórka z obsługa gestow multidotykowych tworzy urządzenie dostarczające bardziej płynną pracę, a przede wszystkim przyjemne doświadczenia z tworzenia zaawansowanych projektów kreatywnych. Kadruj, przybliżaj, nawiguj używając naturalnych gestów dłoni na multidotykowej powierzchni tabletu Intuos PRO. Twórz i miej dostęp do swoich multidotykowych skrótów gestowych, które w dużej mierze usprawnią codzienną pracę.

Placeholder

Placeholder

Ciesz się znakomicie wyprofilowanym piórkiem Wacom Pro Pen 2.

Piórko Pro Pen 2 potrafi zarejestrować nawet najbardziej subtelny mikro nacisk na rysik. Łączy w sobie 8192 poziomów nacisku, a czułość zaczyna się już od niecałego grama nacisku na piórko.

Piórko wyposażone jest w wyprofilowaną gumową powierzchnię, która pozwala zredukować siłę chwytu dłonią o 40%, dzięki czemu zmęczenie nadgarstka jest znacznie mniejsze przy długotrwałej pracy. To pozbawione baterii piórko posiada na boku dwa konfigurowalne przyciski oraz funkcję gumki na drugim końcu piórka, która również jest czuła na dotyk.


Efektywność tkwi w Twoich palcach.

Konfigurowalne klawisze ExpressKeys oraz dotykowy pierścień Touch Ring dają Ci możliwość szybkiego i bezpośredniego dostępu do Twoich ulubionych programów, najczęściej używanych narzędzi i skrótów klawiszowych. Oprogramowanie tabletu rozpoznaje używane aplikacje automatycznie dopasowując zapisane profile skrótów do aktualnie używanej aplikacji.

Express View to małe, wygodne menu, które chwilowo wyświetla funkcje klawiszy tabletu Intuos PRO. Naciskając jeden z przycisków ExpressKeys na ekranie pojawi się menu pokazujące funkcje aktualnie przypisane do przycisków ExpressKeys jako wygodna podpowiedź.

Placeholder

Placeholder

Rysowanie na kartce papieru

Nowe tablety Wacom Intuos PRO posiadają funkcję umożliwiającą rysowanie szkiców na kartce papieru, a następnie na przesyłanie ich do komputera lub urządzenia mobilnego. Aby skorzystać z tej opcji należy zakupić piórko Wacom Finetip Pen lub zestaw Wacom Intuos Pro Paper Edition. Technologia polega na zapisywaniu w pamięci urządzenia szkicu rysowanego na kartce papieru nałożonej na tablet. Urządzenie pomieści w pamięci do 200 stron szkiców. Następnie, przy użyciu aplikacji Wacom Inkspace App można przesłać gotowe szkice na komputer PC, Mac lub do dowolnego urządzenia mobilnego z komunikacją Bluetooth. Można je również przechowywać w chmurze Wacom cloud o pojemności 5 GB. Projekty zapisywane są w formatach PSD, SVG, PNG, JPG, WILL. Wszystko to można później dowolnie edytować, archiwizować i mieć dostęp z każdego miejsca, o każdej porze. Wystarczy wybrać opcję Paper Mode, zrealizować pomysł w konwencjonalny sposób, zsynchronizować tablet z komputerem lub smartfonem, a urządzenie "przeniesie" Twoje notatki lub rysunki do wirtualnej rzeczywistości.

Notatki są zapisywane w formacie Wacom Ink Layer Language (WILL), co oznacza że pozostają dynamiczne w Twojej wirtualnej rzeczywistości. Możesz je edytować, aktualizować, organizować czy archiwizować i łatwy i prosty sposób.


Dostosuj powierzchnię do swoich potrzeb

Nowe tablety Wacom Intuos PRO umożliwiają stosowanie nakładek, dzięki czemu można sprawić, że powierzchnia tabletu będzie dokłądnie taka jakiej potrzebujesz. W sprzedaży są trzy różne nakładki o powierzchniach: standardowej, gładkiej i szorstkiej.

Placeholder

Placeholder

Szybki start

Konfiguracja jest niezwykle prosta. Wystarczy podłączyć tablet do gniazda USB komputera Mac lub PC. Zainstaluj sterownik, a następnie zarejestruj się i pobierz dostępne oprogramowanie kreatywne. I to wszystko. Możesz zacząć tworzyć. Rozpoczęcie pracy z tabletem Intuos PRO jest niezwykle proste i szybkie.

Wbudowana komunikacja bezprzewodowa

Tablet posiada wbudowany moduł Bluetooth do komunikacji z PC lub Mac oraz możliwość łączności z urządzeniami mobilnymi w trybie Paper Mode, w celu przesyłania rysunków stworzonych na kartce papieru.


Dodatkowe rysiki

Z upływem czasu końcówki piórka zużywają się i ścierają. Do tabletów Intuos dołączone są także specjalne końcowki przeznaczone do używania w konkretnych celach. Dlatego każdy tablet Intuos posiada aż 10 dodatkowych rysików/końcówek, które znajdują się w podstawce do piórka. Tam też umieszczony jest metalowy pierścień, który służy do wyciągania rysika z piórka. Wystarczy złapać nim rysik, wymienić i kontynuować dalej pracę.

Placeholder

Placeholder

Zestaw do rysowania atramentem

W zestawie znajduje się piórko Wacom Finetip Pen, które umożliwia korzystanie z tabletu w trybie Paper Mode. Twórz szkice na kartce papieru przypiętej do tabletu, a następnie wysyłaj swoje prace do komputera lub urządzenia mobilnego. Piórko Finetip Pen posiada trzy wymienne wkłady z atramentem. Zestaw uzupełnia klips do papieru utrzymujący papier na tablecie (maksymalna ilość używanego papieru to 10 kartek), a także funkcjonalne etui, które ułatwi przenoszenie akcesoriów do rysowania.

Niesamowity, kompaktowy.

Tablet Wacom Intuos PRO w wersji M to przestrzeń sprzyjająca kreatywności. Dzięki dużej powierzchni ekranu tablet idealnie nadaje się do pracy z zastosowaniem stylów wymagającej pełnej swobody ruchów oraz dla profesjonalistów tworzących dzieła w dużych formatach.

Intuos PRO Paper Edition M 2
Model Intuos PRO Paper Edition M 2
Kolor/numer modelu M - czarny: PTH-660P-N
Przeznaczenie Fotografia, cyfrowa sztuka.
Obszar roboczy (szer x wys) 224 x 148 mm
Kartka A5 (Paper Mode)
Wymiary (szer x wys x głęb) 338 x 219 x 8 mm
Wbudowany zestaw bezprzewodowy Tak (bluetooth)
Powierzchnia wielodotykowa Tak
Piórko reagujące na pochylenie Tak (60 poziomów)
Obsługa piórka atramentowego Finetip Pen Tak
Możliwość stosowania nakładek na powierzchnię tabletu Tak (brak w zestawie)
Interfejs USB
Bluetooth
Czułość na nacisk 8192 poziomów
Maksymalna ilość kartek papieru przypiętych do tabletu 10 kartek
Przyciski ExpressKeys™ 8 przycisków przypisywane do aplikacji, dotykowy pierścień Touch Ring
Wymagania systemowe Port USB
Połączenie z internetem
PC: Windows 7, 8, 10
Mac: OS X 10.6.8 lub nowszy
Skład zestawu Tablet Wacom Intuos Pro L
Piórko Wacom Pro Pen 2
Podstawka do piórka
10 końcówek piórka: 6 wkładów standardowych, 4 miękkie

Zestaw do rysowania atramentem:
Piórko atramentowe Wacom Finetip Pen
Klips trzymający papier na tablecie Wacom Paper Clip
10 kartek papieru A4
Materiałowe etui na zestaw do rysowania
Trzy wymienne wkłady z atramentem

Nakładka na tablet z próbkami powierzchni
Przewód USB 2 metry
Instrukcja obsługi

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Credit Agricole

Placeholder

leaselink

weryfikator

Galeria

Produkty z tej samej kategorii

Tablet piórkowy Wacom Intuos Pro M 2 PTH-660-N

Tablet piórkowy Wacom Intuos Pro M 2 PTH-660-N

1 699,00 zł z VAT 1 381,30 zł netto

Tablet piórkowy Wacom Intuos Pro S PTH-460

Tablet piórkowy Wacom Intuos Pro S PTH-460

1 049,01 zł z VAT 852,85 zł netto

Tablet piórkowy Wacom Intuos Pro L 2 PTH-860-N

Tablet piórkowy Wacom Intuos Pro L 2 PTH-860-N

2 399,00 zł z VAT 1 950,41 zł netto